adcov.com

1992 r. Ford F-250 reflektor montaż instrukcje usuwania

1992 r. Ford F-250 reflektor montaż instrukcje usuwania

1992 roku Ford F-250 jest pełnym rozmiarze pickupa z dużym ośmiocylindrowy silnik zainstalowany. Usuwanie zestawu reflektorów na 1992 r. Ford F-250 jest nieco trudne i czasochłonne. Śruby, które zabezpieczają Zgromadzenie reflektor do ramki znajdują się wewnątrz komory silnika i za przedni grill. Nie trzeba specjalnych narzędzi do usuwania Zgromadzenie reflektor, po prostu podstawowych narzędzi gospodarstwa domowego i dobrze oświetlone miejsce do pracy.

Instrukcje

• Usunąć pięć śrub zabezpieczanie grill na ramie F-250 za pomocą śrubokręta. Cztery śruby znajdują się wzdłuż górnej krawędzi grill i jeden na dolnej krawędzi. Wszystkie śruby są dostępne za pośrednictwem komory silnika. Wyciągnąć grill wyłącza ramkę.

• Usunąć nakrętki, zabezpieczenia akumulatora kable do akumulatora za pomocą szczypiec i ciągnąć przewodów od akumulatora. Usunąć śruby mocujące środkową baterii do komory silnika za pomocą śrubokręta i wyciągnij baterię z komory silnika.

• Odłączyć przewody od kierunkowskazy i światła. Usunąć cztery śruby mocujące środkową reflektorów do ramy za pomocą śrubokręta. Śruby są na górze, dole i po bokach reflektorów. Wyciągnąć reflektorów z ramki.

• Usunąć osiem śrub na każdej stronie zabezpieczenie ramki reflektorów na ramie F-250 za pomocą śrubokręta. Cztery śruby są na zewnątrz Truck, gdzie kiedyś grill i cztery są wewnątrz komory silnika. Wyciągnąć Zgromadzenie reflektor poza ramy z zewnątrz komory silnika.