PANENDOSKOPIA(EGD)

Jak zrobić test EGD

April 30   by Aldrich
Jak zrobić test EGD Panendoskopia (EGD) Test - znany również jako górnej endoskopii i gastroskopii Według Narodowego Instytutu Zdrowia na stronie internetowej Medline Plus - korzysta z elastycznego endoskopu z małym aparatem, aby zobaczyć wewnętrzną wyściółkę przełyku,     More..

Native-amerykańskich zadośćuczynienie za wrzody

March 27   by Aldrich
Native-amerykańskich zadośćuczynienie za wrzody Wrzody na skórze lub w żołądku może być bardzo bolesne i mogą wymagać leków na receptę lub naturalne alternatywy, aby w pełni je leczyć. To jest zawsze ciekawe patrzeć, jak inne kultury mają do czynienia z takimi warunkami. Rdzenni Amerykanie używane     More..

Odchudzanie z chorobą wrzodową

December 29   by Aldrich
Odchudzanie z chorobą wrzodową Wrzód jest przerwa w warstwach skóry w organizmie. Chociaż owrzodzenia mogą wystąpić w wielu miejscach, w tym oka lub nogi, wrzody słowo często sprawia, że ​​myślisz o chorobie wrzodowej. Wrzody trawienne są przerwy w błony śluzowej żołądka. Można te     More..

Zespół Stevensa-Johnsona Testowanie i diagnostyka

December 30   by Aldrich
Zespół Stevensa-Johnsona Testowanie i diagnostyka Zespół Stevensa-Johnsona jest rzadkie, poważne reakcje alergiczne na leki lub infekcji. Zespół zwykle rozpoczyna się objawy grypopodobne, następuje z bolesną wysypką czerwona lub fioletowo, że rozprzestrzenia się i pęcherze, a ostatecznie powoduje na     More..

Co to jest endoskopia?

December 16   by Aldrich
Co to jest endoskopia? Lekarz będzie używać endoskopię wizualnie sprawdzić górną układu pokarmowego do problemów, takich jak polipy, guzy, obcych przedmiotów lub przyczyny niektórych objawów. Postępowanie polega lekarza przy użyciu aparatu minut zamontowany na końcu długie     More..

Diagnoza raka żołądka

May 4   by Aldrich
Diagnoza raka żołądka Podczas gdy nowotwory żołądka są na spadku, nadal istnieją tysiące zgonów każdego roku. Mężczyźni są siedem razy bardziej narażone na raka żołądka umowy niż kobiety. Diagnoza jest najczęściej w wieku pomiędzy 40-70. Choć jest to bardzo trudne do zdia     More..

Choroby żołądka wrzód trawienny

July 7   by Aldrich
Choroby żołądka wrzód trawienny US National Library of Medicine definiuje żołądka wrzód trawienny jako erozji błony śluzowej żołądka. Ten podział występuje, gdy powłoka śluz, który chroni wyściółkę z kwasu żołądkowego przestaje działać prawidłowo. Zgodnie z Mayo Clinic, najbardziej     More..