Techniki ćwiczeń na Dokręcić Loose skóry uda

May 27   by Aldrich

Podczas gdy utrata masy ciała generalnie pozytywne zjawisko, obecność nadmiernej ilości luźnej skóry potem może być psychologicznie niepokojący efekt uboczny skrajnego diety. Mimo, że sam nie może całkowicie ćwiczenie leczyć problem luźnej skóry, ćwiczenia fizyczne pomagają organizmowi odzyskać swój kształt szybciej niż tylko czeka z sytuacji. Regularne stosowanie treningu oporowego może pomóc firma się uda, pomaga skórze się lepsze dopasowanie. W ogóle, mają trenować nogi co najmniej dwa razy w tygodniu.

Przysiad przedni

Wykonywanie przednie przysiady może pomóc ton ud, zwiększając definicji mięśni i wypełniania niektórych luźnych obecnej skóry. Można wykonać przysiad z przodu albo hantlami lub sztangą. Zacznij o stosunkowo lekkiej ilości masy, używając tylko pasek lub 20-do 25-funtowych hantlami. Przytrzymaj pasek w całej obojczyków lub hantlami z przodu ciała i siedzieć do tyłu tak, jakbyś siedział z powrotem na krzesło. Nadal malejącym, aż górna część ud jest na poziomie stawów kolanowych, a następnie odwrócenie kierunku ruchu, przy użyciu potężnych mięśni nóg, bioder, pośladków i pleców, aby stać prosto. Dążyć do ukończenia 02:58 zestawy ośmiu do 10 powtórzeń.

Rzuca

Jak z przodu kuca, rzuca mogą być wykonywane albo z hantlami lub sztangą. W przypadku korzystania z sztangą, trzymaj to wyważone w całej górnej części pleców. W przypadku korzystania z hantle, można wykonać ruch ze swoimi ramionami po bokach. Aby wykonać wypad, po prostu wziąć przesadne krok do przodu, pochylając się z przednią nogę do góry, aż udo jest równoległe do kolana. Wstań, wnosząc swoją tylną nogę, aby spełnić Twoje przodu, postęp do przodu po podłodze. Teraz krok do przodu z drugiej nogi, powtarzając ruch. Kontynuuj w ten sposób, poruszając się w górę iw dół na podłodze w sumie ośmiu do 10 powtórzeń na nogę, powtarzanych na dwa zestawy.

Step-Ups

Aby wykonać krok-up będzie trzeba ławę lub krok aerobik, który jest około 12 cm nad ziemią. Gospodarstwa światła hantle w każdej ręce, zwiększyć z jednej nogi i używać mięśni nóg do przodu swojego ciała się nieść na etapie. Powoli, krok do tyłu i opuść się z powrotem na dół, na przemian nogi z każdego rep. Powtórz w sumie 12 do 15 powtórzeń na stronie dla dwóch zestawów.

Related Articles