teorie piel?gnowania V. Henderson

Teorie pielęgniarskie na Metod Planowania Rodziny

January 19   by Aldrich
Teorie pielęgniarskie na Metod Planowania Rodziny Ciąża to ważny krok w życiu żadnego małżonków. Para musi zdecydować, kiedy mają dzieci, ile dzieci mają, czy nie mają wytrzymałości psychicznej i fizycznej, aby obsłużyć wszystkie stresujące sytuacje, które mogą pojawić się w czasie rodzicielstwa. Ro     More..

Jak Dowiedz się Teorie pielęgniarstwa

March 18   by Aldrich
Jak Dowiedz się Teorie pielęgniarstwa Bez względu na to, jaki rodzaj opieki zdecydujesz się iść do, trzeba będzie nauczyć się podstawowych teorii praktyki pielęgniarskiej. Jeśli jesteś już w programie opieki, zostanie wprowadzony do teorii pielęgniarstwa na początku swojej kariery akadem     More..

Teorie pielęgniarskie z Florence Nightingale

July 4   by Aldrich
Teorie pielęgniarskie z Florence Nightingale Florence Nightingale (1820-1910) był arystokratą, który opowiadał się za angielski korpusu pielęgniarek na tendencję brytyjskich żołnierzy podczas wojny krymskiej w 1856 Nightingale towarzyszył jej korpus pielęgniarek organizowanych i zapłacił prawie     More..

Co to jest proces pielęgnowania dla pacjenta Hospicjum?

May 23   by Aldrich
Co to jest proces pielęgnowania dla pacjenta Hospicjum? Koniec życia może być emocjonalnie i fizycznie trudny czas zarówno dla umierających i ich rodzin. Opieka hospicyjna jest zapewniona opieka w domu pacjenta, aby mógł mieć komfort i godności śmierci. Pielęgniarki hospicjum zapewniają komfort zarządzani     More..

Farmaceuci Teorie i Praktyka zawodowa pielęgniarka

February 28   by Aldrich
Farmaceuci Teorie i Praktyka zawodowa pielęgniarka Teorie pielęgniarskie zapewnić zorganizowaną drogę do pielęgniarki, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące ich zawodu. Teorie te oferują ramy opisujące, przewidywania, wyjaśniając i kontrolowania zjawiska związane z praktyką zawodową. Podstawowe pojęc     More..

Orems Teorii Pielęgniarstwa

June 16   by Aldrich
Orems Teorii Pielęgniarstwa Teorie pielęgniarskie oferują zorganizowanej i systemowego sposobu na oświadczeniach dotyczących pytań w zakresie pielęgniarstwa, zapewniając pielęgniarek okazję do opisania, przewidywania, wyjaśnić i zjawiska kontroli związanych z ich praktyki. Doro     More..

Jak korzystać z teorii do praktyki Enhance Pielęgniarstwo

December 15   by Aldrich
Jak korzystać z teorii do praktyki Enhance Pielęgniarstwo Od XX wieku, pielęgniarki starała się wspierać teorię pielęgniarstwa jako bazy wiedzy do prowadzenia wspólnych działań. Nadzieja jest do poprawy i udoskonalenia opieki nad pacjentem i zachęcić społeczeństwo do wyświetlenia pielęgniarstwa jako zawodu,     More..

Wiedenbach Teoria Pielęgniarstwo

October 19   by Aldrich
Wiedenbach Teoria Pielęgniarstwo Farmaceuci oferują teorie organizacji i sposób wyrażania systemowego oświadczeń związanych z pytań w zakresie pielęgniarstwa, zapewniając pielęgniarek okazję do opisania, przewidywania, wyjaśnienia i zjawisko sterowania związane z ich praktyki (patrz     More..

O Teorii Pielęgniarstwa

December 6   by Aldrich
O Teorii Pielęgniarstwa Farmaceuci oferują teorie systematyczny i zorganizowany sposób wyrażania oświadczeń związanych z pytań w zakresie pielęgniarstwa, zapewniając pielęgniarek okazję do opisania, przewidywania, wyjaśnienia i zjawisk kontrolne związane z ich praktyki. Pie     More..

Teoretyczne podejście do pielęgniarstwa psychiatrycznego

April 12   by Aldrich
Teoretyczne podejście do pielęgniarstwa psychiatrycznego Psychiatrycznej opieki jest pole, w którym pielęgniarki pielęgniarstwo pracy z jednostek, grup i rodzin w celu oceny ich umysłowymi oraz opracowanie i dostarczyć plan opieki. Rola Teorii Pielęgniarstwa Teorie pielęgniarskie oferują zorganizowane ramy     More..

Rola pielęgniarki w Programy Palenie-ustania

October 11   by Aldrich
Rola pielęgniarki w Programy Palenie-ustania Wolność od niepalących, Program palenia-zaprzestanie z American Lung Association, przedstawia siedem modułów edukacyjnych mających na celu pomóc ludziom w rzuceniu nałogu nikotyny. Organizacja podkreśla znaczenie dobrze zaokrąglone podejście, które p     More..

Jak napisać Diagnoza pielęgniarska Nanda

December 4   by Aldrich
Jak napisać Diagnoza pielęgniarska Nanda NANDA jest skrótem od North American Nursing Diagnosis Stowarzyszenia. NANDA została założona w 1982 roku w celu opracowania i standaryzacji języka pielęgniarskiej, terminologii i diagnoz pielęgniarskich. Terminologia NANDA bezpośrednio odnosi się do     More..

Różnice między oceny i przeprowadzenie w Pielęgniarstwa

April 4   by Aldrich
Różnice między oceny i przeprowadzenie w Pielęgniarstwa Dla tych, którzy doświadczają kryzysu zdrowotnego lub urazu, odzysku i przetrwanie zależy od dokładnej sekwencji kroków wykonywanych przez personel medyczny. Pielęgniarki często są ratowników w placówce medycznej oraz wykonywania czynności ratujących     More..

Wiedza Diagnoza Deficyt Pielęgniarstwo

January 5   by Aldrich
Wiedza Diagnoza Deficyt Pielęgniarstwo Diagnoza Termin opieki odnosi się do taksonomii znormalizowanym języku pielęgniarstwa opracowany przez Nanda aby pielęgniarki rozpoznanie problemów pacjenta w sposób, który może być stale przekazywane w całej klinicznych. Deficyt wiedzy pielęgniarski     More..

Profesjonalne pielęgniarstwo Filozofia

May 19   by Aldrich
Profesjonalne pielęgniarstwo Filozofia Gdy pielęgniarki pracują razem w zakładach opieki zdrowotnej, ich praktyka zawodowa jest prowadzona przez placówkę w profesjonalnej filozofii pielęgniarstwa. Filozofia pochodzi z misją i wartościami organizacji. Identyfikacja W jego centrum, profesjo     More..

Znaczenie teorii pielęgniarstwa

January 2   by Aldrich
Znaczenie teorii pielęgniarstwa Farmaceuci są modele teorie, które używają wspólnego języka, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące praktyki pielęgniarskiej w sposób, który ma sens. Cztery kolejno bardziej abstrakcyjne typy opieki theoriesc są teoria praktyka, w środku zakresu teori     More..

Humanistyczna teoria Pielęgniarstwo

July 7   by Aldrich
Humanistyczna teoria Pielęgniarstwo Farmaceuci oferują teorie organizacji i sposób wyrażania systemowego oświadczeń związanych z pytań w zakresie pielęgniarstwa, zapewniając pielęgniarek okazję do opisania, przewidywania, wyjaśnienia i zjawisko sterowania związane z ich praktyki (patrz     More..

Porady na temat Odpowiadając Pielęgniarstwo Nadzorczej Pytania egzaminacyjne

April 3   by Aldrich
Porady na temat Odpowiadając Pielęgniarstwo Nadzorczej Pytania egzaminacyjne Krajowa Rada Izb państwowych Pielęgniarstwa licensure egzaminu, znany również jako NCLEX, służy do testowania kompetencji, aby bezpiecznie i skutecznie wykonywać obowiązki pielęgniarki. To chroni społeczeństwo. Aby wziąć NCLEX, musisz pomyślnie akred     More..

Znaczenie teorii pielęgniarstwa w Nauce

May 16   by Aldrich
Znaczenie teorii pielęgniarstwa w Nauce Teoria Pielęgniarstwo obejmuje szeroką gamę wierzeń i praktyk odnoszących się do pielęgniarstwa. Jest on używany do prowadzenia badań pielęgniarskiej, a do przewidywania i oceny odpowiedzi pacjenta do praktyk pielęgniarskich. Ponieważ istnieją różne     More..

Rozwoju mózgu niemowląt Dziewczyny kontra Chłopcy

May 19   by Aldrich
Rozwoju mózgu niemowląt Dziewczyny kontra  Chłopcy Prawdą jest, że chłopcy i dziewczęta nie zawsze myślą podobnie. Chociaż potwierdzono, że istnieją fizyczne i chemiczne różnice między mózgami dziewcząt i chłopców, wielu naukowcy podejrzewają, że mózg zaczyna się rozwijać odmiennie w płci jeszcze prz     More..