objawy dominacji estrogenowej

Objawy dominacji estrogenu Kobiet

July 24   by Aldrich
Objawy dominacji estrogenu Kobiet Dominacji estrogenów u kobiet, jest stanem, w którym poziom progesteronu w organizmie jest mniejsza w stosunku do normalnej niskiego lub wysokiego poziomu estrogenu obecnej. Stan ten jest powodowany przez wiele czynników, które mogą obejmować otyłość     More..

Jak obniżyć estrogen Dominance

July 15   by Aldrich
Jak obniżyć estrogen Dominance Dominacja estrogenów występuje, gdy poziom estrogenu w organizmie zwiększa się ponad poziom, który jest zrównoważony przez progesteron. To jest powszechne w okresie wczesnej menopauzy, zwłaszcza przed ostatecznym miesiączki. Dominacji estrogenów mogą     More..

Skutki nadmiaru progesteronu

September 15   by Aldrich
Skutki nadmiaru progesteronu Progesteron jest hormonem, który występuje naturalnie w organizmie kobiety. Mężczyźni również wytwarzają progesteron w małych ilościach, ale testosteron jest bardziej istotne dla dojrzewania męskiego ciała. Zdrowy poziom progesteronu są zobowiązani d     More..

O Objawy estrogenu Dominacji

November 18   by Aldrich
O Objawy estrogenu Dominacji Estrogen, wraz z progesteronem jest podstawowy żeński hormon płciowy, niezbędne do cyklu miesiączkowego, owulacji i ciąży. Progesteron wyrównuje poziom estrogenów w organizmie. Różne rzeczy wpływają na poziom progesteronu i estrogenu, w tym hormonu l     More..

Jak zarządzać Dominacja estrogenów

February 13   by Aldrich
Jak zarządzać Dominacja estrogenów Tradycja głosi, że kobiety medycznych trzeba wziąć zastępstwo estrogenu, gdy wchodzą w okres menopauzy. Niektórzy lekarze, takich jak Christiane Northrup, MD i John R. Lee, MD, twierdzą, że pacjent może mieć zbyt dużo estrogenów w stosunku do jej poz     More..

Over-the-Counter zadośćuczynienie za estrogenów Dominacji

August 20   by Aldrich
Over-the-Counter zadośćuczynienie za estrogenów Dominacji Wraz z wiekiem ich hormony rozrodcze zmienić, aby odzwierciedlić fakt, że ciało nie jest już szykuje się do prokreacji. Testosteron, estrogen, progesteron i DHEA są ze sobą połączone w balansowaniu, że często wydaje się niestabilny po 40, z estrogenó     More..

Estrogen Objawy dominujące

March 1   by Aldrich
Estrogen Objawy dominujące Pojęcie "przewaga estrogenu" odnosi się do nadmiaru estrogenu, który jest z równowagi z poziomu progesteronu w systemie kobiety. U kobiet estrogen buduje błony śluzowej macicy co miesiąc i zwiększa zawartość tłuszczu w organizmie. Progester     More..

Jak Spot o dominacji estrogenu

May 9   by Aldrich
Jak Spot o dominacji estrogenu Dr John Lee pionierem teorii dominacji estrogenu wyjaśnić mnóstwo objawów towarzyszących menopauzie. Zaproponował również, że substancje chemiczne w środowisku nazywany xenoestrogrens (nie-ludzkich źródeł estrogenów) może powodować takie same objawy     More..

Znaki i Objawy Estrogen Skoki w okresie okołomenopauzalnym

December 8   by Aldrich
Znaki i Objawy Estrogen Skoki w okresie okołomenopauzalnym Jeśli jesteś w okresie okołomenopauzalnym, etap dochodzenia do menopauzy, stężenie estrogenów wariuje czasami. Jest to typowe. Twoje hormony płciowe, estrogeny i progesteron, jak i testosteronu, może wahać się gwałtownie, jak udać się w końcową w kie     More..

Przyczyna może Stres tkliwość piersi?

April 17   by Aldrich
Przyczyna może Stres tkliwość piersi? Tkliwość piersi, najczęściej związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego (PMS), występuje wtedy, gdy hormony są z równowagi. Stres jest jednym z wielu przyczyn endokrynologicznych nierównowagi. Brak ruchu, złe odżywianie, toksyny i wiele leków m     More..

Problemy tarczycy Spowodowane zaburzenia równowagi hormonalnej

January 6   by Aldrich
Problemy tarczycy Spowodowane zaburzenia równowagi hormonalnej Znajduje się w dolnej części szyi, tarczycy jest odpowiedzialny za produkcję, magazynowanie i uwalnianie niektórych rodzajów hormonów, często określane jako hormony tarczycy. Przysadka mózgowa jest niezwykle wrażliwy na pracy wykonanej przez tarczycę     More..

Kiedy należy uzupełnić bioidentical hormonów?

September 23   by Aldrich
Kiedy należy uzupełnić bioidentical hormonów? Typowy przebieg leczenia objawów menopauzy ostatnie kilka lat było przepisać syntetyczny progestagen lub estrogen pochodzący zwierząt (na przykład premarin). Najnowsze badania wskazują na związek tych terapii z wzrostem raka piersi i udaru mózgu u ko     More..

Jak Wagi estrogenów

September 6   by Aldrich
Jak Wagi estrogenów Estrogen jest jednym z podstawowych hormonów, które kierują kobiecy cykl menstruacyjny. Kobiety, które mają zaburzenia równowagi hormonalnej może stwierdzić, że mają zbyt mało lub zbyt dużo estrogenów, które mogą powodować wahania cyklu miesiączkoweg     More..

Sposoby na zmniejszenie testosteronu

July 25   by Aldrich
Sposoby na zmniejszenie testosteronu Testosteron jest hormonów, które mają bezpośredni wpływ na rozwój seksualnego podczas dojrzewania. Kontroluje cechy uznawane za "męskie", w tym zwiększoną twarzy i ciała włosy, grubszej rozwoju mięśni, ciszej i tak dalej. Jedną z korzyści z     More..

Jak progesteronu Cream Works

January 31   by Aldrich
Jak progesteronu Cream Works Znaczenie progesteronu Progesteron jest produkt naturalny wytwarzany przez jajniki. Posiada ważną rolę w macicy poprzez pomocnictwo w implantacji jaja, utrzymanie ciąży i utrzymanie owulacji dzieje. Jak okołomenopauzalnym podejść, oznacza progresję d     More..

Skutki ciągłego stosowania progesteronu Cream

March 2   by Aldrich
Skutki ciągłego stosowania progesteronu Cream Balancing Act W latach bezpośrednio poprzedzających menopauzę, organizm kobiety zaczyna produkować mniejsze ilości hormonów potrzebnych do odtworzenia. W tym czasie, niektóre kobiety doświadczają objawów, które mogą obejmować: uderzenia gorąca, nocne     More..

Skutki uboczne progestagenów

June 13   by Aldrich
Skutki uboczne progestagenów Progesteron jest hormonem, który występuje naturalnie w organizmie. W syntetycznej postaci, można go nazwać progestyny ​​lub progestagenu. Zarówno naturalny progesteron i syntetyczny progestagen może powodować działania niepożądane. Mogą to być pogor     More..

Wykorzystuje do naturalnego progesteronu Cream

June 12   by Aldrich
Wykorzystuje do naturalnego progesteronu Cream Naturalnie występujących hormonów wytwarzanych przez gruczoły nadnerczy i jajników, progesteron jest niezbędny dla wszystkich ssaków, w tym ludzi. Gdy podejrzewa się niedoborem progesteronu, użycie naturalnego progesteronu kremu może pomóc doprowadzi     More..

Jak uniknąć nadmiar estrogenów

September 18   by Aldrich
Jak uniknąć nadmiar estrogenów Nadmiar estrogenów może powodować niepożądane skutki uboczne, zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Przyrost masy ciała, utrata włosów i spadł popęd seksualny, to tylko niektóre z nieprzyjemnych skutków ubocznych zwiększonego poziomu estrogenów. U kobiet     More..

Jak zwiększyć estrogenów Produkcja

December 20   by Aldrich
Jak zwiększyć estrogenów Produkcja Posiadające niski poziom estrogenu mogą powodować niepożądane skutki uboczne. U kobiet może prowadzić do niepłodności i brak lub nieregularne miesiączki; po menopauzie, objawy mogą obejmować suchą skórę i trądzik i zmniejszenie libido. Niski poziom e     More..