dzirawiec na zaburzenia ocd

Współwystępowanie Sezonowe zaburzenia afektywnego i OCD

December 28   by Aldrich
Współwystępowanie Sezonowe zaburzenia afektywnego i OCD Zaburzenie obsesyjno-kompulsywne (OCD) i sezonowe zaburzenia afektywne (SAD miliony) wpływ ludzi na całym świecie. Około pół miliona Amerykanów cierpi na SAD i zgodnie z kompulsywne Fundacji Obsessive, szacunkowo 1 na 50 osób w Stanach Zjednoczonych     More..

Zaburzenia u dzieci OCD

January 31   by Aldrich
Zaburzenia u dzieci OCD Jako dzieci, wielu z nas zadbał, aby uniknąć wchodzenia na pęknięcia w chodnikach i pomiędzy płytkami podłogowymi. Dlaczego? Ponieważ - jak to się mówi - wejście na jeden złamie czyjeś plecy, zwykle nasze matki ". Wiedzieliśmy, że to tylko gra,     More..

Zaburzenia jedzenia Arkusz

September 24   by Aldrich
Zaburzenia jedzenia Arkusz Wprowadzenie Zaburzenia odżywiania są coraz powszechniejsze wraz nawet dzieci w pierwszych klasach trzecich mających do zaburzeń odżywiania. Chociaż zaburzenia odżywiania u dorosłych, młodzieży i dzieci obu płci, większość tych, którzy cierpią z powo     More..

Czy NLP Help OCD?

November 6   by Aldrich
Czy NLP Help OCD? Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, znany również jako OCD, charakteryzuje się myśli i niekontrolowanych czynności. Mogą one różnić się od ciągle wyciągając włosy, aby obsesja czystości, ciągle martwić się o drzwi są zamknięte. To strasznie frustrujące     More..

Jak radzić sobie z ukochaną osobą Z zaburzenia obsesyjno-kompulsywne

December 8   by Aldrich
Jak radzić sobie z ukochaną osobą Z zaburzenia obsesyjno-kompulsywne Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) jest częstym zaburzeniem lękowym, które dotyka milionów ludzi na całym świecie. Warunek ten, znany również jako OCD, wiąże myśli obsesyjne i czynności przymusowe, że czuje, że nie ma żadnej kontroli, mimo że zna     More..

Jak zidentyfikować Objawy OCD u dzieci

January 24   by Aldrich
Jak zidentyfikować Objawy OCD u dzieci Większość dzieci i młodzieży mają ogólne obawy, ale są tacy, którzy cana € ™ t przestać martwić się, bez względu na to, jak bardzo chcą i starają się. Ta stała niepokojące prowadzi do pewnych powtarzających się zachowań i przeszkadza dziecku prowadze     More..

Jak dbać o kogoś bliskiego z OCD

June 1   by Aldrich
Jak dbać o kogoś bliskiego z OCD Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) jest jednym z najczęstszych zaburzeń nerwicowych. Około 2 procent ludzi na świecie cierpi na nią. OCD jest frustrujące zarówno dla pacjenta, jak i bliskich ze względu na rozłączenie psychicznego między cierpiące     More..

Jak zdiagnozować OCD

June 13   by Aldrich
Jak zdiagnozować OCD Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) to stan psychiczny, który dotyka około 2 procent ludności świata. OCD charakteryzuje się częstym wtargnięciem niepożądanych, niepokojących myśli i rytuałów fizycznych, które są wykonywane, aby złagodzić niepokój     More..

Jakie są objawy Childhood OCD?

August 14   by Aldrich
Jakie są objawy Childhood OCD? Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) dotyka milionów ludzi, w tym dzieci. Dzieci, które cierpią z powodu doświadczenia OCD powtarzające rytuały i myśli. Te myśli są niepożądane, ale dzieci cierpiących na tę chorobę nie może ich kontrolować, według     More..

Jak rozmawiać z dziećmi o Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne

September 19   by Aldrich
Jak rozmawiać z dziećmi o Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne Dzieci mogą rozwijać się zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) równie łatwo, jak dorosłych. W rzeczywistości, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne znana jest oczywisty u dzieci w wieku od czterech lub pięciu. Chociaż zaburzenia obsesyjno-kompulsywne wys     More..

Jak rozpoznać objawy OCD u dziecka

November 21   by Aldrich
Jak rozpoznać objawy OCD u dziecka Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) manifestuje poprzez wielokrotne obsesji lub kompulsji, które ostatecznie osłabić zdolność osoby do funkcjonowania. Chociaż wiele osób kojarzy OCD z dorosłymi, może przedstawić w dzieci. Instrukcje 1 Sprawdzić ry     More..

Zaburzenia cyklu snu w podeszłym wieku

December 5   by Aldrich
Zaburzenia cyklu snu w podeszłym wieku Zaburzenia cyklu snu u osób starszych może być wynikiem naturalnych zmian rytmów okołodobowych, andropauzy (męskiej menopauzy) i menopauzy, choroby, choroby Alzheimera, lęku lub depresji i spożyciu niektórych leków. Jakość snu może być wzmocniona pop     More..

Jak leczyć zaburzenia obsesyjno-kompulsywne z medytacją

March 6   by Aldrich
Jak leczyć zaburzenia obsesyjno-kompulsywne z medytacją Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) jest częstym schorzeniem, że niepokój związany powoduje myśli obsesyjne i kompulsywne działania na cierpiącego. Miliony ludzi na całym świecie mają ten warunek, od łagodnych obsesji tylko pełnowymiarową kompulsj     More..

ADHD i OCD podwójną diagnozą

March 7   by Aldrich
ADHD i OCD podwójną diagnozą Przypadek dwóch chorób psychicznych jest trudne do wyleczenia choroby, gdy jest tylko jeden znany. Wchłanianie w myśli i działalności niezdrowych trwa aż lekarz stwierdzi pełną przyczyny. Lekarze podejmują decyzje leczenia dla pacjentów z nadpobudliw     More..

Jak leczyć zaburzenia obsesyjno-kompulsywne zabiegi ERP

April 13   by Aldrich
Jak leczyć zaburzenia obsesyjno-kompulsywne zabiegi ERP Zapobieganie i leczenie ekspozycji odpowiedzi (ERP) jest szeroko stosowany w leczeniu wielu lękowe oparte neurotyczne warunki. Okazało się szczególnie skuteczne w leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych. W ERP, pacjent jest wielokrotnie narażona na     More..

Jak zidentyfikować Objawy OCD

May 5   by Aldrich
Jak zidentyfikować Objawy OCD Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (OCD), zaburzenia lękowe to, że dotyka wiele osób. Podczas gdy niektóre programy telewizyjne i filmy lekceważą objawów OCD, ludzie, którzy walczą z objawami OCD znaleźć swoje problemy za coś, ale zabawne. Łatwo jest z     More..

Jak sprawdzić, czy masz OCD

June 6   by Aldrich
Jak sprawdzić, czy masz OCD OCD lub zaburzenia obsesyjno-kompulsywne dotyka milionów ludzi na całym świecie. Wielu ludzi, nawet całe życie żyć z OCD nie zdaje sobie sprawy, że mają go. Objawy OCD są łatwo rozpoznawalne, bez konieczności przystąpienia do testu OCD lub odwiedzić     More..

Jak leczyć zaburzenia obsesyjno-kompulsywne Z Cognitive Therapy

July 9   by Aldrich
Jak leczyć zaburzenia obsesyjno-kompulsywne Z Cognitive Therapy Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) kiedyś uważane wyłącznie problem psychologiczny, prawdopodobnie spowodowane przez nierozwiązanych problemów z dzieciństwa lub z powodu zbyt dużego stresu. Z powodu tego, leczenie poznawczych, znany również jako     More..

Jak uniknąć powikłań Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne

September 1   by Aldrich
Jak uniknąć powikłań Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne Miliony ludzi na całym świecie żyje z zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (OCD). Ten stan powoduje oparte niepokój się, że osoby cierpiące na obsesyjne myśli, który powtórzył, że nie można kontrolować, a te myśli są zazwyczaj nieprzyjemne. Zaburzenie po     More..

Jak zidentyfikować Objawy Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne

September 4   by Aldrich
Jak zidentyfikować Objawy Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) może pojawić się w niemal każdym wieku w życiu. Choć najczęściej wiek zachorowania jest od 15 do 25, każdy z małych dzieci do osób starszych może rozwijać ten destrukcyjne zaburzenia lękowe. Objawy wahają się od     More..