zatrucie metalami ciężkimi

Heavy Metal Zatrucie związku z Ryby

September 24   by Aldrich
Heavy Metal Zatrucie związku z Ryby Ryby są bogate w kwasy omega-3 i białko, które organizm ludzki potrzebuje, aby zachować zdrowie. Jednak potencjalnie niebezpieczne metale ciężkie są wchłaniane do tkanek ciała ryb, które są przenoszone na ludzi, kiedy ryby są zjadane. Metale ciężkie     More..

Heavy Metal Zatrucie Znaki i objawy

March 12   by Aldrich
Heavy Metal Zatrucie Znaki i objawy Choć nasze ciała wymagają niektóre z nich w różnych ilościach, prześwietlenie na metale ciężkie mogą spowodować chorobę, a nawet śmierć. Co stanowi prześwietlenia zależy od rodzaju metalu ciężkiego. Trochę arsen lub ołów może zrobić wiele szkód, a ba     More..

Jakie są przyczyny niedrożności jelit?

March 4   by Aldrich
Jakie są przyczyny niedrożności jelit? Niedrożność jest bolesne, tymczasowa utrata normalnego falisty skurczów w jelitach zaprojektowany do napędzania żywności przez jelita. Te nazywane są normalne skurcze perystaltykę, a organizm kontroluje ich złożonych interakcji między mięśni jelit, h     More..

Chlorofil Korzyści ciekłe

November 7   by Aldrich
Chlorofil Korzyści ciekłe Chlorofil jest zielonym pigmentem znaleźć w roślinach, które pozwala fotosyntezy, a więc prowadzi do zakładu coraz światło i energię potrzebną do przetrwania. Chlorofil może być również wykonane z rośliny i umieszcza się w formie płynnej, które ma wi     More..

Procedury DMSA chelatacji

August 8   by Aldrich
Procedury DMSA chelatacji O chelatacji DMSA DMSA, albo Kwas dimerkaptobursztynowy jest związkiem chemicznym, który może być stosowany jako środek chelatujący. Chelatowania jest proces usuwania osadów metali ciężkich z krwiobiegu i jest często stosowane jako podstawowy formę l     More..

Detoxamin Korzyści

March 6   by Aldrich
Detoxamin Korzyści Detoxamin jest forma chelatacji. Chelatacji jest sposób podawania niektórych leków, które usuwają z zatrucie metalami ciężkimi, takimi jak ołów, żelazo, miedź, magnez, wapń, cynk, plutonu i manganu. Chelatacja można zrobić na wiele sposobów, ale są p     More..

Jakie są niebezpieczeństwa Picie wody destylowanej?

January 9   by Aldrich
Jakie są niebezpieczeństwa Picie wody destylowanej? Destylacja jest procesem, który wydobywa wszystkie treści mineralnej wody. Chociaż woda destylowana jest wskazany w produkcji leków i akumulatorów samochodowych, ludzie nie powinni używać go jako wody pitnej. Według Światowej Organizacji Zdrowia, wod     More..

Skutki uboczne Morszczyn pęcherzykowaty Suplemencie

July 17   by Aldrich
Skutki uboczne Morszczyn pęcherzykowaty Suplemencie Morszczyn pęcherzykowaty, lub pęcherzykowaty, to rodzaj wodorostów stosowany jako lek ziołowy na wiele schorzeń, w tym zapalenia stawów, otyłość, problemy z oddychaniem i zaburzenia krążenia i tarczycy. Pęcherzykowaty może być także stosowany na skór     More..

Chelatacja na drętwienie, bóle głowy i ból szyi

September 13   by Aldrich
Chelatacja na drętwienie, bóle głowy i ból szyi Słowo "chelatacja" pochodzi od greckiego słowa Chele, co oznacza "pazur". Terapie chelatacji użyciu jednej substancji do wiązania się z substancji, która nie jest już potrzebne w organizmie. W większości zastosowań medycznych, śro     More..

Analiza DMSA

September 21   by Aldrich
Analiza DMSA Kwas dimerkaptobursztynowy - lub DMSA w skrócie - jest "bezbarwna" związek chemiczny, który występuje w dwóch postaciach, topi się w temperaturze około 257 stopni Celsjusza, i ma nieatrakcyjny zapach. Jest stosowany w medycynie w handlu pod     More..

Jak korzystać z DMSA

September 22   by Aldrich
Jak korzystać z DMSA Kwas dimerkaptobursztynowy (DMSA) jest bezbarwnym ciałem stałym o nieznacznie nieprzyjemny zapach. Posiada wzór molekularny HO2CCH (SH) CH (SH), CO2H i ma dwie różne struktury fizyczne (izomery). Jednym z nich znana jest jako izomer mezo i jest w sta     More..

Alternatywne Leczenie metali ciężkich

January 25   by Aldrich
Alternatywne Leczenie metali ciężkich Toksyczność metali ciężkich jest potencjalnie niebezpieczne. Początkowe objawy to splątanie, zawroty głowy, bóle mięśni i bóle głowy; Nieleczona zatrucie metalem ciężkim jest potencjalnie śmiertelne. W ciężkich przypadkach, toksyczność metali ciężkic     More..

Jak Detoksykacji Lead

August 20   by Aldrich
Jak Detoksykacji Lead Jest coraz trudniej unikać kontaktu z metalami ciężkimi. Ołów jest metalem ciężkim, który znajduje się wokół nas w farbach, ceramiki, benzyny, armatury, warzyw uprawianych w skażonej gleby i narażenia przez pracy. Po wchłonięciu do organizmu, 90 proc     More..

Chlorella do Detox Merkurego

October 12   by Aldrich
Chlorella do Detox Merkurego Zatrucie rtęcią jest formą zatrucia metalami ciężkimi spowodowanych nadmiernym rtęci. Ekspozycja na rtęć może nastąpić przez bezpośrednie działanie na metalu, może również wystąpić przez spożycie morza zawierający metylortęć, która prowadzi do Minama     More..

Używane w Autyzm chelatacji

May 1   by Aldrich
Używane w Autyzm chelatacji Niektórzy teorie, że autyzm jest związana z uprzednio stosowanych środków konserwujących szczepionki, tiomersal, który zawiera rtęć. Chelatacja jest promowany jako możliwy sposób, aby usunąć z tej rtęci, które wciąż pozostaje w organizmie, a tym samy     More..

Jak usunąć z organizmu Lead

June 2   by Aldrich
Jak usunąć z organizmu Lead Ołów występuje naturalnie w ziemi, ale działalność człowieka, od wydobycia i spalania paliw kopalnych, a także stosowanie ołowiu w produkcji dokonał występowanie ołowiu bardziej powszechne. Ołów jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego i aż 10     More..

Co to jest terapia chelatacji ustne?

October 28   by Aldrich
Co to jest terapia chelatacji ustne? Kwas Ethylenediaietetraacetic, związek chemiczny stosowany w chelatacji, został po raz pierwszy zsyntetyzowano niemieckiego badacza Ferdinand Munz i opatentowany w 1935 roku w Stanach Zjednoczonych w 1941 roku EDTA (skrót w którym związek jest znany)     More..

Angioprim Side Effects

May 5   by Aldrich
Angioprim Side Effects Angioprim, formuła chelatacji, działa poprzez usuwanie metali szkodliwych z organizmu stosując aminokwasy i przeciwutleniacze. Korzystanie z niepotwierdzonych, producent twierdzi, że Angioprim może leczeniu chorób, takich jak miażdżyca, zgorzel, wyso     More..

Olej z ryb dla szybkiego wzrostu włosów

May 14   by Aldrich
Olej z ryb dla szybkiego wzrostu włosów Z długiej listy znanych korzyści, olej rybny jest uważany przez niektórych jako panaceum. Suplement jest znany dla przywrócenia wzrostu włosów i poprawę jakości włosów. Tak więc, olej rybny może być dobrym dodatkiem do schematu, jeśli starasz się roz     More..

Naturalne diety dla ADHD i ADD dzieci

August 15   by Aldrich
Naturalne diety dla ADHD i ADD dzieci Rodzice dzieci z zaburzeniami uwagi (ADD-deficytu) lub deficyt uwagi / zespół nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD) często zwracają się do remontu diety jako pierwszy krok w zarządzaniu stan ich dziecka. Choć lekarze oferują różne opinie na temat sku     More..