adcov.com

triazolam recepta

Co to jest Triazolam?

Triazolam jest lekiem na receptę stosowany w leczeniu bezsenności, między innymi. Triazolam jest członkiem rodziny benzodiazepiny.

Historia

Triazolam usunięto z większości rynku prescription stosowana, ponieważ jej poważnych niepożądanych psychicznych skutków ubocznych. Był on wcześniej sprzedawane pod nazwami Halcion, Hypam i Trilam.

Funkcja

Triazolam jest silnym, szybko działające leki, które są obecnie stosowane głównie do problemów, takich jak bezsenność jet lag przez zwiększenie aktywności niektórych neuroprzekaźników.

Korzyści

Ze względu na swoją naturę szybko działającą i stosunkowo krótki okres półtrwania w organizmie od 2 do 4 godzin, Triazolam doskonale nadaje się dla tych, którzy pragną snu bez odczuwania zmęczenia lub oszołomiony, kiedy budzę.

Rozmiar

Wymagane dawkowanie dla Triazolam są znacznie mniejsze niż w przypadku innych leków z tej samej rodziny, od 0,12 mg do 0,25 mg, w zależności od wskazań i odporności osobowych do leku.

Ostrzeżenie

Triazolam Wykazano w badaniach, aby spowodować poważne niekorzystne zaburzeń psychicznych, takich jak odcinki przemocy i psychotycznych. Tak jak w przypadku wszystkich leków na receptę, skonsultować się z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub niekorzystne skutki uboczne.

Triazolam Side Effects

Triazolam, znany również jako Halcion, narkotyk jest spanie leki na receptę. Lek musi być określone na podstawie specjalnych przepisów w USA i większości innych krajów, ponieważ ma wielki potencjał dla nadużyć i ryzyko skutków ubocznych. Według strony rządowej Medline Plus, możliwe śmiertelne przedawkowanie tabletek triazolam są.

Poważne działania niepożądane

Zgodnie z Medline Plus, istnieje kilka poważnych działań niepożądanych z triazolamem, które mogą być potencjalnie śmiertelne. Pokrzywka, świąd, uczucie, że gardło jest zakończenie, wysypka lub trudności w oddychaniu mogą wszystko wskazuje reakcja alergiczna na leki. Chrypka i obrzęk ciała są również uważane za poważne skutki uboczne, które wymagają natychmiastowej pomocy medycznej. Możliwe jest przedawkowanie Halcion poprzez zbyt wiele pigułek, albo przez zmieszanie leku z alkoholem.

Możliwe Amnesia

Podobnie jak wiele innych leków narkotycznych sypialnych, triazolam wywierać poważny efekt uboczny, który przypomina amnezję. Medline Plus informuje, że niektórzy pacjenci miały ich dawek Halcion, poszedł do łóżka, a potem pojechał, miał stosunek seksualny, zjadł lub nie inne rzeczy, podczas gdy oni spali. U tych pacjentów nie miał pamięci angażując w te działania.

Emocjonalne skutki uboczne

Triazolam ma potencjał dla kilku emocjonalnych skutków ubocznych, zgodnie z Medline Plus. Nerwowość, pobudzenie, depresja, zachowanie niezwykle towarzyski, myśli samobójcze, halucynacje i agresja może wszystko wynik biorąc leki. Objawy te wymagają natychmiastowego kontaktu z lekarzem specjalistą.

Fizyczne skutki uboczne

Medline Plus cytuje fizyczne skutki uboczne Halcion jak w tym powolne lub niewyraźną mowę, problemy z koordynacją, w ciągu dnia senność, nudności, wymioty, zawroty głowy, oszołomienie, ból głowy i uczucie, że skóra jest mrowienie.

Ostrzeżenie

Nie należy nagle przerywać triazolam po długim okresie czasu, a to może prowadzić do drgawek, śpiączki, a nawet śmierci, zgodnie z Medline Plus. Halcion jest zalecany do krótkotrwałego stosowania. Regularne stosowanie może prowadzić do uzależnienia, uzależnienia i bezsenność. Kobiety w ciąży lub karmiące nie powinny przyjmować triazolam. Pacjenci powinni także unikać grejpfruta lub soku grejpfrutowego podczas przyjmowania tabletki nasenne, aby uniknąć zaostrzenia potencjalnych skutków ubocznych.

Ryzyko i korzyści z zastosowania leków na receptę Sypialni

Podczas stresujących czasach, wiele osób ma trudności z zaśnięciem i utrzymaniem snu. Ponieważ problem jest tak powszechne, firmy farmaceutyczne opracowały wiele leków na receptę, które pomagają przy problemach ze snem. Leki te mają różne korzyści i ryzyka, a wiele może być podjęta jedynie przez krótki czas. Pacjenci powinni skonsultować się z lekarzami ściśle podczas używania i wycofania się z tych leków.

Ambien i Ambien CR

Ambien (zolpidem) jest mocno reklamowany lek na receptę, który służy przede wszystkim, aby pomóc ludziom z bezsennością, ale jest również stosowany u pacjentów z urazami mózgu i śpiączki. Zaletą Ambien jest to, że działa szybko, kładąc do snu w ciągu 15 minut, i ma krótki okres półtrwania, pozostawiając system w ciągu dwóch do trzech godzin.

Niektórzy podawali, nie jest w stanie zatrzymać się w sen, jednak i francuska firma, która opracowała leki, Sanofi-Aventis, wyszedł z wersji kontrolowanym uwalnianiu, Ambien CR, aby zapewnić dłuższym okresie czasu snu. W 2007 roku Food and Drug Administration zatwierdziła 13 generycznych Ambien.

Ambien ma długą listę działań niepożądanych, z których niektóre mogą być poważne, a nawet zagrażające życiu. Są to halucynacje, urojenia, słaba koordynacja, osłabienia rozsądku, impulsywność, nieskrępowany ekstrawersja, zwiększony apetyt, zwiększenie libido, bezsenność i odbicia krótkoterminową utratę pamięci. Utrata pamięci może spowodować pacjentom zapomnieć podjęły pigułkę i wziąć inny. Nieoficjalne dane z lunatycy, sen-jazdy i innych automatycznych zachowań odnotowano. Ambien może stać się uzależniające, więc użycie ogranicza się zwykle do dwóch tygodni. FDA zatwierdziła sprayu ustnej substancji czynnej Ambien jest do stosowania jako pomoc snu recepty.

Lunesta

Lunesta (eszopiklon) jest uspokajający lek nasenny i opracowany przez Sepracor wprowadzono w USA w 2005 roku skutecznie pomaga pacjentom szybko spada sen, ale może być używany tylko przez jedną do dwóch tygodni. Lunesta jest wyznaczony jako harmonogram IV substancji, które mogą powodować uzależnienie i jest związane ze zwiększonym ryzykiem depresji i samobójstw. Mogą wystąpić objawy odstawienia, takie jak niepokój, skurcze żołądka, pocenie się, drżenie i drgawki. Efekty uboczne obejmują lęk, omamy, pobudzenie, zachowania agresywne, dezorientacja i myśli samobójcze. Inne działania niepożądane to gorzki lub metaliczny smak w ustach, zawroty głowy, objawy przypominające przeziębienie, zgaga, ból głowy, senność, wysypka, świąd, zmniejszenie libido i zaburzenia żołądkowe.

Halcion

Halcion (triazolam) jest pochodną benzodiazepiny, że lek stosuje się do leczenia bezsenności. To pozwala pacjentom szybko zasnąć, ale nie mogą być pomocne dla tych, którzy mają trudności z utrzymaniem śpi ze względu na jego krótki okres półtrwania --- co oznacza jego zdolność do szybkiego opuszczenia systemu. Halcion również Amnesic, przeciwdrgawkowe i mięśni efekty rozluźniającym. Należy używać tylko w krótkim okresie lub okazjonalnie.

Halcion może wywoływać uzależnienie od narkotyków. Tylko najmniejsza dawka konieczna powinny być używane tylko na krótkim czasie. Halcion skutki uboczne to amnezja, dezorientacja, senność, uczucie kaca, zaburzenia czynności poznawczych, słaba koordynacja i zamieszanie. Mogą wystąpić objawy odstawienia po zakończeniu korzystania.

Jak korzystać z leków na receptę leczyć ból szyi

Jak korzystać z leków na receptę leczyć ból szyi


Zastosowanie leków na receptę w leczeniu bólu szyi nie jest powszechną praktyką. Jako całość, lekarze unikają przepisując leki na ból szyi, chyba że badania zostały wykonane i stwierdzenia, że ​​pacjent rzeczywiście potrzebuje pomocy w radzeniu sobie z dyskomfortem. Jest to przede wszystkim ze względu na fakt, że leki na receptę dostępne w leczeniu bólu szyi są raczej mocna i ma kilka istotnych skutków ubocznych.

Instrukcje

Wybierz odpowiedni rodzaj leków na receptę

1 Użyj doustne sterydy dla ostrego bólu szyi, który nie reaguje na over-the-counter (OTC) leków. Należy mieć na uwadze, że steroidy nie należy do więcej niż jednego tygodnia.

2 Należy poinformować lekarza, czy jesteś na cukrzycę lub masz aktywną infekcję, jak sterydy kolidować z niektórych naturalnych procesów w organizmie i może powodować poważne skutki uboczne.

3 Zapytaj swojego lekarza o narkotycznych leków przeciwbólowych, jeśli doznał niedawno kontuzji i ból stał się wyniszczające.

4 Należy poinformować lekarza, jeśli w przeszłości spożycia narkotyków lub uzależnienia, jak narkotyki mogą stać się uzależniające. Chociaż może to być pomocne przy krótszych okresach czasu, uzależnienia staje się bardziej akceptowany w długotrwałym użytkowaniu.

5 Należy pamiętać, że środki odurzające nie może być stosowany dłużej niż 10 do 14 dni, a ciało staje się w końcu tolerancję na leki i narkotyki nie działają.

6 Rozważmy zwiotczających mięśnie w leczeniu bólu szyi spowodowanego skurczem mięśni. Jest to szczególnie przydatne w ludzi, którzy są poważne obciążenie i mogą skorzystać z ogólnej uspokajający efekt zwiotczających.

7 Nie bierz zwiotczających mięśnie, jeśli masz pracę, która wymaga jazdy, dbałość o szczegóły i równowagi. Twoja zdolność wydajność może być znacząco zmniejszona przy podejmowaniu tego typu leków.

Wskazówki

 • Jeśli próbowałeś at-home środków radzenia sobie z bólem karku, bez wyników, należy poprosić lekarza o możliwości przechodzi serię testów w celu wykluczenia poważnych problemów zdrowotnych, takich jak pęknięcia dysku lub powikłań z migreny.
 • Wiele leków na receptę dostępnych na ból szyi może być wciągająca, więc powinny być podejmowane tylko pod ścisłym nadzorem lekarza. Niektóre z nich mogą mieć również poważne skutki uboczne, takie jak wrzody żołądka, wysokie stężenie cukru we krwi i senność.
 • Nie należy przerywać stosowanie recepty przeciwbólowe bez zgody lekarza. Wiele leków stosowanych do leczenia ostrego bólu u pacjentów, które wymagają odsadzenia się je stopniowo w celu uniknięcia stresu.

Jak korzystać z leków na receptę leczyć mięśni Strain

Jak korzystać z leków na receptę leczyć mięśni Strain


Stosowanie leków na receptę do leczenia kontuzji jest zazwyczaj zarezerwowane dla cięższych przypadkach, zwłaszcza tych, w których może być wymagane chirurgii. Ponieważ napięcie mięśni dotyczy rzeczywistej rozdzierania mięśnia od cięgna zastosowanie odpowiedniej zwiotczający mięśnie i środek przeciwbólowy może być bardzo skuteczny w zmniejszaniu przepływu i zwiększenie stopnia pokrycia.

Instrukcje

Użyj receptę w leczeniu kontuzji

1 udać się do lekarza w celu określenia nasilenia napięcie mięśni i czy leki na receptę powinny być stosowane.

2 Skonsultuj się z lekarzem, czy będzie trzeba kombinacji środek przeciwbólowy i zwiotczający mięśnie, czy tylko jednego z tych dwóch. Dostępne opcje leczenia, oczywiście, się różnić w zależności od stopnia obciążenia mięśnia.

3 Za pomocą zwiotczające mięśnie, takie jak Somie (****), który jest powszechnie przepisywany lek stosowany do leczenia kontuzji. Możesz dowiedzieć się więcej o leku na DRCNet Drug Biblioteki (patrz źródła poniżej). Należy pamiętać, że większość środków zwiotczających mięśnie mają wiele działań ubocznych, a zwłaszcza zawroty głowy i ospałość. Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych podczas korzystania z większości zwiotczających mięśnie, więc skontaktować się z lekarzem.

4 Zapytaj o zastosowaniu dodatkowego środka przeciwbólowego lub przeciwbólowe leki, jeśli są w wiele bólu. Wielu lekarzy doradza używanie ibuprofenu, które można kupić bez recepty, ale mocniejsze wersje są dostępne w razie potrzeby siły receptę.

5 Przejdź do wszystkich innych metod leczenia, takich jak okłady z lodu, kompresji i rehabilitacji fizycznej, podczas gdy za pomocą leków na receptę. Wielu pacjentów może być zbyt uzależnione od pozytywnych wyników, które otrzymują od leków i nie przyklejają się do bardziej kompleksowego planu leczenia.

6 Wykorzystanie źródeł internetowych, takich jak eMedicine.com więcej informacji na temat możliwości leczenia szczepów mięśni (patrz źródła poniżej).

Wskazówki

 • Pamiętaj, aby poinformować lekarza, jeśli pacjent był w przeszłości problemy z uzależnieniem od leków na receptę, zwłaszcza przeciwbólowych i zwiotczających mięśnie. To może zmienić swój wybór, dla którego środek przeciwbólowy lub zwiotczający mięśnie do przepisywania.
 • Skuteczność leków przeciwbólowych i zwiotczających może dać poczucie pewności, że uraz goi się szybciej niż jest. Nie overexert obszar rannych aż lekarz powie Ci, że to jest właściwie wyleczony.

Jak korzystać z leków na receptę w leczeniu migreny

Jak korzystać z leków na receptę w leczeniu migreny


Migreny są zwykle utożsamiane z bólu głowy, nudności i wrażliwość na światło i dźwięk. Objawy mogą być leczone lub którym zapobiega się z typowych środków przeciwbólowych, takich jak aspiryna i ibuprofen, a także więcej leków na migrenę, takich jak specyficzne tryptanów. Tryptany zmniejszyć obrzęk naczyń krwionośnych w mózgu, przypuszczalnej przyczyny migreny. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z leków na receptę w leczeniu migreny.

Instrukcje

Wyboru właściwego leku

1 Przygotuj się do specjalisty od głowy szczegółowo swoją pełną leków schematu. Migreny mogą współistnieć z innymi warunków zdrowotnych, takich jak depresja czy otyłość, które wymagają skutecznego zarządzania leków.

2 Prowadzić dziennik migreny lub zrobić listę swojej migreny leków historii. Lekarz musi wiedzieć, które zabiegi używasz i które wykazały, sukces lub porażkę.

3 Określić najlepsze leki na receptę do leczenia migreny z lekarzem. Mają mu przedstawić wszelkie skutki uboczne przed wyborem leku można podjąć.

Leczeniu migreny, jak określono

4 Przeczytaj o leki zalecił lekarz w celu leczenia choroby migreny więc można je poprawnie. Przeczytaj szczegóły produktu w "Dobrych opcji, z Pharmacy Ludowej." Zobacz sekcję poniżej środki na link.

5 Weź leki na receptę, jak jest dokładnie i zwróć uwagę ich wpływ. Umieścić to w swoim pamiętniku, jak również migreny.

6 Monitorowanie reakcji na leki i ich skuteczność w zapobieganiu lub zmniejszaniu nasilenia napadów migreny w czasie. Podziel się tą informacją z lekarzem.

Wskazówki

 • Ufa tylko ból głowy lub innego specjalisty lekarza o prawidłowej diagnozy i leków na receptę.
 • Zdarza się, że psychiatra może przepisać migrena leki jako leczenie uzupełniające do ochrony zdrowia psychicznego.
 • Tryptany są w doustnego, donosowego lub w postaci iniekcji. Należy pamiętać, że te leki mogą być bardzo drogie, bez pokrycia recepty narkotyków.
 • Wykorzystać wszystkie leki zgodnie z zaleceniami i należy stosować się do wszelkich czasów dawkowania. Może to mieć wpływ na wynik leczenia.
 • Tryptany nie powinny być podejmowane przez osoby z chorobami serca. Zwrócić się do lekarza, aby rozważyć ryzyko.

Rodzaje kontroli urodzeń receptę

Rodzaje kontroli urodzeń receptę


Jeśli szukasz skutecznego sposobu zapobiegania ciąży, na receptę metody antykoncepcyjne może być właśnie dla Ciebie. Istnieje wiele różnych rodzajów kontroli urodzeń dostępny na receptę, więc każdy powinien móc znaleźć co najmniej jedną odpowiednią opcję które Meed swoich potrzeb. Każda opcja ma swoje zalety i wady, więc ważne jest, aby dokładnie omówić opcje z lekarzem przed podjęciem decyzji, czy dany produkt jest właśnie dla Ciebie.

Pigułka

Istnieje wiele możliwości wyboru pigułki antykoncepcyjne dostępne. Niektóre zawierają tylko progesteronu, a inne zawierają kombinację obu progesteronu i estrogenu. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia ciąża, pigułki antykoncepcyjne są o 99 procent skuteczne, gdy instrukcje są przestrzegane. Z powodu braku tabletek lub kobiety nie wychodząc opakowanie na czas, wskaźnik skuteczności jest bliższy 93 do 97 procent na średni.

Strzał

Jeśli masz kłopoty z zapamiętaniem wziąć codziennie pigułki, strzał antykoncepcyjnej może być dla Ciebie. Ten strzał zawiera syntetyczny hormon progestagen, i skutecznie zapobiega ciąży na okres do trzech miesięcy. Stawka skuteczność na strzał antykoncepcyjnej jest ponad 99 procent, gdy używane dokładnie, według Amerykańskiego Stowarzyszenia ciąży.

Łata

Plaster antykoncepcyjnej jest mała łatka, który jest umieszczony bezpośrednio na skórę. Umieścić plaster gdzieś na swoim ciele, i zapomnieć o nim na tydzień. Po tygodniu jest gotowy, możesz przełączyć się na stary plaster na nowy. Po wykonaniu przez trzy kolejne tygodnie, pozostawić plaster się na tydzień, aby uzyskać czas i rozpocząć nowy cykl. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Ciąża, patch jest o 99 procent skuteczności w zapobieganiu ciąży.

Pierścień dopochwowy

Pierścienia dopochwowego jest elastyczny pierścień z tworzywa sztucznego, która jest umieszczona w pochwie w celu zapobiegania ciąży. Pierścień zawiera syntetycznych hormonów, które są absorbowane wewnątrz pochwy skutecznej zapobieganiu ciąży przez trzy tygodnie. Pod koniec trzech tygodni, pierścień jest usunięta menstruacji. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Ciąża, pierścień dopochwowy jest o 98 procent skuteczności w zapobieganiu ciąży, gdy są stosowane prawidłowo.

IUD (wewnątrzmaciczna)

Spirale są zarówno małe urządzenia zawierające miedź lub hormony. Są wstawiane do macicy przez lekarza. W zależności od typu wkładki może pozostać wewnątrz kobiety skutecznego zapobiegania ciąży pięć lub 10 lat. ZPD ma mniej niż 1 procent awaryjności, według Amerykańskiego Stowarzyszenia ciąży.

Membrana

Membrana jest inny rodzaj metody barierowej kontroli urodzeń. Jest mały i w kształcie kopuły i jest umieszczony w pochwy przed stosunkiem seksualnym zablokować szyjki macicy i zapobiegania plemników jest w stanie dotrzeć do jaj. Ponadto do wizyty u lekarza, aby dostać receptę na membranie, lekarz będzie musiał zrobić procedurę w biurze, aby prawidłowo dopasować membranę. Amerykańskie Stowarzyszenie Ciąża stanowi, że membrana ma awaryjność 5 procent dla doskonałego i spójnego stosowania, ale średni wskaźnik awaryjności jest znacznie wyższa w około 18 proc.

Cap szyjki macicy

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Ciąża, cap szyjki macicy nie jest zalecane i nie często przepisywany już. Stwierdza cap szyjki macicy ma awaryjność około 20 procent, nawet gdy są stosowane prawidłowo. Ponadto, istnieje wiele innych niedogodności, w tym możliwości, że staje zatrzymany i wymagające lekarza, aby go usunąć, jak również przyczynia się do wzrostu zakażeń układu moczowego i zmian szyjki macicy. Jednakże jest wielokrotnego użytku, względnie tani i może utrudnić doświadczenia seksualnego tak samo jak innych opcji kontroli urodzeń.

Jak usunąć wygasłe lek na receptę

Jak usunąć wygasłe lek na receptę


Kiedy lek wygasła, ważne jest, aby pozbyć się go, bez względu na to, jak drogie może być zakup. Zmiany chemiczne mogą mieć miejsce po upływie terminu ważności co bezużyteczne lub nawet toksyczne. Wyrzucaj leków prawidłowo, więc zwierzęta i dzieci nie mogą znaleźć drogę do niego, a więc nie zanieczyszczają dopływ wody.

Instrukcje

1 Zbierz wszystkie wygasłe lub stare leki, w tym wszelkie płyny i tabletki.

2 Założyć rękawice gumowe gospodarstwa domowego.

3 Umieść wszystkie pigułki w małej, zip-top, plastikowe torby i szczelnie je zamknąć.

4 Crush pigułki z młotkiem lub wałkiem do ciasta

5 Otwórz torbę. Dodaj garść żwirek dla kotów lub kawy powodów do przyjęcia leku. Szczelnie zamknąć torebkę.

6 Rzuć torbę w większym worku na śmieci, związać go i rozporządzania nim.

7 Zdejmij wszystkie etykiety na wszystkich pojemnikach z jakichkolwiek prywatnych informacji na ich temat. Możesz także użyć czarnego markera na pokrycie informacji.

8 Wlać pozostały płyn w szklance ciepłej wody do rozcieńczenia leków.

9 Wylać rozcieńczony mieszaninę z powrotem do butelki leków. Jeśli nie pasuje, wlać pozostałą do innego pustą butelkę.

10 miejsce butelki lub butelki w małych, plastikowych, zip-top torby i szczelnie. Umieścić torebkę w worku na śmieci i związać go. Wrzucać do worka na śmieci.

Wskazówki

 • Zadzwoń do apteki, aby zapytać, czy przyjęcie z powrotem starych recept.
 • Nie wylewać leków do toalety lub wlać go do zlewu. Potencjalnie szkodliwe substancje mogą dostać się do wody.

Jak dostać receptę do kontroli urodzeń

Wiele form kontroli urodzeń wymaga recepty. Opcje obejmują tabletki, plaster, pierścień, strzał i urządzenie wewnątrzmaciczne (IUD). Mogą one mieć długość do 99,9% skuteczność przy właściwym. Metody te oparte hormonów można uzyskać dopiero po mówić o wykształceniu medycznym. Aby uzyskać receptę, trzeba mieć roczny egzamin i przedyskutować swoje opcje z lekarzem.

Instrukcje

1 Znajdź lekarzem. Poszukaj praktyce lekarza rodzinnego, lekarza zdrowia kobiet, ginekolog lub lekarz innej planowania rodziny. Nie mogą być również planowanie rodziny lub poradnia zdrowia kobiet w twojej okolicy.

2 Kontakt telefoniczny i praktyka poprosić o spotkanie. Niektórzy dostawcy mogą nie przyjmować nowych pacjentów w każdym czasie.

3 Weź udział w swoje powołanie. Lekarz będzie porozmawiać o planowaniu rodziny, zdrowie seksualne i opcji kontroli urodzeń, które mogą pracować dla Ciebie. Będziesz mieć również ginekologicznych egzamin, w którym lekarz bada szyjki macicy i pochwy, i ewentualnie badanie piersi, w celu wykrycia nieprawidłowości.

4 Wypełnij receptę. Gabinecie lekarskim albo będzie dostarczyć recepty lub wysłać jeden nad do apteki wyboru.

Jak korzystać z urządzenia Vacuum receptę

Urządzenie próżniowe receptę (znany również jako urządzenie skurczu pompy próżniowej lub penisa) jest używany przez ludzi, w zaburzeniach erekcji, dzięki czemu utrzymują one erekcji. Urządzenie próżniowe jest cylinder z tworzywa sztucznego, który jest zamocowany na końcu penisa. Pierścieniem zaciskowym lub zespół jest wyposażony w pompy i jest umieszczony na końcu walca. Plastikowy cylinder i pomocy pompy wytworzyć próżnię, aby penisa. Pierścieniem zaciskowym jest stosowana w celu utrzymania erekcji. Urządzenie próżniowe recepta jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy mają zaburzenia erekcji i dla których leki nie działają. To może pomóc pacjentom operacji prostaty odzyskać sprawność seksualną.

Instrukcje

Jak korzystać z urządzenia Vacuum receptę

1 miejsce na rury z tworzywa sztucznego penisa. Następnie za pomocą pompy ręcznej lub elektrycznej dostarczonej z urządzeniem do tworzenia podciśnienia wewnątrz rury z tworzywa sztucznego. Pakiet ten krwi do prącia.

2 oprawy pierścień zwężenia wokół nasady penisa po tworzy się erekcji. To przyczynia się do utrzymania erekcji.

3 Wyjmij urządzenie podciśnienia receptę. Montaż powinien trwać 30 minut, wystarczająco długi, aby mieć stosunków seksualnych.

Wskazówki

 • Nie opuścić ring zwężenia w miejscu dłużej niż 30 minut, aby uniknąć obrażeń.

Leki na receptę stosowane do leczenia ADD

Leki na receptę stosowane do leczenia ADD


Nastąpił wielki debata warzenia o bezpieczeństwo leków na receptę stosowanych w leczeniu ADD. Istnieją rodzice, którzy przysięgają przez nich i tacy, którzy przysięgają, że nigdy nie będzie umieścić swoje dziecko na nich ponownie. Jedynym sposobem, aby wiedzieć, co jest dobre dla dziecka jest, aby wiedzieć, jakie leki są dostępne. Natomiast lekarz może mieć swoje własne propozycje, to do Ciebie, aby zadawać pytania i zapewnić dziecko otrzymuje najlepsze leczenie możliwe.

Funkcja

Leki na receptę stosowane do leczenia ADD jest zasadniczo pobudzające, które zwiększają poziomy dwóch przekaźników chemicznych w mózgu. Jeden posłaniec kontroluje powstawanie pamięci dziecka i zapobiega uzależniające tendencje z rozwijających się, podczas gdy inne pomaga zwiększyć ich poziom uwagi, pozwalając mu skupić się i słuchać.

Adderall

Lek ten jest stosowany w dzieci w wieku 3 lat i starszych. Każda dawka trwa około 6 godzin, to jest mniej niż niektóre objawy odstawienia innych leków stosowanych w leczeniu ADHD.

Concerta

Jeszcze jako stymulant, jego skutki uboczne nie są tak surowe, a objawy odstawienia są łatwiejsze na dziecko. Każda dawka trwa 12 godzin. Jeśli dawka jest zbyt wysoka, tabletka może być skrócony do jej sterowania; to jest dla dzieci w wieku 6 lat i starszych.

Daytrana

Ten plaster jest noszony na biodrach dzieci w wieku od 6 do 12, na okres 6 godzin. Efekty leczenia trwał jeszcze przez 3 godziny.

Ritalin

Przy Ritalin trwało przez 6 godzin; jednak, że jest już dostępny w formie rozszerzonej i długim aktorskiej. Może być stosowany u dzieci powyżej 6 roku życia. Mimo, że jest pierwszym lekiem z wyboru u lekarzy, jego skutki uboczne są bardziej surowe niż w przypadku innych leków stosowanych w leczeniu ADD.

Strattera

Jest to warunek, że lek jest środkiem pobudzającym, czyli jej efekty uboczne są niewielkie. Jest przyjmowana raz lub dwa razy dziennie, a dawka jest stopniowo zwiększana. Ten stopniowy wzrost oznacza, że ​​trwa od 4 do 6 tygodni w przypadku leków do osiągnięcia stężenia terapeutycznego.

Rozważania

Być może trzeba zmienić leki więcej niż jeden raz, zanim znajdziesz taki, który spełnia potrzeby medyczne dziecka bez poświęcania jej samopoczucie. Jeśli znajdziesz się po drugiej lub trzeciej leków, które nie są wygodne z medicating dziecko do leczenia jej stan, należy rozważyć alternatywne metody leczenia, które nie obejmują leków na receptę.

Jak śledzić Meds receptę

Jak śledzić Meds receptę


Ważne jest, aby pamiętać o leki na receptę, aby zapewnić, że wszystko jest zrobione zgodnie z zaleceniami lekarza. Pozwoli to upewnić się, że pacjent jest leczony prawidłowo i nie występują żadne negatywne skutki uboczne z podjęciem coś nieprawidłowo. Recepta zarządzanie zaczyna się wiedząc, co bierzesz i kiedy należy podjąć. Następnie można śledzić swoje recept w sposób, który działa najlepiej dla Ciebie.

Instrukcje

1 prowadzi rejestr wszystkich leków można podjąć, kiedy i jak często są one zostać podjęte, po co one są, jak wyglądają i możliwe skutki uboczne. Zachować to gdzieś, że może być łatwo odwoływać, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące leków na receptę.

2 Weź leku w tym samym czasie lub z tej samej imprezy każdego dnia. Jeśli zawsze brać leki z pewnym posiłkiem, po przebudzeniu i przed pójściem spać, jesteś bardziej prawdopodobne, aby pamiętać, aby go zabrać.

3 Połóż pigułki organizator pigułki. Są one szczególnie przydatne, gdy trzeba podjąć dużą liczbę tabletek dziennie. Istnieje organizatorzy pigułki zawierające różne ilości komór. Można dostać taki, który ma komorę dla każdego dnia i jednego, który ma przedziały godzinowe, jeśli chcesz dokładnie wiedzieć, co razem każdy pigułka należy podjąć.

4 Za pomocą kalendarza lub przypomnienia notatki. Przechowywać przypomnienia wyświetlany w miejscu, które będziesz mieć pewność, aby go zobaczyć, takie jak lodówki czy lustro.

5 Poproś znajomego lub krewnego, aby przypomnieć, kiedy wziąć leki. Osoby starsze lub chore, nie mogą korzystać z organizatorów pigułki lub kalendarzy.

Jak dostać receptę na fenterminą

Jak dostać receptę na fenterminą

Gdy szukasz sposobu, aby schudnąć wielu Amerykanów włączyć do phentermine narkotyków na jego właściwości metabolizmu energii i zwiększenie. Jednak czasami może to być bardzo trudne do lekarza do zatwierdzania recepty na phentermine. Niektórzy lekarze słuchać i starać się zrozumieć życzenia pacjenta, ale niestety, wielu nie. Dla wielu ludzi, szczególnie kobiet, metaboliczne i hormonalne zmiany w połowie życia Marka utraty wagi jest bardzo trudny proces bez pomocy. W przypadkach takich jak te, recepta phentermine może stanowić ogromną różnicę.

Instrukcje

1 Zapytaj swojego stałego lekarza. Nawet jeśli są wystarczająco pewne, że lekarz nie daje recepty na phentermine jest znacznie tańsze i zapytać farmaceutę zapłacić cenę niż cena odwiedzając baratrics lekarza. Wyjaśnij, że zmniejszenie masy ciała jest trudne dla Ciebie, nawet z zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych. Poinformować lekarza, że ​​masz wykształcenie się na ryzyku i korzyściach i chciałbym możliwość przedstawienia tej decyzji lekarza dla siebie. Jeśli lekarz nadal nie respektuje życzenia być może nadszedł czas na znalezienie nowego lekarza.

2 Popytaj. Prawdopodobnie masz przyjaciół i sąsiadów, którzy mieli recepty na phentermine w pewnym momencie lub innego. Wyjaśnij, że szukasz lekarza, który byłby skłonny do przepisywania tego leku. Mogą one być w stanie polecić kogoś na miejscu, kto będzie słuchał i zgadza się, że próbuje phentermine do pomocy w swoich przedsięwzięciach utrata wagi będzie w najlepszym interesie.

3 Wyszukiwanie lokalne Bariatria lekarzy w swojej okolicy. Odwiedź ich stronę internetową. Zobacz jakiego rodzaju planów i programów, które oferują. Strony internetowe, dedykowane dla lekarza opinie i zobaczyć, co ich inni pacjenci mówią. Czy oni mają dobre doświadczenia? Byli w stanie uzyskać pomoc, które zostały znalezione? Niektóre z tych stron internetowych przeglądarki pozwalają uzyskać informacje kontaktowe z recenzentów. Skontaktuj się z nimi i zapytać o ich wizyty i co lekarz Bariatria sugerowanej. Nie wszystkie Bariatria lekarze są podobne, a niektóre wolą wykorzystać płynne diety i strzały, a nie recepty na phentermine.

4 Zadzwoń do Bariatria lekarzy w swojej okolicy. Zapytać, co ich ceny są. Rozumiem, że jeśli nie jesteś chorobliwie otyłych, bardzo niewiele plany ubezpieczeniowe będą płacić, aby zobaczyć Bariatria lekarza i musisz wymyślić koszt wizyty z własnej kieszeni. Wizyty mogą się znacznie różnić, więc nie należy pominąć ten krok, o ile koszty nie ma obiektu do Ciebie.

5 Zapytaj o jakie opcje oferują. Suppresants łaknienie będzie zwykle na liście. Zapytaj jaki typ suppresants apetytu. Phentermine zwykle będzie na liście, ale jeśli nie jest zaoszczędziliście sobie koszt wizyty i rozczarowaniu nie mając phentermine jako opcja z danej bariatrician.

6 Planowanie terminów. Szczerze mówiąc z Bariatria lekarza. Daj mu znać, że próbowałeś schudnąć typowy sposób, ale, że organizm nie chce współpracować i że potrzebujesz pomocy. Suppresants apetyt są zwykle pierwszym kierunkiem działań oferowanych przez Bariatria lekarzy. Nie zdziw się, jeśli masz do zakupu phentermine od lekarza o wiele więcej niż apteka będzie pobierać opłaty.

7 Po utracie na wadze na phentermine ponownie odwiedzić regularnie do lekarza. Wyjaśnij, że phentermine jest naprawdę pomaga i chciałbym dla niego, do ponownego rozpatrzenia i napisać receptę, aby pomóc ograniczyć miesięczne koszty phentermine. Przy odrobinie szczęścia lekarz zrozumieć, zobaczyć, że są korzyści i daje recepty, które pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze co miesiąc.

Wskazówki

 • Jesteś dorosły. Działać jak jeden. Nie daj się pomiatać. Jeśli miały czasu na badania i podjęcie decyzji medycznej dla siebie lekarz powinien uszanować. Jeśli czujesz, że Twój lekarz jest protekcjonalny i leczenia lubisz nic nie wiesz, jego czas, aby znaleźć nowego lekarza, nie wiem co. Zachowanie lekarza nie będzie się zmieniać w czasie. Jeśli lekarz, jednak może stanowić dobry logiczny przypadek słuchaj go / jej! Oni nie chodzą do szkoły przez 12 lat za darmo.
 • Jeśli można uzyskać phentermine zamiast nad pomocy licznika diety, nie! Phentermine jest FDA, podczas gdy wielu z recepty pigułki diety nigdy nie były przez ludzi, tylko do badań testów na zwierzętach.
 • Wiele OTC diet pills są bardzo wciągająca i może cię zabić, jeśli podjęte z innymi lekami. Lekarz może adivse cię na to, co się nie brać z phentermine, ale prawdopodobnie nie może doradzić w niebezpieczeństwach pomocy indywidualnej OTC diet.

Recepta patch odchudzania

Plastry odchudzania medycyna są lepkie, pokryte plamy przypominające opatrunków. Podobne plastry lecznicze są również stosowane do kontroli urodzeń i zaprzestanie palenia tytoniu. Chociaż nie na receptę utrata masy sterowane są łaty na rynku istnieją liczne łaty over-the-counter, utrata masy ciała, które obiecują niesamowite rezultaty.

Badania

Mimo obfitości ponad-the-counter plastrów odchudzających, liczne badania prowadzone przez Federal Drug Administration na różnych plastrów odchudzających wykazały, że obietnice plaster odchudzania nie są niczym innym niż oszustw. Wiele plastrów odchudzających FDA badanych, gdzie utworzone przez firmy, które złożyły fałszywe twierdzenia, że ​​utrata masy ciała plastry uprzednio zbadane i zatwierdzone przez FDA.

Efekt placebo

Chociaż nie udowodniono, aby rzeczywiście świadczą wyniki utraty masy ciała, utrata masy ciała może plastry nadal mieć wpływ na osoby, które nigdy nie zostały oświecony do oszustwa. Placebo, zwykle mają pozytywny wpływ na wielu hipochondryków i plastrów odchudzających placebo może być skuteczna w ustanowieniu zdrowych nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej, co ostatecznie prowadzi do utraty wagi.

Zalecenia dotyczące użytkowania

Przed użyciem plastra odchudzania, osoba powinna skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, pomimo faktu, że utrata masy ciała są plastry Plastry bez recepty. Niektóre składniki plastrów odchudzających może wchodzić w interakcje z innymi lekami, które użytkownik może przyjmować. Plastry odchudzania mogą zawierać składniki, które podnoszą tętno, więc osoby z chorobami serca lub kobiet, które mogą być w ciąży nie powinny używać plastrów odchudzających aż takie warunki mogą być zbadane lub naprawione.

Alternatywy

Waga strata pigułki, zarówno na receptę i ponad-the-counter, mają lepsze wyniki niż plastrów odchudzających. Utrata masy ciała pigułki, takie jak Hydroxycut i Xenaphrine, są przykłady ponad-the-counter pigułki utrata wagi; Adiphex jest przykładem leku zmniejszającego masę ciała na receptę. Cud odchudzania nowszych leków są dostarczane w alternatywnych formach; takich jak Slim Szybkie strzałów odchudzania, malutkich porcji płynnych suplementów odchudzających i leków.

Skutki uboczne

Oprócz podwyższonej częstości akcji serca, różne leki utrata masy ciała, w tym ubytku masy plastra, również mają liczne inne skutki uboczne. Leki odchudzania mają tendencję do powodowania biegunki i inaczej podrażnione jelit, żołądka i jelit, ból i drżenie. Mogą wystąpić reakcje alergiczne, takie jak obrzęk twarzy, warg, gardła i przełyku, i wysypki przy użyciu plastra odchudzanie lub odchudzania narkotyków. Uzależnienie od plastra utraty wagi lub leku może występować również jako efekt uboczny.

Leczenie zmarszczek na receptę

Leczenie zmarszczek na receptę


Zmarszczki są zdefiniowane jako małe linie, które pojawiają się na skórze, zwykle na twarzy i szyi, ale mogą również pojawić się zmarszczki na rękach i innych częściach ciała. Są dostępne lekarstwa na receptę do leczenia lub zmniejszania zmarszczek.

Przyczyny

Niektóre z przyczyn zmarszczek to proces starzenia się (co jest główną przyczyną), palenie tytoniu, narażenie promieni światła UV oraz dokonywania wielokrotnych mimiki, takie jak uśmiecha się i marszcząc brwi.

Rozważania

Chociaż marszczenia jest częścią procesu starzenia, gdy zmarszczki uciążliwa istnieją sposoby można wykonać w celu rozpoczęcia zmniejszania lub eliminowania zmarszczek. Rozważmy widzenia dermatologa tak, że zmarszczki można traktować odpowiednią opcję, takie jak miejscowe stosowanie kremów, zaleceń lub operacji.

Leków na receptę-Renova

Renova jest recepta miejscowo krem, który pomaga w redukcji zmarszczek. Pomaga również w fotouszkodzeń powodu zbyt dużej ekspozycji na słońce. Renova nie należy stosować na uszkodzoną lub popękaną skórę.

Leków na receptę-Retin-

Retin-inny lek na receptę do leczenia zmarszczek. Jest także stosowany w leczeniu trądziku. Retin-występuje w postaci żelu, kremu czy cieczy. Obróbka ta przechodzi pod skórą rozluźnić porów.

Leków na receptę-Avage

Avage jest lek na receptę, który zawiera retiniods które pomagają zmniejszyć zmarszczek. Według Drugs.com, nie wiadomo jak Avage działa. Avage również pomaga w łuszczycy i pewnych rodzajów trądziku. Nie stosować Avage jeśli jesteś w ciąży.

Jaka jest różnica między Over-the-counter prenatalnych witamin i Recepta prenatalnych witamin?

Ciąża może być ekscytujący --- ale przytłaczająca --- czas w życiu kobiety. Jest wiele rzeczy do rozważenia, w tym, jaki rodzaj prenatalnych witaminy podjąć. Różnice w receptę i ponad-the-counter witaminy należy rozważyć przed podjęciem decyzji.

Prenatal Witaminy

Prenatalnych witamin są witaminy, że kobiety w ciąży mogą stosować, aby zapewnić, że otrzymujesz wystarczającą ilość niezbędnych witamin i minerałów, zwłaszcza kwas foliowy i żelazo. Niektóre kobiety również wziąć je, jeśli starają się o dziecko lub jeśli są w okresie laktacji.

Są one różne

Wysyłka receptę prenatalnych witamin mają nieco większą ilość kwasu foliowego i żelaza, niż to, co jest w ponad-the-counter marek. Na przykład, wiele over-the-counter prenatalnych witamin zawiera około 800 mcg kwasu foliowego, a tabletki recepty mogą zawierać około 1000 ug. Jednakże, zmiany w przepisach pozwoliły około ponad recepty pastylki zawierają taką samą ilość kwasu foliowego, jak tabletki na receptę, choć nie wszystkie. Składniki mogą się nieco różnić, a; Na przykład, niektóre over-the-counter marki dodałem ziół w nich, które nie zostały sprawdzone bezpieczne dla kobiet w ciąży, dlatego lekarze ich nie polecam.

Problemy

Kobiety w ciąży, szczególnie tych, które już walczą poranne mdłości, mogą wystąpić nudności, gdy biorąc prenatalnych witamin. Zazwyczaj jest to spowodowane wyższym poziomem niektórych składników pokarmowych; przy recepty prenatalnej witaminy mogą być trudniejsze do żołądka, ze względu na wyższe poziomy żelaza i kwasu foliowego.

Koszt

Koszt jest również czynnikiem przy podejmowaniu decyzji, jaki typ podjąć. Jeżeli ubezpieczenie obejmuje leki na receptę, może być w stanie dostać się na receptę prenatalnych witamin w obniżonej cenie lub za darmo. Z drugiej strony, jeśli są bez ubezpieczenia lub ubezpieczenie nie obejmuje recepty, over-the-counter witaminy jest tańsze rozwiązanie.

Twój lekarz

Przed wyborem witaminy lub jeśli jesteś zainteresowany przełączania rodzajów przedyskutować te kwestie z lekarzem. On może pomóc określić, jaki typ jest najlepszy dla Ciebie w oparciu o sytuację finansową, objawy ciąży i ogólnego stanu zdrowia.

Jak leczyć Sinus bóle głowy Bez Leki na receptę

Zatokowy ból głowy jest jednym z najbardziej bolesnej typu głowy. Charakteryzuje się ostrym bólem w okolicy czoła, policzków, nosa i oczu, bóle zatok trudno się pozbyć. W środku głowy zatok, kaszlu lub kichania zaszkodzi, jak będzie oddanie głową w dół i zapomnieć o czytaniu, patrząc na komputerze lub oglądania telewizji. Może czuć się przeciążony i uszy są zatkane. Często zatokowy ból głowy występuje w obecności zapalenie zatok, które jest zapalenie zatok. Jeśli masz infekcję, może być konieczne leki na receptę. Jednak można leczyć ból głowy zatokowy, który nie jest związany z infekcją bez użycia leków na receptę.

Instrukcje

1 Gotowanie gorącą zupę z kurczaka. Rosół jest naturalny lek zmniejszający przekrwienie. Wegetariańska i wołowiny Zdjęcie nie mają ten sam efekt, choć para z tych zup może pomóc.

2 Jedz pokarmy z papryki lub chrzanu w nich, jeśli toleruje pikantne żywności; mogą powodować kichanie, które mogą pozbyć się zatorów.

3 Unikać wszelkich źródeł mleczne, w tym mleko, jogurt, ser i masło. Nabiał może zwiększyć produkcję śluzu, co sprawia ból zatok gorzej.

4 Weź gorący prysznic z prysznic drzwi lub zasłony zamknięte, pozwalając parową narastaniu. Prysznic na co najmniej 15 minut i oddychać w tyle pary, jak to możliwe. To może zapewnić tymczasową ulgę.

5 Jedz czosnek. Zgnieść ząbek czosnku, obrać je, utrzymać go w ustach przez 15 minut, a następnie zjeść go.

6 Take over-the-counter decongestant, zwężający naczynia krwionośne, lub lek przeciwbólowy, lub użyć soli krople do nosa lub aerozolu do nosa. Celem jest, aby usunąć zatory jeśli masz nadziewane nos i tym samym złagodzić presję na zatok.

Wskazówki

 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli ból głowy nadal nie znika w ciągu kilku godzin.
 • Akupresura i spust terapia punkt może również pomóc.
 • Zalecenia te są tylko dla dorosłych, a nie dzieci. Przed wykonaniem któregokolwiek z tych porad, nawet prysznic parowy, który nie jest zalecany dla każdego z lekarzem. Postępuj zgodnie z etykiet ostrzegawczych na jakieś leki rozważyć użycie. Nie stosować leki obkurczające błonę śluzową, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, choroby serca lub jaskrę, z wyjątkiem za radą lekarza. Należy pamiętać, że ból zatok może być wynikiem zakażenia zatok, w takim przypadku należy skontaktować się z lekarzem.

Jak dostać receptę na Marinol®

Jak dostać receptę na Marinol®


Marinol jest znakiem towarowym marka należąca do firmy Solvay Pharmaceuticals na receptę leków Dronabinol, który zawiera główną substancję psychoaktywną marihuany. FDA zatwierdziła lek dla dwóch oznaczeń: w celu zmniejszenia nudności i wymiotów u pacjentów poddanych chemioterapii raka oraz do zwiększania apetytu u pacjentów, którzy utracili znaczny ciężar z uwagi na zakażenie HIV / AIDS. Uzyskanie Marinol prawnie wymaga recepty po konsultacji z lekarzem na temat jednego z dwóch warunków.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem o Marinol® Jeśli otrzymujesz chemioterapii raka lub doświadczyli znacznej utraty masy ciała i zmniejszenie apetytu na skutek żyjących z HIV / AIDS. Wiem, że lekarz przeprowadzi pełną ocenę stanu zdrowia, w tym weryfikacji warunków, dla których może być Marinol przepisanych.

2 Jeśli w trakcie chemioterapii, należy poinformować lekarza, jeśli występują skrajne dyskomfort nudności, wymioty i inne kwestie związane z leczeniem. Quality-of-life kwestie są zagadnienia dotyczące przepisywania Marinol® złagodzenia cierpienia i zwiększy prawdopodobieństwo uzyskania recepty.

3 Wyjaśnij, znaczną utratę masy ciała i niską apetyt do lekarza, który może przeprowadzić badania masa ciała w celu ustalenia, czy utrata masy ciała jest wystarczająca dla uzasadnienia potężny stymulant apetytu takie jak Marinol®. Nie ma określonego odchudzania, który automatycznie pobudzić decyzję do wyznaczania Marinol, jako że jest to problem unikalne dla każdego pacjenta, ale otrzymanie recepty jest bardziej prawdopodobne, jeśli lekarz widzi zagrożenia dla zdrowia związane ze znaczną utratą wagi. Marinol Wykazano klinicznie zwiększenie apetytu przez 24 godzin po przyjęciu dawki.

4 Weź receptę Marinol zgodnie z zaleceniami lekarza. Lek przyjmowany jest doustnie, w postaci kapsułek żelatynowych, w dawkach 2,5 mg, 5 mg lub 10 mg dronabinol. Marinol® może spowodować uzależnienie z długotrwałego użytkowania.

5 Należy zachować ostrożność, dopóki nie są przyzwyczajeni do efektów Marinol®. Działanie leku może być odczuwalne w ciągu pół godziny od pigułki, osiągając maksymalny efekt na 2 do 4 godzin. Efekty psychoaktywne mogą trwać od 4 do 6 godzin. Producent zaleca ludzie biorąc Marinol należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn, dopóki nie rozumiem, jak lek wpływa na ich życie.

Wskazówki

 • Należy pamiętać, że Marinol jest syntetyczna wersja delta-9-THC, główny składnik aktywny konopi (marihuany). Jako takie, Marinol może wytwarzać wiele takich samych efektów podwyższonym świadomości związanym z wysokim otrzymano z marihuany tym euforii podwyższonej nastroju i łatwy śmiech.
 • Należy poinformować lekarza, jeśli masz jakiekolwiek uczulony na konopi lub olej sezamowy przed użyciem Marinol. Unikać prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn, dopóki nie są pewni, można tolerować Marinol i są bezpieczne do kierowania lub używania sprzętu. Działania niepożądane obserwowane w badaniach klinicznych Marinol® to ból brzucha, nudności, wymioty, zawroty głowy, paranoję, senność i zaburzenia myśli.

Recepta na Astygmatyzm

Astygmatyzm jest zaburzeniem oka, powodując niewyraźne widzenie w pewnym stopniu. Wyniki warunek z rogówki lub przedniej powierzchni oka, który nie ma normalnego kulisty kształt, ale jeden asymetryczny. Bardzo łagodne przypadki nie potrzebują korekty, podczas gdy inne mogą być korygowane z okularów, soczewek kontaktowych lub chirurgii refrakcyjnej.

Identyfikacja

Astygmatyzm to częsta diagnoza dla ludzi wtórnym i krótkowzroczny dalekowzroczny. Zamiast kuli rogówki ma kształt piłki nożnej lub jaja. Astygmatyzm jest bardzo powszechne i prawdopodobnie pozostaje nierozpoznana w wielu przypadkach osoby z łagodnymi i żadnych innych problemów ze wzrokiem. Badanie Ohio State University odkryli, że ponad 28 procent dzieci w wieku szkolnym mają astygmatyzm. Jest to schorzenie dziedziczne, a nie jest spowodowane działalnością, takich jak siedzi zbyt blisko telewizora, za dużo czasu na komputerze, lub czytając w słabym świetle.

Rozważania

Łagodny astygmatyzm nie może powodować żadnych objawów, dla osoby, która ma to lub może spowodować bóle głowy i zmęczenie oczu. Czasami dzieci, które zaczynają się problemy z szkolnych są stwierdzono astygmatyzm, co może sprawić, czytając trudne.

Okulary

Zazwyczaj ludzie, którzy noszą okulary uzyskać receptę na korekcję astygmatyzmu wraz z ich receptę na krótkowzroczność lub dalekowzroczności. Dla osób bez tych warunków, nie recepta może być konieczne, jeśli stan jest bardzo łagodny. Jeśli ludzie doświadczają zmęczenie oczu, bóle głowy lub zaburzenia widzenia, to oni potrzebują soczewek na receptę. Astygmatyzm można zwiększać i zmniejszać się w czasie, więc ludzie z zaburzeniami trzeba regularnie zobaczyć ich oczami lekarza.

Miękkich soczewek kontaktowych

Aż do końca 1970 roku nie soczewki kontaktowe dla astygmatyzmu, więc stan poszedł niepoprawiony w osób noszących szkła kontaktowe. Następnie miękkie soczewki kontaktowe zwane wynaleziono soczewki toryczne, które pasują asymetryczne rogówki. Soczewki te są ważone tak, aby nie poruszać się bardzo. Są one sprzedawane w rodzaju jednorazowego i wielokrotnego użytku, i są nieco droższe niż regularne kontakty miękkich.

Dodatkowe rozwiązania

Ponadto, soczewki sztywne przepuszczalne gazu stały się dostępne w 1980 roku jako alternatywa dla twardych korzystnym kontaktów. Soczewki te umożliwiają dotarcie do powietrza w oczy, w przeciwieństwie do twardych lub miękkich soczewek. Bo twarde soczewki i granatom RPG zapewniają lepszą widoczność niż miękkich kontaktów, są one najlepszym korekcji łagodnych przypadkach astygmatyzmu. Zachowują swój kształt w oku i korekcji astygmatyzmu warstwą łez między okiem a soczewką, a więc zwykle nie muszą być torus kształtu. Wiele osób uważa je komfortu miękkich soczewek, szczególnie osób z suchymi oczami. Lekarze przepisują oko może również RPG toryczne soczewki niestandardowe.

Hybrydowe soczewki są inną opcję. Mają środek przepuszczalny dla gazu i miękką obrzeże. Zapewnia to przejrzystość soczewek RPG z komfort noszenia miękkich soczewek.

Niektóre osoby z umiarkowanymi do ciężkich przypadków astygmatyzmu nie może mieć stan skorygowany z soczewek kontaktowych. Jeśli wolą nie nosić okulary, chirurgii refrakcyjnej może skorygować niektóre rodzaje astygmatyzmu i kilka poziomów nasilenia.

Jak dostać receptę na Kontakt Online

Pierwsze kontakty na receptę w Internecie jest najprostszym i najbardziej opłacalnym sposobem, aby obsługiwać potrzeby okularów. Wszystko czego potrzebujesz to recepty i trochę czasu na badania on-line, aby znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. Najlepsze strony o zamówienia internetowego jest dostawa do domu. Jeśli jest to pierwszy raz, kiedy są coraz kontakty na receptę, to prawdopodobnie należy zamówić je przez lekarza okulisty lub lokalnym w celu zapewnienia, że ​​pasuje właściwie. Dodatkowo, otrzymasz instrukcje czyszczenia i pielęgnacji. Ale dla doświadczonych osób noszących kontaktowych, zamawianie kontakty na receptę w Internecie nie będzie problemu.

Instrukcje

1 Odwiedź swój okulisty / optyka do badań przesiewowych wzroku. Pozwoli to, aby uzyskać nową receptę na soczewki kontaktowe. Jeśli nie ma zmian w twoich oczach, trzeba jeszcze nową receptę. Zgodnie z Food and Drug Administration lub FDA, receptę na soczewki kontaktowe powinny zawierać: nazwisko pacjenta; data badania; termin przedawnienia; data ważności; nazwa, adres, numer telefonu i faksu z lekarzem (Lekarz przepisujący lek); potrzebna moc lub powiększenie; rodzaj soczewki (materiałów); producent soczewek; i szkłom i średnicy soczewek kontaktowych. Upewnij się, że recepta mecze, co lekarz powiedział ci o swojej wizji i mieć mu wyjaśnić, co pisze w dół, jak również.

2 Pobierz w Internecie, aby szukać "soczewek kontaktowych receptę." Im więcej stron używane lub udostępnionych będzie pierwszy na liście. Możesz wybrać trzy, cztery lub więcej stron internetowych, a na każdym z nich. Uważnie przeczytaj ich strony startowej, o nas, gwarancji, cen i wysyłki informacji. Jeśli nie jesteś pewien, jak na zamówienie, nie powinno być bezpłatny numer, aby skontaktować się z firmą. Byłoby to dobry pomysł, aby zadzwonić i tak, po prostu upewnij się, że są wygodne z ich usług.

3 Znajdź opinie o usługach stron kontaktowych. Gdy już zdecydujesz, które sklep internetowy do zakupu od wykonaj Inne wyszukiwania dla "opinii [nazwa witryny]" i "[kody zniżki dla nazwy swojej stronie]." Powinno to doprowadzić do wielu miejsc, które pokaże żadnych rabatowe lub promocyjne kody oferowanych przez stronę internetową, z której soczewki kontaktowe, które chcesz kupić swoje kontakty. Możesz zapisać żadnych kodów można znaleźć.

4 Zamówienie. Przejdź do strony, którą wybrałeś i porządku zgodnie z instrukcją strony. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, należy zadzwonić pod numer infolinii, zanim wprowadzisz dane karty kredytowej i złożyć zamówienie. Gdy jesteś zadowolony z wyglądu swojego zamówienia, podać dane osobowe, numer karty kredytowej i wysłać zamówienie.

Wskazówki

 • Nie zamówić dostawę kontaktów, które będą trwać obok następnego egzaminu oczu. Twoje oczy zmieniają się regularnie, i będzie prawdopodobnie skończyć z kontaktów, które już nie spełniają Twoich potrzeb.
 • Nie należy wpisać numer karty kredytowej lub inne informacje do niezabezpieczonej strony internetowej lub komputerze publicznym.