jak interpretować test bender

Jak interpretować test PSA raka

October 11   by Aldrich
Jak interpretować test PSA raka Test specyficzny antygen prostaty, lub PSA, jest narzędziem do wykrywania raka prostaty w możliwie mężczyzn. PSA pozwala wykryć raka wcześnie, zanim pożyczek i marże. Istnieje kilka wskazówek dla interpretacji wyników swojej PSA, które można wykorzys     More..

Jak interpretować test tarczycy

July 30   by Aldrich
Jak interpretować test tarczycy Tracisz lub przybiera na wadze, bez zmiany diety i są zmęczeni i nie może spać. Zauważyłeś zmianę tekstury włosów i skóry, i nie wydaje się być trawieniem prawidłowo. Jeśli masz takie objawy i innych, lekarz może dostać test tarczycy w celu ustalenia     More..

Jak interpretować test testosteronu

April 14   by Aldrich
Jak interpretować test testosteronu Testosteron jest steroidowy hormon produkowany przez tkankę hormonalnego u mężczyzn jąder. Stymuluje rozwój drugorzędowych cech płciowych u mężczyzn, takich jak wzrost włosów na ciele, pogłębienia w głosie, rozszerzenia prącia i rozwoju mięśni. Hormo     More..

Jak interpretować wyniki badania krwi dla progesteronu

April 10   by Aldrich
Jak interpretować wyniki badania krwi dla progesteronu Progesteron jest hormonem, wytwarzane przez jajniki i łożyska ludzkiego samic. Hormon ten jest odpowiedzialny za przygotowania macicy okładziny dokowania jajo podczas jego zapłodnienia plemników. Kiedy nie występuje, nawożenie, spadek poziomu progest     More..

Jak interpretować Chemia wyników testów krwi

July 18   by Aldrich
Jak interpretować Chemia wyników testów krwi Twoje badanie biochemiczne krwi, znany również jako ekran chem lub panelu chem, mierzy niektóre z najważniejszych i niezbędnych substancji produkowanych przez organizm, aby funkcjonować poprawnie. Jeżeli wyniki są w prawidłowym zakresie, można czasam     More..

Jak interpretować wyniki testu obciążenia Viral

November 22   by Aldrich
Jak interpretować wyniki testu obciążenia Viral Test obciążenia wirusowego odbywa się na kogoś, kto dodatnimi ludzkim wirusem niedoboru odporności (HIV). Wyniki wskazują ile wirusa jest obecny w krwioobiegu człowieka. Monitorowanie wyników testu obciążenia wirusowe pozwala lekarzom, aby dowiedzieć     More..

Jak czytać test skórny Gruźlicą

March 25   by Aldrich
Jak czytać test skórny Gruźlicą Test gruźlica skóry jest metodą stosowaną w celu sprawdzenia, czy dana osoba jest zakażona Mycobacterium tuberculosis, co powoduje, że bakterie gruźlicy, lub TB. Badanie polega na wstrzyknięciu płynu do ramienia osoby, a następnie prosząc go, aby wró     More..

Jak interpretować MMPI 2

October 12   by Aldrich
Jak interpretować MMPI 2 Osobowość zapasów Minnesota Wielofazowy drugiej wersji (MMPI-2) został opracowany przez zespół naukowców, kierowany przez Jamesa Rzeźnik z Uniwersytetu w Minnesocie, zakończone w ciągu 50 lat prac badawczych. Podobnie jak jego poprzednik, MMPI-2 zost     More..

Jak interpretować drętwienie końców palców

February 15   by Aldrich
Jak interpretować drętwienie końców palców Drętwienie lub mrowienie w palców (lub innych kończyn) może być spowodowane przez wiele chorób medycznych. Utrata czucia następuje najczęściej przy ciało pozostaje w jednej pozycji przez dłuższy okres czasu. Jednakże w takim przypadku, sensacja powin     More..

Jak zrobić test formy Kit

February 15   by Aldrich
Jak zrobić test formy Kit Pleśń może poważnie wpływać na zdrowie człowieka. Ilość pleśni, typu obecnie formy i indywidualnej wrażliwości na to wszystkie czynniki związane z poziomem lub stopnia zagrożenia zdrowia. Zestawy pleśni testowe, które określają obecność formy i ident     More..

Jak interpretować wyniki badania krwi

August 11   by Aldrich
Jak interpretować wyniki badania krwi Wyniki badań krwi może być bardzo skomplikowane do sortowania, jeśli nie masz wykształcenia medycznego. Najlepiej, należy je omówić z lekarzem, zwłaszcza jeśli masz jakieś wyniki, które wykraczają poza normy. Powiedział, że jeśli nie mają nieprawidło     More..

Jak Allergy Test na Tatuaże

October 2   by Aldrich
Jak Allergy Test na Tatuaże Tatuaże, popularny trend we współczesnej kulturze, nie jest już tematem tabu praktyk kiedyś. Nadal istnieją pewne ryzyko związane nawet w najczystszych warunkach. Osoby z alergią uruchomić największe ryzyko rozwoju niekorzystnych skutków z tatuażami     More..

Jak zrobić test na alergie pokarmowe

May 16   by Aldrich
Jak zrobić test na alergie pokarmowe Alergie pokarmowe mogą być dość irytujące. Dla niektórych ludzi, alergia pokarmowa oznacza po prostu, że nie mogą sobie na niektóre z ich ulubionych potraw. Ale dla innych, alergie pokarmowe mogą być dość zabójcze. Niektóre typowe objawy alergii poka     More..

Jak interpretować numery ciśnienia tętniczego

June 16   by Aldrich
Jak interpretować numery ciśnienia tętniczego Interpretować wysokie numery ciśnienia krwi, musisz zrozumieć, trochę o tym, co to jest ciśnienie krwi i dlaczego jest to ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. W prostych słowach, ciśnienie krwi określa, jak bardzo twoje serce pracuje, aby pompow     More..

Jak zrobić test Depresja

December 15   by Aldrich
Jak zrobić test Depresja Wiele osób ma depresję. To może być dlatego, że cierpiał przez tragiczne wydarzenie lub utraty bliskiej osoby. Może to być również wynikiem braku równowagi chemicznej lub problems.It psychiczne jest bardzo ważne dla osób, aby dowiedzieć się, czy cier     More..

Jak interpretować Bender-Gestalt jako test rzutowych

June 15   by Aldrich
Jak interpretować Bender-Gestalt jako test rzutowych Bender Gestalt silnika wizualna test został opracowany w 1938 roku przez neuropsychiatra dziecko Lauretty Bender. Jest to najczęściej używany do badań przesiewowych pacjentów do zaburzeń poznawczych. Powszechnie określa się jako Bender lub Bender-Ges     More..

Jak interpretować Blood Chemistry test

July 11   by Aldrich
Jak interpretować Blood Chemistry test Lekarze używać testów laboratoryjnych do diagnozowania lub leczenia pewnych warunków i sprawdzić ogólny stan zdrowia swoich pacjentów. Testy, które mierzą stężenia białek krwi, elektrolitów i enzymów wszystkie należą do szerokiej kategorii badań bioc     More..

Jak interpretować Dom-tree-Person test

March 24   by Aldrich
Jak interpretować Dom-tree-Person test Test dom drzewa-człowiek może być skutecznym sposobem oceny dzieci, osoby z uszkodzeniem mózgu i osób o ograniczonej zdolności do komunikowania dla zaburzeń osobowości. Projekcyjna test osobowości test dom drzewa-osoba wymaga egzaminowanego narysować     More..

Jak interpretować Mold wyników testów

May 7   by Aldrich
Jak interpretować Mold wyników testów Według Agencji Ochrony Środowiska, pleśni w mieszkaniach jest związany z efektów zdrowotnych, takich jak choroby układu oddechowego, w tym astmy i alergii objawów. Chociaż EPA dostrzega problemy i potencjalnych zagrożeń związanych z rozwojem pleśni w     More..

Jak wykonać test Adult ADHD

March 13   by Aldrich
Jak wykonać test Adult ADHD Wielu dorosłych cierpi na zaburzenia deficytu uwagi / nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD). Zaburzenie to powoduje, jak osoby mają krótki czas koncentracji, stają się niespokojne i mają problemy z utrzymaniem skupiony. ADHD może prowadzić do poważny     More..