adcov.com

ostateczny new york dieta.pl

Jak znaleźć New York State Certyfikowany Doradca substancji nadużyć

Jak znaleźć New York State Certyfikowany Doradca substancji nadużyć


Narodowy Instytut poinformował on Drug Abuse w 2008 roku, że prawie 75 procent nielegalnych narkomanów są zatrudnieni. Jednak te narkomanów często zmieniają pracę, mają wysoki poziom korespondencyjnego i często złożyć o odszkodowanie pracownika.

Nowy Jork oferuje trzy rodzaje mandatów dla alkoholu i substancji nadużyć doradców. Pracodawcy, którzy chcą, aby zapewnić miejsce pracy wolne od narkotyków i osoby mogą się na leczenie z tych certyfikowanych specjalistów w Nowym Jorku.

Instrukcje

1 Poznaj procesem uwierzytelnienia. Urząd Stanu Nowy Jork w alkoholu i uzależnień Usługi poświadczenia substancja nadużyć doradców na trzech poziomach - akredytowanych alkoholizmu i Radców Substancja nadużyć (CASAC) pracować bezpośrednio z osobami, którzy nadużywają leków; Profesjonalistów z referencjami Prevention (CPP) i akredytowanych Specjaliści Prevention (CPS) służyć w warunkach zatrudnienia, aby zapobiec stosowaniu alkoholu lub substancji kontrolowanych w miejscu pracy. Wybierz specjalistę w oparciu o rodzaju usług, czego potrzebujesz.

2 Sporządź listę specjalistów od profesjonalnego katalogu lub bazy danych. Employee Assistance Program-Substancja Program nadużycie oferuje listę nadużyć doradców w Nowym Jorku i innych 50 państw. Departament Zdrowia oferuje także substancją nadużycie siłownia lokalizator, który zawiera informacje na temat urządzeń do oczyszczania w 50 stanach.

3 Zbierz nazwiska specjalistów wykorzystujących skierowania od lekarza lub operatora planu zdrowotnej. Zwrócić się do lekarza podstawowej nazwy substancji nadużyć doradców w Twojej okolicy. Na liście substancji nadużyć doradców skontaktować się z lekarzem.

4 Sprawdź nazwy zostały skompilowane z Państwowego Urzędu New York alkoholizmu i uzależnień usług, aby zobaczyć, które z nich są akredytowanych CASAC, CPP lub CPS specjalistów. Państwowy Urząd alkoholizmowi oraz dopingu Services New York posiada wyszukiwanie weryfikacji online, w którym można określić, czy profesjonalny figuruje w bazie danych akredytowanych specjalistów.

5 Wybierz specjalistę, którego nazwa pojawia się w Państwowym Urzędzie alkoholizmowi Nowym Jorku i Substance Abuse Services bazy danych i którzy mogą zaoferować rodzaj usługi do zastosowania. Zadzwoń profesjonalny i potwierdzić, że oferuje usługi poszukiwane. Potwierdzić, że jest ona akredytowanych przez państwa nowojorskim biurze alkoholizmowi i Substance Abuse Services.

Strona główna Programy dla Seniorów w Rochester, New York

Strona główna Programy dla Seniorów w Rochester, New York


Starsi żyją w Rochester, New York, mogą mieć trudności z poruszania się po mieście, a niektóre wyzwania twarzy w wykonywaniu niektórych ich z dnia na dzień zadań. Na szczęście, kilka programów w Rochester zapewnienie pomocy niezależnego życia osób starszych.

Serwis Strona główna posiłek

Bon Appetit w domu świadczy usługi posiłki na kółkach do wykwalifikowanych osób w podeszłym wieku. Aby zakwalifikować się, osoba musi osiągnąć wiek 60, nie mógł wychodzić z domu bez pomocy i musi albo żyć samotnie lub żyć z kimś, kto nie może przygotowywać posiłki, czy z powodu niemożności lub braku w godzinach pracy. Serwis oferuje różnorodne posiłki; choć posiłki przychodzi bez opłat, program sugeruje za posiłek darowizny. Zwiedzanie Serwis Pielęgniarka Rochester administruje program.

Zwiedzanie Serwis Pielęgniarka z Rochester, New York

2180 Imperium Boulevard

Webster, NY 14580

585-787-8397

monroecounty.gov

Dla awaryjnego Transport medyczny

Wielu starszych żyć samodzielnie, ale nie mogą one prowadzić dostać się do różnych innych niż nagłe wizyty lekarskie. Seniorzy mieszkający w Rochester może dostać zakaz awaryjnego transportu medycznego z lokalnych usług taxi, ale także szczególnie od Genesee Transportu, Inc. Usługi wybiera starszych się w ich domu i dostarcza je do wizyt lekarskich przy niższych kosztach niż przy zwykłej taksówki. Usługa ma również zdolność do świadczenia od drzwi do drzwi usług dla osób na wózkach inwalidzkich, a nawet dla tych, którzy wymagają transportu poprzez noszach.

Genesee Transport

355 Portland Ave.

Rochester NY 14605

585-256-1510

geneseetransport.com

Rozbudowany w domu Usługi

Rodzina katolicka Centrum oferuje wiele usług dla osób starszych w całej Rochester i Monroe County. Wśród innych programów Centrum oferuje rozszerzone usługi w domu dla osób starszych programu (EISEP). Program ten przewiduje pomoc dla seniorów, którzy potrzebują pomocy, a jednocześnie nie całodobowej opieki. To może świadczyć usługi porządkowe, pranie światła lub pomocy z higieny osobistej w zależności od indywidualnych potrzeb. Program ten koncentruje się na zapewnieniu pomocy dla trudności związanych z wiekiem, ale nie zapewnia opieki medycznej. Inne programy na Catholic Family Center pomaga seniorów i ich rodzin określić, co pomoc jest potrzebna i gdzie znaleźć środki w celu rozwiązania tych potrzeb.

Rodzina katolicka Centrum

87 N. Clinton Ave.

Rochester, NY 14604

585-546-7220

cfcrochester.org

New York State Informacje akt urodzenia

New York State Informacje akt urodzenia


Istnieje kilka rekordów, tak istotne w akcie urodzenia. Akty urodzenia może być niezbędna dokumentacja do wprowadzania do szkoły, otrzymania szczepienia, ubiegania się o paszport, uzyskania licencji ślubu lub odbierania prawa jazdy. Akty urodzenia są dokumenty wydane przez państwo, które notować ważne informacje otaczający urodzenia: czas, data, miasto, kraj i państwo, i nazwiska rodziców. Uzyskanie certyfikatu urodzenia utracony w stanie Nowy Jork może być proste.

Biuro Vital Records

Akty urodzenia New York State są na płycie w biurze Departamentu Zdrowia Vital Records. Urząd ten poświadcza, świadectwa urodzenia mieszkańców stanu Nowy Jork (z wyjątkiem Nowego Jorku), które mogą być wykorzystywane do celów prawnych.

Poświadczone kopie aktu urodzenia są dostępne osobie wymienionej na świadectwie lub jego / jej rodzica lub opiekuna prawnego. Małżonkowie, dzieci lub inne zainteresowane strony mogą otrzymać tylko przez uwierzytelniony odpis nakazu sądu w stanie Nowy Jork.

Wymagania dla Odbieranie akt urodzenia

Departament Zdrowia Stan Nowy Jork wymaga jeden dowód tożsamości ze zdjęciem oraz dwa kawałki dodatkowej identyfikacji do wydania aktu urodzenia na żądanie poczty głosowej lub w-osoby. Ważny dokument tożsamości ze zdjęciem wydany przez państwo obejmuje karty identyfikacyjne, prawa jazdy, paszport lub dowód osobisty wydany wojskowej. Dodatkowo, osób poszukujących akt urodzenia musi przedstawić dwa użytkowych lub telefoniczne rachunki, lub liter z agencji rządowych. Dokumenty te muszą być datowane w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Zamówienia i opłaty

Istotne biuro rekordy pobiera opłatę 30 dolarów, od roku 2010, w celu dostarczenia aktu urodzenia do zamieszkania New York, plus opłatę manipulacyjną za rzucili zamówień. Opłata ta może być wypłacane przez osobistym czekiem lub przekazem pieniężnym dla zamówień pocztowych, lub gotówką w osobę.

Dodatkowo, istotnym stronie internetowej biura rekordy linki zamówić świadectwa urodzenia. Zamówienia te są spełnione przez Vitalchek i pobiera za opłatą kopiowania i opłaty manipulacyjnej. Dla zamówień internetowych i telefonicznych, tylko podstawowe informacje, takie jak (data urodzenia, nazwiska i miasta rodziców / powiatu urodzony) są wymagane do identyfikacji.

Genealogii Records

Akty urodzenia można zamówić dla krewnych i przodków w celach genealogicznych przez Departament Zdrowia z Nowego Jorku. Certyfikaty te nie są dokumenty prawne i mają być wykorzystywane wyłącznie do genealogii. Genealogiczne akty urodzenia są dostępne tylko wtedy, gdy zostały one w aktach przez 75 lat lub dłużej, wymieniona osoba jest znana do zmarłego. Jeżeli spełnione są oba kwalifikacje, certyfikaty zostaną przyznane wnioskodawcy, niezależnie od stosunku do zmarłego.

Wspomniany okres 75 lat może zostać uchylony dla bezpośrednich potomków zmarłego. Jednak wnioskodawcy muszą dostarczyć dokumentację prawną linii (certyfikaty małżeństwa, akty urodzenia, itp) New York State istotne zapisy zostały zebrane od 1881 roku.

Certyfikaty Narodziny dla Nowego Jorku

Departament Zdrowia Stan Nowy Jork nie zachowuje metryki dla tych, którzy urodzili się w jednym z Nowego Jorku pięciu gmin. Świadectwa te muszą być uzyskane z Departamentu Zdrowia Miasta biura Vital Records w Nowym Jorku. Istnieje 15 dolarów opłaty za każdy certyfikat, z dodatkową 8,30 dolarów za dyskusyjną. Akty urodzenia można zamówić pocztą lub przez Internet.

Programy do zarządzania gniewu w Nowym Jorku, New York

Programy do zarządzania gniewu w Nowym Jorku, New York


Objawy, które mogą mieć problem z zarządzania gniewu obejmują problemy prawne, groźby przemocy, zachowań agresywnych i out-of-kontroli zachowań, takich jak niebezpieczną jazdę, zgodnie z Mayo Clinic. Dla osób Big Apple, istnieje wiele opcji leczenia. Jeśli jesteś w Nowym Jorku, ma problem z zarządzania gniewu i chcesz uzyskać pomoc należy zbadać swoje możliwości leczenia, aby znaleźć to, co jest najlepsze dla Ciebie.

Prewencyjne Zmień

Prewencyjne Zmień przyznaje, że gniew jest emocją, która często powoduje wstyd. Terapia w Proactive Zmiana zaczyna się od zrozumienia, co powoduje gniew i jak osobiście doświadczyć. Pacjenci są pomógł być bardziej kontrolować swoje problemy gniew, nie czuć się tak, jakby to pies na krótkiej smyczy. Opłaty różnią się w zależności od pory dnia, chcesz iść. Radca Proactive Zmian jest licencjonowane przez stan Nowy Jork, zarówno jako doradca zdrowia psychicznego i psychoanalityka. Darmowe konsultacje są oferowane w formie rozmów telefonicznych 10 do 15 minut, w którym można określić, czy jest to poprawna forma coachingu dla Ciebie.

Prewencyjne Zmień
119 W. 57th St., Suite 918
New York, NY 10019
212-337-3737
proactivechange.com

Tribeca Terapia

Terapia oferuje terapię Tribeca gniew, gdy jednoznacznie odrzucając klatkę gniewu "zarządzanie". Raczej Tribeca ma pomóc klientom budować wokół ich gniew w grupie. Tribeca uznane, że gniew może być problem, ale również mogą być dobrze wykorzystane, na przykładzie Dr Martin Luther King, Jr. jako zły człowiek pokoju. Na Tribeca zaczniesz rozumieć, w jaki sposób problemy gniew pasuje do reszty twojego życia.

Tribeca Terapia
291 Broadway, Suite 801
New York, NY 10007
212-571-5799
tribecatherapy.com

Michael Anthony Hurley

Dla tych, którzy szukają alternatywne leczenie dla swoich problemów zarządzania gniew, Michael Anthony Hurley oferuje hipnoterapii do nowojorczyków. Rozumiejąc, że gniew jest normalne i zrozumiałe emocje, Mr. Hurley próbuje pomóc ludziom swój gniew pod kontrolą z hipnozy, zarządzanie gniew w sposób, który umożliwia klientom odpowiednio wyrazić swój gniew bez rozlewania go, ryzykując wyrażeń potencjalnie problematyczne później , Klienci otrzymują narzędzia do autohipnozy, dając im szansę stać własne terapeutów po wyjściu z biura. Michael Anthony Hurley jest byłym kapitanem policji i certyfikowane Hypnotherapist.

Michael Anthony Hurley
212-964-4450
healthwithhypnosis.com

Robert M. Fraum

Robert M. Fraum, Ph.D. posiada biura w Midtown w Nowym Jorku i White Plains. On stara się pomóc swoim klientom zrozumieć, jak normalne, zdrowe gniew staje się dysfunkcjonalne gniew. Dr Fraum ma wiele różnych podejść do pomocy klientom w zarządzaniu ich gniew; rozwiązania obejmują terapię poznawczo zachowanie, szkolenie z zakresu asertywności, leki psychiatryczne i rozwiązywania problemów.

Dr Robert M. Fraum
71 Park Ave.
Apartament 1D
New York, NY 10016
212-213-6593
psychologistcounselorpsychotherapist.com

Zdrowe New York Wytyczne ubezpieczeniowe

W odpowiedzi na nieubezpieczonych liczby Amerykanów, którzy nie są w stanie sobie pozwolić na prywatne plany ochrony zdrowia, niektóre państwa stworzyły programy, które zapewniają możliwości tańszych. W Nowym Jorku, mieszkańcy mogą ubiegać się o pokrycie w ramach programu Zdrowy Nowy Jork.

Kwalifikowalność

Według Departamentu Ubezpieczeń Stanu Nowy Jork, mieszkańcy mają prawo do rejestracji w programie Zdrowa NY jeżeli są one lub ich małżonkowie aktualnie zatrudnieni lub byli zatrudnieni w ciągu ostatniego roku. Pracodawca nie może oferować ubezpieczenia lub muszą straciły zasięg. Dodatkowo, mieszkańcy nie mogą kwalifikować się do Medicare i musi mieć dochód brutto, który spełnia aktualne wytyczne programu.

Funkcje

Plany Zdrowe NY obejmują wiele usług, w tym opieki profilaktycznej, laboratorium pracy, opieki położniczej, pokazy zdrowia i opieki szpitalnej pacjenta. Użytkownicy mają również możliwość dodania plan pokrycia recepty do ich polityki.

Rozważania

Przed złożeniem wniosku o planie Zdrowe NY ubezpieczeń, osoby powinny rozważyć ich specyficzne potrzeby zdrowotne. Niektóre usługi nie są objęte tymi politykami, w tym zdrowia psychicznego, hospicjum i opieki stomatologicznej wizji. Ponadto kandydaci, którzy zostali z rozpoznaniem lub otrzymane leczenie wcześniej istniejącego stanu, w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie może otrzymać pokrycie nim na okres do jednego roku.

New York State Programy ubezpieczeniowe Zdrowie

New York State Programy ubezpieczeniowe Zdrowie


Zakład Ubezpieczeń Stan Nowy Jork reguluje i nadzoruje wszystkie działalności ubezpieczeniowej w państwie, w tym wszystkich programów ubezpieczeń zdrowotnych. Departament Zdrowia Stan Nowy Jork nadzoruje wszystkie indywidualne programy, aby upewnić się, że potrzeby zdrowotne są spełnione dla wszystkich swoich mieszkańców, niezależnie od dochodów lub stanu zdrowia.

Child Health Plus

Child Health Plus to program ubezpieczeń zdrowotnych dla dzieci z rodzin o niskich dochodach lub którzy nie mają ubezpieczenia zdrowotnego, którzy przebywają w stanie Nowy Jork. Dzieci poniżej 19 roku życia kwalifikują się do programu, jeśli nie kwalifikują się do świadczeń w ramach Medicare lub publicznego planu zdrowotnego pracowników stanu Nowy Jork. Uczestnicy otrzymują listę świadczeniodawców do wyboru. Plan przewiduje korzyści, takich jak opieka nad dziećmi, dobrze szczepień, pomocy w nagłych wypadkach, hospitalizacji i leków na receptę. Program obejmuje również opiekę stomatologiczną i wzroku, a także rentgenowskie, badania laboratoryjne i leczenia urazów i chorób. Dzieci należące do rodzin o dochodach poniżej poziomu ubóstwa otrzymać ten zasięg za darmo, a inne rodziny płacić miesięczne opłaty w zależności od poziomu dochodów.

Zdrowe NY

Stan Nowy Jork właściciele małych firm, przedsiębiorców indywidualnych i nieubezpieczonych osób pracujących mają dostęp do zdrowego NY, o obniżonej kosztów programu ubezpieczeń zdrowotnych. Sole właściciele i osoby muszą spełniać wytyczne dotyczące dochodów, aby kwalifikować się do tego ubezpieczenia, jak również w stanie Nowy Jork mają status rezydenta i nie kwalifikują się do pokrycia w ramach Medicare lub pracodawcą. Mieszkańcy muszą być nieubezpieczonych przez 12 miesięcy przed zastosowaniem tego zakresu lub stracili ubezpieczenie zdrowotne z powodu określonego zdarzenia, takie jak utrata pracy lub pozostawiając pracowników. Zdrowe wnioskodawcy Nowy Jork może wybrać jedną z czterech planów i może się opcjonalnego ubezpieczenia na receptę, jak i wysokie plany uzyskania przychodów. Stan Nowy Jork właściciele małych firm z mniej niż 50 pracowników, może zaoferować pracownikom ubezpieczenia zdrowotnego w ramach programu Zdrowy Nowy Jork.

Programy opieki nieubezpieczonych HIV

Mieszkańcy stanu Nowy Jork z zakażeniem HIV może otrzymać korzyści zdrowotne wynikające z HIV programów nieubezpieczonych opieki, jeśli nie mają one pokrycia w ramach programu ubezpieczeń zdrowotnych lub jeśli istniejące pokrycia nie przewiduje wszystkich swoich potrzeb medycznych. HIV Home Care Program oferuje usługi opieki domowej, takie jak wykwalifikowanej opieki, leczenia dożylnego i wytrzymałego sprzętu medycznego dla osób, które są przewlekle medycznie zależne. AIDS, narkotyków Assistance Program daje bezpłatne leki dla osób z HIV / AIDS, jak i darmowych usług podstawowej opieki zdrowotnej w wybranych oddziałach szpitalnych przychodniach, klinikach biurowych lekarzy i oparte. Program Kontynuacja ubezpieczenia pomaga uczestnikom kosztów kontynuacji ubezpieczenia zdrowotnego w ramach programów sponsorowanych przez pracodawcę indywidualnych polityk i COBRA.

Wymagania New York State DOH Społeczny Program opieki dziennej dla dorosłych

Wymagania New York State DOH Społeczny Program opieki dziennej dla dorosłych


W celu ochrony wrażliwych dorosłych w Nowym Jorku, Departament państwowa Zdrowia (DOH) ma jakości i bezpieczeństwa mandaty dla żłobków dorosłych. Mandaty te obejmują wszystko od odpowiednich wymagań pokarmowych do polityki zdrowia i szczepień. Obejmują one również wymogi kadrowe i standardów bezpieczeństwa budynku.

Prawidłowe Odżywianie

DOH podał właściwego poziomu żywienia dla osób przebywających w programie dorosłych opieki dziennej. Minimalne porcje i rodzaje żywności są określone. Na przykład, na śniadanie, mleka, warzyw i owoców, a grupa ziarna lub chleb muszą być podawane. Ponadto, ilości są określone. Mleko musi być co najmniej jeden kubek, owoce co najmniej pół szklanki i co najmniej dwie kromki chleba. Kryteria również ustawić na przekąski, lunch lub kolację.

Uodpornienie

DOH wymaga nikogo związanego z opieki dziennej dla dorosłych, czy zarządzania, pracownik lub osoba służył, może zostać zaszczepione przeciwko wirusowi grypy H1N1. Od osoby serwowane może osłabionym układem odpornościowym, mandat ten ma na celu ich ochronę. Dyrektor centrum musi złożyć raport szczepień należytej 1 maja każdego roku.

Bezpieczeństwo budynku

Wykaz robót budowlanych zasad bezpieczeństwa jest szeroki, ale wszystkie mandaty muszą być przestrzegane. Na przykład, zatrucie ołowiem jest znane zagrożenie dla zdrowia, a wszystkie budynki w stanie Nowy Jork są mandaty, aby go kontrolować. Wszystkie budynki muszą mieć Czujniki dymu i ognia, a system tryskaczy do zwalczania pożarów. Jeszcze inny obszar jest dostęp dla osób niepełnosprawnych, aby osoby służył, ponieważ osoby niepełnosprawne nie mogą być dyskryminowane.

Wymogi dotyczące składu

Jeśli dorosłych ośrodek opieki dziennej ma profesjonalnej pielęgnacji lub pracowników aide pielęgniarki, wszystkie mandaty państwowe do uzyskania licencji muszą być spełnione. Pielęgniarki i asystenci pielęgniarki musi być na liście rejestru pielęgniarki. Dla pracowników bez licencji, karne Historia tła są kontrole obowiązkowe przed zatrudnieniem.

New York State U. prywatności w związku Informacji Medycznej

New York State U. prywatności w związku Informacji Medycznej


HIPAA i przepisy państwowe mandat, że wszystkie informacje medyczne zachować pewien stopień prywatności. Podobnie jak w innych krajach, Nowy Jork ma surowe zasady odnośnie informacji medycznej jest, kto może zobaczyć i użyć go, a kiedy musi pozostać całkowicie poufne. Pacjenci mają dostęp do dokumentacji, też, i może być w stanie dokonać pewnych wniosków na temat ich dokumentacji medycznej.

HIPAA

Przenośność Ubezpieczenia Zdrowotnego i Accountability Act, znany także jako HIPAA, odnosi się do zestawu przepisów, które podpowiadają, jak informacje medyczne o pacjencie może być używany. Odnosi się także do których informacje mogą być podane. Prawo wymaga, aby pacjenci byli informowani o swoich prawach. Oczekuje się, że pacjenci o podpisanie formularza zgody, wskazując, że otrzymali oni informacje i zrozumieć.

Podmioty objęte

Pokryta jest osoba lub jednostka, która ma prawo do dostępu do informacji zdrowotnych. Twoja firma ubezpieczeniowa, na przykład, jest zadaszony podmiot. Aby im zapłacić rachunki medyczne, mogą zażądać kopii archiwalnych. Pielęgniarki mogą być objęte podmioty. Jeśli ktoś Pielęgniarka coś o swoim stanie z innej pielęgniarki, która będzie również dbanie o siebie, oba są objęte HIPAA. Pielęgniarka nie może mówić do innego pracownika opieki zdrowotnej o Tobie, jeśli osoba nie jest pomoc w opiece.

Chronionych informacji zdrowotnych

Zwany także PHI, chronione informacji zdrowotnej odnosi się do wszelkich informacji, które opisuje stan zdrowia pacjenta oraz informacji, które można powiązać pacjenta do tego stanu. Na przykład, jeśli lekarz pisze "ból w klatce piersiowej" i swoje nazwisko na kartce papieru i zostawia ją w łatwo widocznym obszarze stacji pielęgniarki, kto idzie przez mógł mieć do niego dostęp i nie zakłada się, że pacjent jest leczony ból w klatce piersiowej. To może nie wydawać się duża sprawa, ale niektórzy ludzie nie chcą nikogo poza szpitalny wiedzieć, dlaczego są one traktowane. Ponadto, niektórzy pacjenci są leczeni w warunkach, które są o wiele bardziej wrażliwe niż ból w klatce piersiowej, i może spowodować ich wielki wstyd, jeśli warunek został dowiedziałem.

Nieletni

W Nowym Jorku, rodzice mają "nie prawo dostępu, jeśli małoletni może legalnie uzyskać opieki zdrowotnej bez zgody rodzica," według strony internetowej HIPAA. Oznacza to, że jeśli nastolatek idzie do Planned Parenthood na pigułki antykoncepcyjne bez wstępnej wiedzy rodziców, rodzice, którzy znajdą się później, nie można nazwać Planned Parenthood i zadać pytania dotyczące nastolatka. Planned Parenthood w większości państw nie wymagają zezwolenia od rodzica, aby pomóc dziecku. Pracownicy służby zdrowia mogą odmówić informacji od rodziców, w innych sytuacjach, jeśli nie okaże się, że "ujawnienie jest w najlepszym interesie dziecka", mówi sama strona. Dzieje się tak zwykle w przypadku nadużycia lub zaniedbania jest podejrzany.

HIV

Strona HIPAA stwierdza również, że "nikt nie może ujawniać ani być zmuszone do ujawniania" pozytywny status serologiczny pacjenta. Wyjątkiem od tej reguły jest uwolnienie dziecka w systemie opieki zastępczej. Usługi społeczne i sprzyja rodzice mają prawo wiedzieć, czy dziecko jest nosicielem wirusa HIV.

Badania

Mimo, że są zaangażowane ścisłe zasady, niektóre informacje na temat zdrowia mogą być wykorzystywane do celów badawczych. Informacje o nawrotu niektórych stanów lub chorób lub rodzajów recept napisane, można śledzić w ten sposób.

Inne prawa

Pacjenci mają również prawo do tego, co jest w ich dokumentacji medycznej. Według stronie Departamentu Służby Cywilnej Stanu Nowy Jork, "Masz prawo do wglądu i kopiowania informacji medycznych Dbamy o ciebie. Twoja prośba musi zostać złożone w formie pisemnej." Urządzenie może pobierać opłaty za usługę. Pacjent może również zwrócić się do zmian w rejestrze, czy wierzy każda informacja jest błędna. W niektórych przypadkach pacjenci mogą poprosić o dodatkowe ograniczenia, które mogą uzyskać dostęp do plików.

Jak schudnąć na diecie Ostateczny Nowym Jorku

Jak schudnąć na diecie Ostateczny Nowym Jorku


Ultimate New York potrawy był autorem książki David Kirsch, trener fitness, który pracuje z licznych gwiazd. Plan jedzenia, że ​​kontury ma być do końca życia, a następnie w ciągu kilku tygodni diety powinny stracić więcej niż 10 funtów.

Instrukcje

1 Zacznij od pierwszej fazy diety. Pierwsza faza to 2 tygodni i ma wyeliminować węglowodanów i cukrów z diety. Jesteś mogą jeść orzechy, białka jaj, chudego białka i niektórych gatunków ryb.

2 Dodaj w kilka kolejnych żywności w sprawie drugiej fazy. Użytkownik może jedną serwującą dzień przedmiotów, takich jak jabłka, fasola i słodkie ziemniaki w fazie 2.

3 Utrzymanie odchudzania z fazy kształcenia. Jesteś mogą mieć niektóre z wcześniej zakazanych pokarmów w moderacji.

4 Ogranicz dzienne spożycie kalorii. Najtrudniejszą częścią po ostatecznym New York diety jest to, że można mieć tylko niewielką liczbę kalorii każdego dnia. Na pierwszym etapie, zostanie ograniczona do między 800 i 1000 kalorii, podczas gdy na drugim etapie można dodać tylko w kolejne 100 kalorii.

5 Postępuj według receptur podanych w książce Ostateczny Nowy Jork diety. Aby pomóc Ci w Twojej diecie, Kirsch zapewnia recepty, że można zrobić na śniadanie, lunch i kolację.

6 Spodziewaj śledzić intensywny program ćwiczeń. Autor zaleca godzinę i pół cardio i wagi szkolenia każdego dnia.

Wskazówki

  • Ultimate New York dieta będzie działać dla wegetarian, jak również. Do zapotrzebowania na białko zwierzęce, tofu i tempeh używać zamiast.
  • Może to być trudne do utrzymania diety przez całe życie, ze względu na dużą liczbę ograniczeń spożywczych.

Jak odnieść sukces na doktora Phila Ostateczny Weight Loss Challenge,

Jak odnieść sukces na doktora Phila Ostateczny Weight Loss Challenge,


W roku 2003, talk show telewizji dr Phil McGraw opublikował "The Ultimate Waga. Rozwiązanie: The Seven Keys do utraty wagi Wolność" Dr Phil promować swoją książkę przez gospodarstwa Loss Wyzwanie Ostateczny ciężar na jego koncert w sezonie 2003-2004. Widzów oglądało uczestników, głównie otyłych, dostosowania zasad diety dr Phila, a następnie obserwowano ich podróż utraty wagi. "The Ultimate Waga Rozwiązanie" stał się nr 1 New York Times bestseller. Podejście doktora Phila jest cenna, ponieważ mocno zachęca czytelników, aby pogodzić się z ich niezdrowych wzorców wokół żywności i uzyskać prawdziwy temat odchudzania.

Instrukcje

Po dr Phila planu

1 Ustal, co powinieneś realistycznie ważyć w tabeli konsultingowej 1, dr Phil wzorce masy ciała, na stronie 28. Dowiedzieć się, czy jesteś mały, średni lub duży, kości, a następnie znajdź zakres w funtach, które odpowiada wzrostu i płci i wybrać numer, który pasuje do rozmiaru ciała najlepiej.

2 Ustaw swój cel. Sporządź plan do stracenia X ilości kilogramów, aby osiągnąć cel wagi. Dr Phil sugeruje, mówiąc coś w stylu "Mam zamiar stracić 50 funtów, aby osiągnąć mój cel ciężar 125 kilogramów." Rozbić swój cel do opanowania kroków, takich jak, jak często można wykonywać lub jak będziesz zarządzać stresem w swoim życiu. Nagrać kroki w wyznaczone miejsca na stronie 38.

3 Wypełnij profil gotowości i określić swój wynik. Profil Gotowość determinuje odporność na diecie i czy jesteś gotowy, aby rozpocząć po siedmiu kluczy do trwałej utraty wagi.

4 Wykonaj każdy klawisz, który poprowadzi Cię w kierunku zmiany starych wzorców myślenia i zachowania. Krok pierwszy poprowadzi cię do walki swój negatywny siebie mówić i zastąpić autodestrukcyjne myśli o dodatniej siebie mówić, takie jak "utraty wagi jest w mojej kontroli." Rozpocząć proces gojenia się bolesne uczucia wokół swojej wagi, jak to zrobić badania emocjonalne na stronie 83.

5 Rysunek kiedy przejadać najbardziej (dla wielu osób, to na spotkania rodzinne) i co słodkie, słone pokarmy tłuszczowe, można binge na. Wyeliminować te pokarmy ze swojego środowiska. Uczyć się nowych sposobów radzenia sobie z przykrymi uczuciami, że użyłeś jedzenie zdrętwiałe. Podejmowania działalności relaksu i zabawy hobby dla ukojenia.

Dieta i ćwiczenia

6 Wypełnij oceny żywieniowej na stronie 158. Czytaj wyniki i zawierać propozycje doktora Phila do diety. Dla optymalnej kontroli wagi, przygotować i zjeść "szybkie odpowiedzi koszt" żywności, takich jak zupy, świeże owoce i warzywa, fasola i rośliny strączkowe, mięso, drób, ryby, produkty pełnoziarniste i zdrowych zbóż. Należy unikać produktów bogatych w skrobię, które są bogate w cukier i tłuszcz, jak frytki, pączki i słodzonych napojów owocowych.

7 Jedz trzy porcje białka, dwie porcje produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu i dwa lub trzy porcje zdrowych węglowodanów dziennie. Jeść jedną porcję tłuszczu (oliwa, olej rzepakowy, olej lniany) dziennie. Pić od 8 do 10 szklanek wody dziennie.

8 Wybierz aktywność ćwiczeń, który przemawia do Ciebie (takich jak tenis czy spacery lub joga) i upewnij się, że program ćwiczeń do swojego życia, począwszy od trzech sesji tygodniowo i pracy do sześciu sesji tygodniowo. Śledź tabela 8 próbka program ćwiczeń dla początkujących, na stronie 224.

9 Otaczaj się ludźmi (rodziny, przyjaciół, współpracowników), którzy popierają to, co robisz. Unikaj sabotażystów.

Wskazówki

  • Dr Phil mówi, że porcja mięsa, ryb lub drobiu powinna być o wielkości dłoni.

David Kirsch Diet Plan

Trener gwiazd David Kirsch stworzył Ostateczny plan New York ciała, intensywny program z rygorystycznych ograniczeń dietetycznych i wymaga ćwiczeń. Kirsch obiecuje uczestnicy schudnąć, mieć więcej energii, poprawić napięcie mięśni, wyglądać jak najlepiej i zobaczyć wyniki, jeśli po jego plan.

Odżywianie

Ostateczny Nowy Jork Dieta zawiera kompleksowe ośmiu tygodni planu jedzenia, które jest podzielone na trzy etapy. Faza I jest najbardziej restrykcyjna, a opiera się na Kirsch jest A, B, C, D, E i F na odżywianie co oznacza brak alkoholu, pieczywa, węglowodanów skrobiowych, nabiał, słodycze i owoce. W fazie I, składa się tylko z posiłków chudego mięsa, takie jak kurczak lub indyka, ryby i warzywa. Jeden lub dwa dachówek białkowe są również spożywane w ciągu dnia. Faza II umożliwia zdrowe węglowodany szerokości i Faza III obejmuje cotygodniowe posiłki oszukiwać.

Ćwiczenie

Przez pierwsze dwa tygodnie na planie, Kirsch zaleca codzienne treningi, składające się z 45-minutowych sesjach cardio następnie kolejne 45 minut ćwiczeń aerobowych z treningu siłowego i tonowania lub brzucha i nóg rutyny.

Po pierwszych dwóch tygodniach zaczyna program ćwiczeń konserwacji Kirsch jest. Ten program wymaga trzech dni ćwiczenia aerobowe z treningu siłowego i tonizująco, dwa dni z 45-minutowych sesjach cardio i dwa dni treningów siły 30-minutowych.

Narzędzia do sukcesu

Krisch zaleca liczenia kalorii i prowadzenie dziennika odnowy biologicznej, w którym odnotowuje ćwiczeń i odżywiania dla maksymalnych wyników.

Surt Diet for kolitt

Kolitt er en ubehagelig fordøyelsessykdom som påvirker tykktarmen av kroppen, noe som resulterer i symptomer som oppblåsthet, diaré eller overdreven gass. Hvis du har blitt diagnostisert med kolitt, til å vedta en diett dempe nivået av surhet i kroppen din kan gi noen lettelse fra din tilstand. En diett som begrenser sure matvarer kan bidra til å lindre fordøyelseskanalen, potensielt minske hyppigheten og alvorlighetsgraden av symptomene.

Kolitt

Kolitt kan være forårsaket av en rekke tilstander, så som kronisk infeksjon, nedsatt blodstrøm til fordøyelseskanalen, stråling påføres tarmer eller overdreven surhet i kroppen. Den normale behandling metode for å håndtere kolitt er å fokusere på den underliggende årsaken mens du bruker medisiner for å avverge symptomene på kolitt i mellomtiden.

Surt Diet Theory

New York alternativ helse legen Dr. Anthony Salzarulo foreslår bruk av en syrlig diett for å dempe et tilfelle av kolitt. Ringe diett "sure" er misvisende, ettersom målet er å faktisk fjerne surhet fra kroppen ved å fokusere matinntaket på matvarer som anses alkalisk. Fordi kroppens naturlige pH-verdi er alkalisk, vil dette bidra til å forbedre helsen ved å gjenopprette balansen i kroppens systemer.

Surt kosthold regler

Ifølge Dr. Salzarulo, de mest syreholdig mat er sukker, "junk" (bearbeidet) mat, hvitt mel, koffein og alkohol. Derfor bør du helt fjerne disse elementene fra kostholdet ditt mens du er på et surt kosthold for å behandle kolitt. De mest alkaliske matvarer du kan konsumere er frisk frukt og grønnsaker, så du bør hamstre på disse elementene for å bidra til å gjenopprette kroppen til sin naturlige tilstand. Ideelt sett bør over halvparten av kostholdet ditt består av alkaliske matvarer.

Fordeler

Ifølge Dr. Salzarulo, i tillegg til potensielt behandle din kolitt, øker alkalitet av din diett kan også behandle følgende vilkår: lav energi (kronisk utmattelse), hyppig hodepine og migrene, og kan bidra til å forebygge sykdommer som forkjølelse og influensa. I tillegg, ved en gradvis oppbygging av inntaket av grønnsaker og frukt og redusere forbruket av "junk" mat, vil du sannsynligvis gå ned i vekt i prosessen.

Betraktninger

Hvis du er interessert i å oppnå den beste bang for buck, bør du vite at i henhold til Pral skala (en tabell som viser hvor sur eller basisk en mat er, med et negativt tall betegner alkalitet og vice versa), rosiner og spinat er noen av de mest alkaliske matvarer som du kan konsumere, med score på -21 og -14, henholdsvis. De verste lovbrytere for surhet inkluderer parmesanost (34,2), bearbeidet oster (28,7), og eggeplommer (23,4).

Hjelp med IBS Diet

Irritabel tarm syndrom er en kronisk lidelse som fører til din kolon til kontrakt, noe som tvinger mat gjennom tykktarmen og kan forårsake diaré, magekramper, oppblåsthet og uregelmessig avføring, ifølge Jeffrey M. Lackner, en assisterende professor i medisin ved Universitetet at Buffalo, State University of New York. Heldigvis IBS kan kontrolleres ved å justere kostholdet ditt gjennom mat restriksjoner som begrenser forbruket av meieriprodukter, fiber eller fruktose.

Laktoseintoleranse

Dine IBS kan være forårsaket av intoleranse overfor spesifikke matvarer som inneholder laktose, fruktose eller fiber, ifølge Lackner, forfatter av "Kontrollere IBS Drug-Free Way." Laktoseintoleranse skyldes mangel på det naturlige enzymet laktase i magen. Uten riktig mengde laktase kroppen din ikke er i stand til å fordøye laktose, som finnes i meieriprodukter, noe som fører til magekramper og diaré. For å senke symptomer på IBS bør du begrense forbruket av meieriprodukter ved å bytte til soyaprodukter, og å ta kalsiumtilskudd for å opprettholde din daglige behov av 1000 mg kalsium, i henhold til Palo Alto Medical Foundation. Det er svært viktig å opprettholde kalsiuminntak, som lave nivåer av kalsium kan resultere i svekket bein som kan føre til osteoporose, ifølge Lackner.

Fruktose / Sorbitol intoleranse

Fruktose er et naturlig sukker funnet i frukt, rotfrukter, hvete, honning og syltetøy, ifølge Lackner. Fruktose er vanligvis brukes i fruktdrikker og brus, og når fortært av IBS lider kan det føre til oppblåsthet, gass og diaré. Sorbitol er et kunstig søtningsmiddel som brukes i hostemedisin, kakemiks, sirup og diabetisk sukkertøy ifølge Lackner. Fordi sorbitol ikke kan være helt absorbert av kroppen din, kan det forstyrre din kolon ved å forårsake magesmerter, kramper og diaré. Ifølge lacker, betyr sorbitol ikke føre til IBS, men forverrer IBS symptomer. Begrense forbruket av frukt, juice og andre matvarer som inneholder fruktose å redusere IBS forekomst.

Mat Diary

En matdagbok kan hjelpe deg med å finne årsaken til IBS når det brukes ofte. Skriv ned alt du spiser i løpet av dagen inkludert tiden, og logg da du begynte opplever IBS symptomer. Din matdagbok bør inneholde krydder som brukes, snacks, viktigste måltider og drikke. Ifølge Lackner, bør du også logge hvor mye du konsumert og hvordan maten ble tilberedt, som forberedelse kan påvirke din kolon så mye som maten selv. Det er viktig å være ærlig når du logger din matforbruk, som utelater elementer bare hindrer en riktig diagnose av kilden til IBS.

Fiber

Selv om fiber er nødvendig for å opprettholde en sunn kolesterolnivå og hjelpemidler i regelmessig avføring, kan det irriterer tarmen i IBS lider ved å bevirke gass og krampe, ifølge Mayo Clinic. For å redusere risikoen for IBS, sakte øke fiber inntaket over tid ved å forbruke høyere mengder av rå eller kokte grønnsaker, hele korn, tørket frukt og bønner, ifølge Lackner. For å hindre forstoppelse er det viktig å konsumere minst åtte 8-unse glass vann daglig mens du er på en høy-fiber diett.

Co to jest Dieta Gotowanie?

Napoje dietetyczne są często wykorzystywane jako narzędzie w utracie wagi i postrzegane jako zdrowsze niż ich odpowiedniki opcji cukru wypełnione. Ale ostatnie badania pokazują, że wiele z "dieta" składników użytych w tych napojów są wcale dla nas dobre.

Pić czy nie pić

Napoje dietetyczne nie są, że są rewelacją. Od 50% konsumentów dieta-sodowych są spożyciu więcej niż dwie puszki dziennie, przemysł medyczny mówi o tym, czy powinniśmy być spożywanie ich w ogóle.

Jak słodko jest

49% dorosłych w USA spożywających diety napoje bezalkoholowe, to jasne, że zapotrzebowanie na coś słodkiego do picia jest duży. Ale w celu utrzymania "zero kalorii" roszczenia bez utraty smaku, firmy muszą korzystać z substytutów cukru. Głównym składnikiem większości dietetycznych napojów gazowanych jest aspartam, zamiennik cukru, który Spekulowano spowodować szkody dla mózgu i układu nerwowego. Kwas fosforowy jest kolejnym kluczowym składnikiem. Jest to chemiczny stosowany do usuwania rdzy. A jeśli można to zrobić, wielu ekspertów uważa, może to spowodować uszkodzenie szkliwa na zębach po spożyciu często. Niektóre firmy wprowadziły dieta Splenda napój (lub sukraloza) jako całkowicie naturalny zamiennik kontrowersyjnego aspartamu; jednak jury jest jeszcze na to, co jego długotrwałe skutki są na ludzkie ciało może być.

Bubbly Buzz

Nasycania dwutlenkiem węgla wykorzystywane do tworzenia musowanie czujemy, że te światła pęcherzyków łaskotać nasz nos, kiedy łyk. Karbonatyzacji zawiera również dużo sodu, który jest składnikiem większości ludzi świadomych zdrowia starają się unikać.
Kofeina jest stymulantem stosowane w napoje gazowane, aby dać nam trochę o rzut energii.
Przez siebie nasycania i kofeina są stosunkowo nieszkodliwe, ale jeżeli są spożywane w dużych ilościach mogą uczynić nas nadęty, gazowy, nerwowy i roztrzęsiony. To był powszechnie spekulowano, że nagazowanie i kofeina odwadniają organizm, ale niedawny artykuł w New York Times sugeruje, że naukowcy z obalić ten fakt.

Picie do Sejmu

Nie wszystkie gazowane dietetyczne są takie same. Po tym, jak na napój dietetyczny smakołyk obniżonej kaloryczności, szukać wszystkich naturalnych napojów, takich jak napoje gazowane Hansena. Zawierają one mniej zamienników cukru i syropów syntetycznych i więcej składników, które są łatwo trawione w organizmie, na przykład ekstraktów owocowych.

Najlepsze zakłady

Napoje dietetyczne są dobrym substytutem napojów, które są bogate w kalorie, ale tylko wtedy, gdy spożywane z umiarem, a nie jako substytut wody lub żywności.

Cookie Diet Zagrożeń dla Zdrowia

"Cookie" to diety plany posiłek-zastępcze, które są tak restrykcyjne, że kalorii pomoże to ludzie szybko tracą znaczne ilości masy. One nie muszą być zrównoważone odżywczo, jednak i mogą spowodować potencjalnie poważnych skutków ubocznych.

Tło

Kilka wersji "diet cookies" są wprowadzane do obrotu. Dr Sanford Siegal uruchomił pierwszą wersję w 1975 roku, ale większość z tych schematów nie różnią się znacznie. One zastąpić wysokobiałkowe ciasteczka - które utrzymują Dieter od głodny - dla wszystkich, ale jeden posiłek dziennie. Obiad powinien składać się głównie z białka i warzyw, i dietetyków zużywa tylko około 800 do 1000 kalorii łącznie dziennie. Z biegiem czasu, diecie może przejść do jedzenia bardziej regularne jedzenie jedząc ciasteczka, aby zażegnać głód. Chociaż wiele osób spadnie funtów szybko na tych planów, dietetycy wątpliwość ich bezpieczeństwo, skuteczność i trwałość długoterminową, Wall St Journal donosi.

Składniki

Receptury dla plików cookie diecie jeść przez cały dzień są zastrzeżone, co oznacza, że ​​producent nie może ujawnić wiele składników. Dlatego uczestnicy mogą nie wiedzieć dokładnie, co jesz, czy mogą one wywoływać reakcje alergiczne na cookies.

Wpływ na metabolizm

Dietetycy przyznają, że jedzenie 1000 kalorii lub mniej dziennie spowoduje utratę wagi, ale może nie na długo. Takie podejście powoduje, że korpus przejść do trybu głodu poprzez spowolnienie metabolizmu - a zatem utratę wagi. Hofstra (Uniwersytet) Kronika wskazuje. "Dla porównania, to jest średnie spożycie kalorii uchodźcy w Darfurze, w Sudanie."

Żywienie

Diety cookie nie mów nic o klientów "ogólnego stanu zdrowia ich jedzenie i wartości odżywczej," artykuł Hofstra powiedział. To również nie jest jasne, ile zawierają rozpuszczalny błonnik ciasteczka, które, American Heart Association wskazuje, pomaga obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszyć głód. Ponadto dieta nie doradzać ludziom do jedzenia owoców i obejmuje jedzenia tylko jedną filiżankę warzyw dziennie. Producenci cookies czasami zalecane przyjmowanie witamin, podczas gdy na diecie.

Potencjalne działania niepożądane

"Plany Weight-loss, które koncentrują się wokół diecie poniżej 1000 kalorii ... może powodować zmęczenie, niedobór potasu, kamica żółciowa, kołatanie serca, zawroty głowy i osłabienia funkcji nerek", donosi New York Times. Japonia oparte Soypal ciasteczka zawierają Okara (miazgi sojowej), która pochłania dużo wilgoci. Firma doradza klientom, aby pić dużo wody z plików cookie, aby zapobiec odwodnieniu.

Zrównoważony rozwój

Przyjąć plan odżywiania, który pomaga nie tylko osiągnięcia, ale również utrzymać optymalną wagę. Diety cookie nie mogą zastąpić dwa posiłki dziennie w nieskończoność; nie są one przeznaczone do długotrwałego przestrzegania. Oni również nie nauczy klientom dobre nawyki żywieniowe, jak przejście w kierunku jedzenia mniej więcej normalne ciasteczka i posiłki. Jak ludzie przywrócić żywności są szczególnie mam unikać-węglowodany - są one zazwyczaj zaczynają odzyskaniu wagi Stracili, The New York Times mówi.

Jak postępować zgodnie z High School Reunion Dieta

Jak postępować zgodnie z High School Reunion Dieta


High School Reunion Plan diety jest jedzenie adaptacją książki pod tym samym tytułem przez New York dermatolog dr David Colbert. Dieta twierdzi, że w zaledwie 30 dni będziesz wyglądać szczuplejsze i młodsze; w sam raz na spotkanie swojej szkolnej lub innego specjalnego wydarzenia. Chociaż książka nie zalecenia dotyczące ćwiczeń, powinieneś pozostać aktywnym fizycznie, podczas gdy na planie. Przed rozpoczęciem nowej diety, należy skontaktować się z lekarzem.

Instrukcje

1 Wykonaj fazę detox diety przez dwa tygodnie. W ciągu tych dwóch tygodni, jesteś dozwolone tylko jeść żywności, które nie podlegają przetwarzaniu. Pokarmy dozwolone w tej fazie z High School Reunion diecie są zielone warzywa liściaste, marchew, papryka, jagody, grejpfruty, orzechy, chude mięso, ryby, jajka i przyprawy. Zdrowe tłuszcze, takie jak olej z oliwek i oleju rzepakowego mogą być stosowane do wytwarzania tych produktów.

2 Dołącz więcej pokarmów po dwóch tygodniach. Dieta rozdziela się na dwie fazy. W drugiej fazie, zachęcamy do włączenia więcej produktów pełnoziarnistych i owoców w diecie. Niektóre propozycje spożywcze obejmują pieczywo pełnoziarniste, brązowy ryż, całe ziarna zbóż, jabłka, gruszki, brzoskwinie i nektarynki.

3 Za pomocą suplementów jako część diety. Aby upewnić się, że dostajesz wszystkie składniki odżywcze, niezbędne do optymalnego zdrowia; Plan High School Reunion Dieta wymaga multiwitaminy, kapsułki oleju z ryb, witaminy C i witaminy E na dobę uzupełnienie.

4 Wyciąć sody i soki owocowe. Zużywają około sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie, zamiast. Kawa i herbata są dozwolone na plan odchudzania.

5 Kontynuuj na diecie przez 30 dni. Strona dietsinreview.com proponuje rozszerzenie czasu stosować się do diety, jeśli masz większą wagę do stracenia.

GM Dieta i Awokado

GM, czy General Motors, dieta była rzekomo Plan opracowany w domu przez firmę, aby pomóc swoim pracownikom schudnąć szybko. Chociaż sam plan nie muszą upoważnić zużycia awokado, są jednak cennym dodatkiem do diety, ponieważ dostarczają organizmowi zdrowych tłuszczów i dużo energii, więc nie są zmęczeni, nawet gdy poważnie ograniczając spożycie kalorii.

GM Historia Dieta

Według niektórych raportów, dieta została rzekomo opracowane i przetestowane na Walnym Clinical Research Center w John Hopkins i pierwotnie uchwalona w kwietniu 1985 roku Jednakże, New York Times poinformował, że General Motors odrzucają jakikolwiek związek z dietą, nazywając ją miejski mit, więc początki diety są tajemnicą.

GM Teoria Dieta

Dieta jest tygodniowy plan mający na celu spowodować ekstremalne odchudzanie. Średnio każdy z nas może spodziewać się stracić około 10 funtów, dzięki niekonwencjonalnym podejściem, że prosi, aby utrzymywały się na niezwykły i ciągle zmieniającym kombinacji jedzenia każdego dnia.

GM Dieta

W czasie pierwszego dnia diecie powinno się zużywać tylko owoce, z wyjątkiem bananów. Na drugi dzień można rozpocząć dzień od jedzenia jeden duży pieczone ziemniaki, a potem nic więcej, ale surowe warzywa. Podczas trzeciego dnia planu można jeść nieograniczone ilości owoców i warzyw, z wyjątkiem bananów i ziemniaków. Dzień cztery zaproszenia do diety jedynie bananów i mleka. W dni pięciu i sześciu jeść chude mięso wołowe i warzywa, a na dzień siedmiu jeść brązowy ryż, soki owocowe i warzywa.

Awokado i Dieta

Chociaż awokado nie są specjalnie zalecane w planie, są one dozwolone na jednym z dni, które są dopuszczone do spożywania owoców. Jak plan jest dość pozbawione źródeł tłuszczu, w tym kilku awokado w schematu odżywiania może pomóc zapewnić diety pozostaje zrównoważona, nawet podczas odchudzania. Dodatkowo, awokado są dość gęste kalorii, które pomogą Ci utrzymać się na nogach dłużej i ciężej podczas wykonywania cięcia z powrotem.

Awokado i diety

Jeśli martwisz się, że dodanie do diety awokado GM zagraża utrata masy ciała, należy rozważyć 2005 Nutrition Journal badanie, które wykazało, że 60 uczestników, którzy jedli awokado, podczas gdy na diecie osiągnąć wyniki, które były mniej więcej odpowiednikiem grupy kontrolnej, które zrobił nie jeść awokado.

Martha Vineyard w Detox Diet

Martha Vineyard w Detox dieta jest popularna dieta z nowej książki "21 kilogramów w 21 dni", autorem Roni Deluz, dyrektor Marta Winnica Holistic Retreat. Książka jest bestsellerem New York Timesa i roszczenia poprawa trawienia i układu odpornościowego, zwiększenie jasność umysłu i redukuje cellulit.

Odszkodowania i Podstawy

Martha Vineyard w Detox dieta jest 21-dniowy Plan detox. Twórca diety twierdzi, że w ciągu 21 dni, dietetyków przegra 21 funtów. Konsumpcja owoców i warzyw Uważa dostarczenie organizmowi enzymy, witaminy i minerały, nie tylko czyszczenie z toksyn w organizmie, ale również pomaga ciała, zapewniając wiele niezbędnych składników odżywczych. Średnio diecie otrzymać około 20 porcji owoców i warzyw dziennie, zaleca się dwa razy w amerykańskiej służbie Food Pyramid. Dieta nie jest nastawiona na odchudzanie; Jednak utrata wagi przychodzi wraz z planu detox. Średnie dzienne spożycie kalorii do tego Marta Winnica Detox Diet jest 1000 kalorii. Dieta powinna być powtarzana tyle razy, ile jesteś w stanie wytrzymać ograniczonych wyborów żywieniowych. Wielu dietetyków śledzić 21-dniową dietę, a później kilka miesięcy powtarzać.

Żywność

Puree zupy warzywne, świeże napoje owocowe i warzywne, ziołowe są podstawą tej diety. Dozwolone warzywa do zupy to fasola, marchew, ogórki, seler, czosnek, słodkie ziemniaki, dynia i fioletowy kapusta, brokuły, pieczarki i groszek. Przed konsumpcją, warzywa mogą być przetwarzane w postaci ciekłej.

Lista Necessities

W celu śledzenia postępów w diecie detox odpowiednio, trzeba mieć sokowirówkę do przygotowywania soków owocowych i warzywnych oraz procesor blendera / jedzenie na parze do przygotowania zup i koktajli. Przygotowywanie soków, zup i koktajli może być bardzo czasochłonne. Zaleca się, że Twój spiżarnia i lodówka zaopatrzona z warzyw i owoców niezbędnych do soków i robi zupę. Książka "21 kilogramów w 21 dni" zawiera listę potrzebnych suplementów i receptur, które uczynią najwięcej z 21-dniowego detox.

Doradczy

Jak już wspomniano, Martha Vineyard Detox Dieta nie jest przeznaczony do odchudzania; jednak nieważkości jest nieuniknione. Jeśli mają niedowagę lub boją się utraty masy ciała związany z tej diety, omówić swoje obawy z lekarzem przed przystąpieniem do detox. Osoby z cukrzycą musi być ostrożnym w dużej ilości owoców w diecie. Owoc zawiera duże ilości cukru i może spowodować poważne problemy dla diabetyków. Omówienia tej diety ze swoim lekarzem.

Dieta dla alergików lateksowa

Dieta dla alergików lateksowa


Lateks można znaleźć w wielu produktach, w tym podkładki pod mysz, bathmats, szczoteczki do zębów, butelki dla niemowląt i rękawice medyczne. Eksperci z Państwowego Departamentu Zdrowia i New York University of Mississippi powiedzieć, jeśli jesteś uczulony na lateks w tych pozycjach, może być także uczulony na niektórych środkach spożywczych, które mogą być potrzebne, aby uniknąć w ramach diety alergii na lateks.

Co to jest lateks alergia?

NYS Department of Health mówi lateks jest z soku brazylijskiego drzewa kauczukowego i alergii na lateks jest reakcją na białka w soku drzewa. Mayo Clinic mówi objawy mogą być tak nieznaczne jak podrażnionej skóry, kichanie, wysypka, lub cieknący oczy. Jednakże, w przypadku ciężkiej - mówi Clinic czyjeś dróg oddechowych może być zwężony i alergii na lateks mogą stanowić zagrożenie życia.

Według Departamentu i innych specjalistów medycznych, osób z alergią na lateks może być także uczulony na niektórych środkach spożywczych. Istnieje kilka grup żywności osób na diecie alergii na lateks mogą wymagać, aby uniknąć.

Żywność o wysokim poziomie Stowarzyszenia

University of Mississippi Medical Center twierdzi, że trzy najlepsze produkty, które mają wysoki poziom współpracy z reakcji alergicznej są awokado, banany i kasztany. Tak, ludzie na diecie alergii lateksu może być konieczne, aby uniknąć tych.

Żywność z umiarkowanym poziomie Stowarzyszenia

Uniwersytet mówi kilka żywności mają umiarkowane ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej dla osób z alergią na lateks. Są to jabłka, marchew, seler, kiwi, melony, papaja, surowe ziemniaki i pomidory.

Pokarmy o niskim lub nieustalonym Stowarzyszenia

Uniwersytet mówi inne produkty mają "niski lub nieokreślony" związek z alergią na lateks. Te obejmują morele, czereśnie, figi, gruszki, orzechy, ananasy, śliwki, truskawki i pszenicy. Więc może nie chcą uwzględnić je w diecie alergii na lateks.

Inne pokarmy

Eksperci medyczne mówią też ludzie, którzy cierpią z powodu alergii na lateks może trzeba unikać pokarmów, które są obsługiwane przez osoby na sobie lateksowe rękawiczki. NYS Ministerstwo Zdrowia mówi, że ludzie z alergią na lateks może być uczulony na różnych produktów spożywczych, a niektóre nie mogą być uczulone na którykolwiek z żywności.

Jeśli masz alergię na lateks, najlepszym pomysłem jest, aby porozmawiać z lekarzem o tym, co twój szczególności lateks alergia dieta powinna zawierać.

Low-Carb Diet FAQ

Low-Carb Diet FAQ


Niskowęglowodanowa dieta zakazuje węglowodanów prostych, więc Dieter może schudnąć. Mimo, że dieta ta stała się popularna w ostatniej dekadzie, jest wiele pytań o to, w tym, czy prace diety i żywności, które mają węglowodanów.

Co to są węglowodany?

Węglowodany są źródłem energii w żywności, takich jak zboża, owoce, warzywa i nabiał. Dwa inne źródła energii w żywności to białka i tłuszcze. Te dwie są trudniejsze do rozkładania dla organizmu.

Węglowodany, które są zabronione?

Większość diet o niskiej zawartości węglowodanów wyciąć węglowodanów prostych, znajdujących się w białe pieczywo, makaron, biały ryż, i innych produktów skrobiowych. Owoce i warzywa mogą być bogate w węglowodany, ale to są węglowodany złożone, trudne dla organizmu do rozkładania. Większość diet pozwalają nich.

Czy Low Carb Diety działa?

Według "New York Timesa", dieta o niskiej zawartości węglowodanów może pomóc ludziom schudnąć. Ale robią to w tym samym tempie jak inne diety, takich jak diety o niskiej zawartości tłuszczu lub diety South Beach. Trick może być to, że wszystkie z tych diet zmniejszenia liczby produktów spożywczych przeznaczonych dla ludzi, a tym samym ograniczając zużycie.