conus medularis choroba

MRI z chorobą Parkinsona

May 28   by Aldrich
MRI z chorobą Parkinsona Nie ma specyficznego testu dla choroby Parkinsona. Z tego powodu, może być bardzo trudna do zdiagnozowania. Lekarze muszą zamiast obserwować pacjentów do objawów Parkinsona i wykluczyć inne choroby. Jednym z narzędzi, których używają zasobów jest obr     More..

Leczenie zaburzeń snu z chorobą Parkinsona

October 12   by Aldrich
Leczenie zaburzeń snu z chorobą Parkinsona U pacjentów Parkinsona zaburzenia snu może objawiać ponieważ leków, zaburzeń snu i objawów choroby Parkinsona. Niestety, od 60 do 90 procent osób z chorobą Parkinsona dotyczy, zgodnie z chorobą Parkinsona i zaburzenia ruchowe Center Northwestern Univ     More..

Mięśnie Wspólny ból związany z chorobą Parkinsona

January 24   by Aldrich
Mięśnie Wspólny ból związany z chorobą Parkinsona Choroba Parkinsona negatywnie wpływa normalny ruch. Może to doprowadzić do bólu stawów i mięśni (bóle mięśniowo-szkieletowe). Możesz rozwiązać ten ból poprzez leki i self-care. Choroba Parkinsona i ból mięśni i stawów Choroba Parkinsona powoduje szty     More..

Taśma do ćwiczeń dla osób z chorobą Parkinsona

January 4   by Aldrich
Taśma do ćwiczeń dla osób z chorobą Parkinsona Choroba Parkinsona jest zaburzeniem neurologicznym, który rozwija się w czasie. Leki pomóc w leczeniu i poprawić stan pacjenta jakość życia. Wykonanie i leczenia są również bardzo ważne w leczeniu choroby Parkinsona. Znaczenie Objawy Parkinsona różni     More..

Żywotność z chorobą Parkinsona

March 27   by Aldrich
Żywotność z chorobą Parkinsona Choroba Parkinsona jest degeneracyjną chorobą neurologiczną, która wpływa na płynność i kontrolę dobrowolnego i mimowolnego ruchu. Chociaż przyczyna choroby Parkinsona nie jest dobrze poznane, to przyczyny objawów pD, mianowicie niemożność wytworzeni     More..

Choroba Parkinsona: Wpływ na uczenie

April 13   by Aldrich
Choroba Parkinsona: Wpływ na uczenie Ponieważ choroba Parkinsona jest chorobą neurologiczną można by oczekiwać, że typowe funkcje mózgu ---, uczenia się, pamięci planowania --- będzie ograniczona. Choć choroba Parkinsona dotyka przede wszystkim funkcje motoryczne, pacjenci mogą doświadc     More..

Choroba Guillain-Barre

February 6   by Aldrich
Choroba Guillain-Barre Zespół Guillain-Barre jest rzadką chorobą neurologiczną charakteryzowaną przez osłabienie kończyn i mięśni. W ciężkich przypadkach może prowadzić do paraliżu i problemów z oddychaniem. Zespół wydaje się być wywołane przez zakażenia wirusowe lub bakte     More..

Choroba komórki przedniego Horn

April 21   by Aldrich
Choroba komórki przedniego Horn Róg przedniej komórki choroba jest schorzeniem neurologicznym, które ma wpływ na komórki nerwowe w rdzeniu kręgowym. Zaburzenie wpływa na dobrowolne mięśnie szkieletowe układu mięśniowego. Tło Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i udarów (NINDS)     More..

Przykurcz & Choroba Parkinsona

July 27   by Aldrich
Przykurcz & Choroba Parkinsona Przykurcz tkanek zazwyczaj pojawia się, gdy staje się trwale elastyczny ciasny i nieelastyczny. Może to mieć miejsce w skóry, mięśni, ścięgien i stawów. Ten problem może wystąpić u osób z chorobą Parkinsona. Choroba Parkinsona i przykurczów Przykurcz     More..

Psychologiczne skutki choroba Lou Gehriga

June 13   by Aldrich
Psychologiczne skutki choroba Lou Gehriga Choroba Lou Gehriga jest stan neurologiczny i zwykle nie jest związane ze skutkami psychologicznymi. Jednakże, w niektórych przypadkach choroby Lou Gehriga mogą być związane z pewnymi demencje, zaburzenia lękowe, depresję i zaburzenia pamięci. Defini     More..

Wychwytu zwrotnego serotoniny Leki na chorobę Parkinsona

January 2   by Aldrich
Wychwytu zwrotnego serotoniny Leki na chorobę Parkinsona Choroba postępująca choroba Parkinsona powoli niszczy lub osłabia komórek mózgu odpowiedzialnym za co neurotransmiter dopaminę. Niestety, choroba Parkinsona dotyka także innych neuroprzekaźników, takich jak serotonina, neuroprzekaźnik, niż wpływa na     More..

Neuropatia W postępującą chorobą

June 30   by Aldrich
Neuropatia W postępującą chorobą Neuropatię nerwów dotyczy obwodowego układu nerwowego. Bez wczesnej interwencji, neuropatia może stać się chorobą postępującą. Sensoryczne Uszkodzenie nerwów czuciowych powoduje mrowienia, które są określone jako parestezje. Objawy mogą rozwinąć się     More..

Problemy szczęka z chorobą Parkinsona

July 19   by Aldrich
Problemy szczęka z chorobą Parkinsona Choroba Parkinsona jest zaburzeniem neurologicznym, które mogą powodować szereg problemów szczęki. Choroba ta ma wpływ na funkcjonowanie mięśni, w tym mięśni, które kontrolują szczęki. Pacjenci z chorobą Parkinsona mogą wystąpić trudności wykonywanie     More..

Waga Szkolenia z chorobą Parkinsona

November 16   by Aldrich
Waga Szkolenia z chorobą Parkinsona Pacjenci z chorobą Parkinsona często cierpią z powodu utraty równowagi, sztywność, sztywność i utrata napięcia mięśniowego. Ćwiczenie, które obejmuje trening siłowy może pomóc złagodzić wiele objawów Parkinsona. Znaczenie Ćwiczenia, ruch i siłę kszta     More..

Choroba Parkinsona i użycie Aricept

August 11   by Aldrich
Choroba Parkinsona i użycie Aricept Choroba Parkinsona (PD) jest postępującą chorobą mózgu i silnik z degeneracją neuronów (komórki nerwowe), w istocie czarnej po śródmózgowia. Neurony te wytwarzają neuroprzekaźnika (związek chemiczny, który przenosi impulsy z jednego neuronu na siebie     More..

Funkcja wykonawcza i choroba Parkinsona

December 29   by Aldrich
Funkcja wykonawcza i choroba Parkinsona Choroba Parkinsona powoduje problemy z myślenia i nastroju. Te zaburzenia myślenia występuje na początku choroby. Najczęstsze myślenia są deficyty funkcji wykonawczych, które dotyczą umiejętności myślenia wyższego poziomu. Te problemy mogą prowadzić     More..

Badania nad komórkami macierzystymi na chorobę Parkinsona

September 24   by Aldrich
Badania nad komórkami macierzystymi na chorobę Parkinsona Choroba Parkinsona jest degeneracyjną chorobą neurologiczną, która wpływa na sterowanie silnikiem. W pacjentów z chorobą Parkinsona, komórki produkujące dopaminy w mózgu są uszkodzone lub nieaktywne, w wyniku zapłonem komórek nerwowych i utraty koord     More..

Family Tree i choroba Parkinsona

August 4   by Aldrich
Family Tree i choroba Parkinsona Choroby Parkinsona, albo PD jest postępującą neurologiczną chorobą, w której uszkodzone komórki mózgu wpływa na prowadzenie ruchu i mięśni. Według Fundacji chorobą Parkinsona, chorobą zwykle rozwija się po wieku 55 i wpływa 4000000 6 milionów ludzi n     More..

Powiązania między Parkinsona i choroba zwyrodnieniowa stawów

January 20   by Aldrich
Powiązania między Parkinsona i choroba zwyrodnieniowa stawów Choroba Parkinsona jest chorobą zwyrodnieniową układu nerwowego, przez które utrata dopaminy w mózgu może powodować drżenie, sztywność ciała, spowolnienie ruchowe i zaburzenia równowagi. Choroba zwyrodnieniowa stawów, powszechnie znany w kości i staw     More..

Psychologowie i choroba Parkinsona

May 24   by Aldrich
Psychologowie i choroba Parkinsona Według Kristine dr Hanna ustanawiający relacje z psychologiem, po otrzymaniu diagnozy choroby Parkinsona, może mieć ogromny wpływ na leczenie i poprawę jakości życia pacjenta. Hanna zgadza się z "umysłu nad ciałem" szkoły psychoterapii: lec     More..