pylica azbestowa powikłania

Co to jest pylica azbestowa?

August 23   by Aldrich
Co to jest pylica azbestowa? Pylica azbestowa jest bardzo poważna choroba płuc, w których płuca są stałe bliznami z oddychaniem w włókien azbestu. Narażenie na działanie azbestu w domu lub w miejscu pracy może prowadzić do pylicy azbestowej. Również znany jako zwłóknienia płuc,     More..

Powikłania demencji Patofizjologii

November 25   by Aldrich
Powikłania demencji Patofizjologii Demencja jest szeroka kategoria neurologicznej chorobie, która powstaje samodzielnie lub w wyniku innych czynników. Choroba Alzheimera jest dobrze znanym przykładem, ale demencja jest również częstym objawem HIV / AIDS, choroby Huntingtona, alkoholiz     More..

Powikłania Antykoncepcja doustna

April 5   by Aldrich
Powikłania Antykoncepcja doustna Wprowadzenie doustnych środków antykoncepcyjnych (OC) bardziej znany jako pigułki w 1960 roku okazały się przydatne w ograniczeniu wzrostu populacji. Pigułki antykoncepcyjnej cieszy się ogromną popularnością, ponieważ jest łatwy w użyciu, skuteczne i     More..

Powikłania zapalenia opon mózgowych u dzieci

November 16   by Aldrich
Powikłania zapalenia opon mózgowych u dzieci Zapalenie opon mózgowych jest zakażenie i obrzęk opon mózgowych (wyściółki mózgu i rdzenia kręgowego). Bakterie lub wirusy powodują zapalenie opon mózgowych. Nieleczone zapalenie opon mózgowych u dzieci (zwłaszcza bakteryjne zapalenie opon mózgowych)     More..

Powikłania marskość wątroby

December 23   by Aldrich
Powikłania marskość wątroby Wątroba, narządem o zasadniczym znaczeniu w organizmie ludzkim, prowadzi kilka istotnych funkcji, takich jak odtruwające szkodliwe substancje, oczyszczanie krwi wytwarzaniu ważnych składników odżywczych, dzięki czemu białka, które regulują krzepnięci     More..

Powikłania złamań kręgosłupa szyjnego

June 9   by Aldrich
Powikłania złamań kręgosłupa szyjnego Powszechniej znana jako "przerywaną szyi" złamanie kręgosłupa szyjnego oznacza przerwę w każdym z siedmiu częściach kręgów szyjnych kręgosłupa. Konkretnie, kręgosłup szyjny łączy bazę czaszki do klatki piersiowej, co jest za ramiona i tułów     More..

Dożylne leczenie i powikłania lipidowy

April 9   by Aldrich
Dożylne leczenie i powikłania lipidowy Lipid terapia infuzyjna --- lub terapii lipidów w skrócie --- obejmuje wykorzystanie iniekcji do usuwania tłuszczu przez wstrzyknięcie lipidów w organizmie. Lipidy występujące naturalnie cząsteczki składające się z różnych tłuszczów, witamin, monogli     More..

Jak naprawić Powikłania AlloDerm

August 20   by Aldrich
Jak naprawić Powikłania AlloDerm AlloDerm jest implant tkanka wprowadziła w 1994 roku, aby pomóc w leczeniu ofiar poparzeń. Dziś AlloDerm jest stosowany w przepukliny, twarzy i rekonstrukcji piersi operacji zastąpienia uszkodzonej tkanki miękkiej. Matryca tkanki AlloDerm wytworzono     More..

Powikłania wcześniaków

August 29   by Aldrich
Powikłania wcześniaków Amerykańskie Stowarzyszenie Ciąża definiuje wcześniaków jak osoby urodzone przed 37. tygodniem ciąży. US Center for Disease Control (CDC) szacuje, że jeden na ośmiu dzieci rodzi się przedwcześnie każdego roku, liczba ta wzrosła ponad 16 procent od 19     More..

Powikłania leczenia IVF

August 26   by Aldrich
Powikłania leczenia IVF Podczas zapłodnienia in vitro, czy in vitro, jest stosunkowo bezpieczna, kobiety poruszające się do przodu z tym leczenie musi być świadomy niektórych potencjalnych powikłań, które mogą się pojawić. Większość z tych powikłań są bardzo rzadkie, ale mi     More..

Powikłania leczenia MRSA

June 9   by Aldrich
Powikłania leczenia MRSA MRSA oznacza oporny na metycylinę Staphylococcus aureus, bakterie, które jest bardzo odporne na antybiotyki, takich jak wankomycyna, tetracykliny, penicyliny, na metycylinę i Ciprofloxin. Ze względu na szeroki stosowania antybiotyków w ciągu ostatnic     More..

Chirurgia żołądka Powikłania Bariatric

February 20   by Aldrich
Chirurgia żołądka Powikłania Bariatric Operacji pomostowania żołądka jest metodą odchudzania stosowane w przypadku osób 100 lub więcej kilogramów nadwagi, lub dla tych, blisko 100 funtów nadwagą ze znacznym stanu zdrowia, takich jak nadciśnienie tętnicze czy cukrzyca. Bypass żołądka nie j     More..

Powikłania Szybka utrata masy ciała

April 20   by Aldrich
Powikłania Szybka utrata masy ciała Wszyscy wiemy, że nadwaga może spowodować mnóstwo problemów zdrowotnych, ale przelanie tych dodatkowych kilogramów zbyt szybko, może być tak samo niebezpieczne. Czy jesteś awarii diety, suplementów odchudzania jak phentermine lub rozważa bypass żołąd     More..

Powikłania zaburzenia równowagi hormonalnej

May 1   by Aldrich
Powikłania zaburzenia równowagi hormonalnej Brak równowagi hormonów może prowadzić do szerokiego zakresu problemów fizycznych, fizjologicznych i emocjonalnych, od depresji do utraty włosów. Dla mężczyzn, brak równowagi może obejmować testosteronu i estrogenów, natomiast u kobiet, hormony takie     More..

Powikłania nadciśnienia tętniczego

December 6   by Aldrich
Powikłania nadciśnienia tętniczego Wysokie ciśnienie krwi jest nazywany "cichym zabójcą", ponieważ warunek nie ma objawów, ale zwiększa ryzyko poważnych powikłań, jeśli nie jest leczone. Około jeden na trzech Amerykanów ma wysokie ciśnienie krwi, według American Heart Associ     More..

Jakie są powikłania Wysokiego Ciśnienia Krwi?

April 11   by Aldrich
Jakie są powikłania Wysokiego Ciśnienia Krwi? Wysokie ciśnienie krwi dotyka około 1 na 3 osób dorosłych w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z National Institute of Health. Typowo, wysokie ciśnienie krwi lub nadciśnienie, nie ma objawów. Z tego powodu jest czasem nazywany "cichym zabójcą".     More..

Prevacid Powikłania

April 11   by Aldrich
Prevacid Powikłania Prevacid jest inhibitor pompy protonowej, stosując lanzoprazolu jako składnik aktywny do leczenia objawów choroby refluksowej przełyku (GERD), wrzodów, zespołu Zollingera-Ellisona i przełyku. Prevacid spowalnia produkcję soku żołądkowego, aby zapobie     More..

Powikłania Naprawa zastawki mitralnej

July 29   by Aldrich
Powikłania Naprawa zastawki mitralnej Operacji naprawy zastawki mitralnej jest najbardziej popularny rodzaj chirurgii zastawki. Około 99,000 takie operacje są przeprowadzane każdego roku w Stanach Zjednoczonych Według dr A. Marc Gillinov z Cleveland Clinic, chirurgów serca są w stanie na     More..

Chirurgia Powikłania sercowe

June 13   by Aldrich
Chirurgia Powikłania sercowe Prawie wszystkie rodzaje zabiegów mają zagrożeń towarzyszących i powikłań. Kardiochirurgia nie jest wyjątkiem. Każdy operację na otwartym sercu, czy jest to operacja bypass, lub po prostu wymieniasz stary rozrusznik serca, przedstawia potencjalne ryz     More..

Powikłania HAART

April 23   by Aldrich
Powikłania HAART Powikłania serca są nieszczęśliwe zdarzenia w zdrowie ludzi. Nie tylko są powikłania serca często, ale są przerażające, wyniszczające i potencjalnie śmiertelne. Zrozumienie kilka poważnych powikłań serca ma kluczowe znaczenie dla poznania tego, co mo     More..