adcov.com

10 rodzajów produktów, które korzystają z kukurydzy

10 rodzajów produktów, które korzystają z kukurydzy


Kukurydza jest numer jeden Ameryki plon pole. Stany Zjednoczone są największym na świecie producentem kukurydzy. Krajowego kukurydziany jest podstawowy składnik wielu produktów spożywczych, w tym przekąski i zbóż. Ziarna kukurydzy dostarcza surowiec do wielu produktów spożywczych, takich jak dodatki i substancje słodzące.

Syrop kukurydziany

Syrop kukurydziany lub syrop glukozowy, syrop żywność jest wytwarzana ze skrobi kukurydzianej przetwarzane. Składa się głównie z rozpuszczonego cukru glukozy, zwany także glukozy. Maltozy i oligosacharydów, złożoną z cukru roślinnego, są inne składniki. Syrop kukurydziany jest stosowany do zmiękczania żywności i hamuje krystalizację cukru. Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy jest słodsze od enzymatycznej konwersji glukozy do fruktozy. Jest używana jako słodzik w wielu przetwarzanych produktów spożywczych i napojów. Syrop Golden lub melasa, jest mieszanka syropu kukurydzianego i melasy.

Skrobia kukurydziana

Skrobia kukurydziana jest biały produkt w postaci proszku dodaje się do żywności, żywności jako środek zagęszczający. Wykonana jest z bielma lub części nasion zarodkowych jądra kukurydzy. Struktury molekularnej skrobi kukurydzianej umożliwia on do łączenia z innymi skrobie, powodując grubszych sosów, zup i sosów. Proszek do pieczenia jest wykonany przez połączenie chemiczne środki spulchniające, z zasadą, skrobia kukurydziana. Przyczyny proszku ciasto rośnie, gdy pieczone, do lżejszych, miękkimi ciastka i babeczki.

Cukry

Karmel jest brązowy kolorowe konfekcji wykonane cukrem ogrzewania pochodzącego z kukurydzy i trzciny cukrowej. Ciepło zmienia strukturę cząsteczkową cukrów, powodując ich tworzyć izomery i polimery lub długich łańcuchów cząsteczek. Syrop kukurydziany jest dodawany do karmelu w celu jej miękkość i zapobiega jego powstawaniu kryształów cukry. Karmel jest głównym składnikiem cukierki i desery. Całkowicie cukru karmelizowanego koncentruje i wykonane w kolorystyce karmelu, ciemnym brązowym, ciekłego produktu spożywczego-barwienia.

Mielona kukurydza

Kukurydza jest drobno mielono na mąkę kukurydzianą jako środka do pieczenia. Mąka jest głównym składnikiem pieczonych produktów żywnościowych, takich jak chleb i ciasta. Jest to popularny na południu, południowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych i Meksyku. Żółty kukurydziana jest grubo mielona kukurydza minus jąder części łuski i kiełków. Kamień-ziemia kukurydziana zawiera więcej elementów kadłuba i rozrodczych. Kukurydziana bielone z ługu służy do tortille i tamales w kuchni meksykańskiej. Niebieski kukurydziana i mąka atole są używane w tradycyjnej meksykańskiej i Native American gotowania.