chińska medycyna a trądzik

Medycyna chińska dla szybkiego odchudzania

November 13   by Aldrich
Medycyna chińska dla szybkiego odchudzania Według The Merck Manual, wskaźnik otyłości w Ameryce wzrosła z 25 ti 33 procent w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Metody odchudzania zakorzenione w medycynie i Wschodniej, w szczególności w medycynie chińskiej, stają się coraz bardziej popularne. Cho     More..

Tradycyjna medycyna chińska i Starożytna

January 19   by Aldrich
Tradycyjna medycyna chińska i Starożytna Tradycyjna medycyna chińska jest starożytna grupa praktyk medycznych, w tym akupunktura, preparatów ziołowych i masażu Tui. Metody te są podstawowym systemem opieki zdrowotnej dla ponad 25 procent światowej populacji dziś, według artykułu w "Qi     More..

Medycyna chińska na reumatoidalne zapalenie stawów

January 31   by Aldrich
Medycyna chińska na reumatoidalne zapalenie stawów Medycyna chińska istnieje od tysięcy lat. Z biegiem czasu, to pole rozwinęła metody leczenia oraz leczenia większości chorób, które wpływają na całą ludzkość; reumatoidalne zapalenie stawów nie jest wyjątkiem. Medycyny chińskiej zbliża się reumatoida     More..

Medycyna chińska Leczenie cukrzycy

November 25   by Aldrich
Medycyna chińska Leczenie cukrzycy Medycyna chińska sięga ponad 2000 lat temu, i choć mnóstwo nowych badań zostały przeprowadzone przez chińskich lekarzy, podstawowe Idee medycyny chińskiej nie uległy zmianie. W samym tylko USA, 600,000 nowych przypadków cukrzycy typu 2, co jest spowo     More..

Medycyna chińska na problemy z oddychaniem

December 8   by Aldrich
Medycyna chińska na problemy z oddychaniem Tradycyjna medycyna chińska (TCM) jest holistyczne podejście do zdrowia, które jest praktykowane w różny sposób. Akupunktura, zabiegi ziołowe z naturalnych roślin leczniczych, masażu, żywienia, medytacji i niektórych form ćwiczeń są wszystkie metody     More..

Medycyna chińska Pomoc dla niespokojnych nóg

January 17   by Aldrich
Medycyna chińska Pomoc dla niespokojnych nóg Wielu Amerykanów cierpi na zespół niespokojnych nóg (RLS). Występuje w nocy i resztę może być bardzo uciążliwy dla osoby doświadczają zespołu niespokojnych nóg, jak również partnera spania. Niektóre z objawów RLS to uczucie przeszukiwania, bóle lub u     More..

Medycyna chińska i Nerek

April 1   by Aldrich
Medycyna chińska i Nerek Tradycyjna medycyna chińska (TCM) jest oparty na wierzeniach i praktykach kultury chińskiej. Został on opracowany i stosowany przez tysiące lat, za pomocą ziołowych medycyny, akupunktura, akupresura i qigong leczyć choroby i choroby, w tym choroby ne     More..

Medycyna chińska Leczenie łuszczycy

February 12   by Aldrich
Medycyna chińska Leczenie łuszczycy Łuszczyca jest przewlekłą zapalną chorobą skóry charakteryzującą się czerwonych, łuszczących się plam zwykle spotykane w łokciach, kolanach, owłosionej skórze głowy i tułowia. Łuszczyca może również powodować bóle stawów i wpływa na paznokcie. Tradyc     More..

Medycyna chińska Leczenie kwaśnym

December 7   by Aldrich
Medycyna chińska Leczenie kwaśnym Kwaśne Chinese leczenia lekarstwa są używane do kierowania dolegliwości związanych z zaburzeniami czynności wątroby i innych dolegliwości związanych z odprowadzeniem, a nadmiar płynu w organizmie. W przeciwieństwie do wielu zachodnich zabiegów, które     More..

Medycyna chińska Dieta Otyłość

March 21   by Aldrich
Medycyna chińska Dieta Otyłość Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM) postrzega otyłość inaczej niż medycyny zachodniej. Pojęcie TCM diety sama różni się od zachodniej idei. W szczególności, dieta TCM otyłości leczy przyczyn otyłości. Definicja / Przyczyna Według Shen-Nong Ltd., pra     More..

Chińskie leki na trądzik

August 10   by Aldrich
Chińskie leki na trądzik Jedną z podstaw medycyny chińskiej jest to, że wszystkie stany chorobowe wynikają z braku równowagi w systemie. Dlatego, gdy masz stan zdrowia, lekarz medycyny wschodniej potraktuje nierównowagi. Medycyna chińska wygląda na skórze jako rozszerzenie p     More..

Informacje kaszel Medycyna chińska

April 2   by Aldrich
Informacje kaszel Medycyna chińska Najbardziej znany chiński ziołowy kaszel lekarstwo nazywa Pei Pa Koa. Został on opracowany w dynastii Ching przez Ip Tin Apostolskiej. Mimo, że istnieją różnice w formule, to bezalkoholowy, naturalny syrop na kaszel zazwyczaj zawiera wiele ziół. Nie     More..

Akupunktura i Medycyna chińska dla Weight Loss

October 20   by Aldrich
Akupunktura i Medycyna chińska dla Weight Loss Nie musisz sprawdzić statystyki, aby zobaczyć, jak wiele osób z nadwagą jest w Stanach Zjednoczonych. Istnieją setki książek, planów diety i diety niskokalorycznej przygotowanej żywności, aby pomóc Ci w utracie wagi. Utrzymanie wagi off jest najwięks     More..

Co to jest chińska Bańki?

February 25   by Aldrich
Co to jest chińska Bańki? W świecie medycyny alternatywnej, wiele technik pochodzą z Chin, których techniki różnią się znacznie od tradycyjnej medycyny zachodniej. Bańki chińskie jest jednym z tych praktyk. Początki Chiński Bańki sięga 281 AD. Praktycy bańki w tym czasie używ     More..

Chińskie zioła na trądzik hormonalne

March 27   by Aldrich
Chińskie zioła na trądzik hormonalne Hormonalna trądzik najczęściej dotyka młodzież w okresie dojrzewania i kobiety na całym ich cyklu menstruacyjnego, a to trudne warunki do leczenia i leczyć z powodu jego cykliczności. Chińska medycyna oferuje alternatywne zabiegi na zachodnich lekars     More..

Co chińskie zioła do Weźmy na Spleen Qi

May 21   by Aldrich
Co chińskie zioła do Weźmy na Spleen Qi Chińska medycyna działa na zasadzie, że masz energię krąży swojego ciała, zwanej qi. Gdy energia porusza się swobodnie, jesteś w dobrym zdrowiu. Jeśli zostanie zablokowane, a następnie zacząć doświadczać objawów choroby. Celem staje się usunąć zablok     More..

Jak schudnąć szybko z medycyny chińskiej

June 20   by Aldrich
Jak schudnąć szybko z medycyny chińskiej Jeśli chcesz szybko schudnąć, medycyna chińska może być w stanie pomóc. W medycynie chińskiej, połączenie akupunktury, ziół, kontrola diety, masaż brzucha i ćwiczenia oddechowe są stosowane w celu przyspieszenia trawienia i zaspokojenia podstawowych     More..

Chińskie zioła, aby schudnąć

May 18   by Aldrich
Chińskie zioła, aby schudnąć Chińska medycyna działa przynieść ciało z powrotem do równowagi. Działa to na dwóch poziomach. Pierwsza przynosi chi lub siły życiowej obecny we wszystkich żywych istot, z powrotem do równowagi. Poprzez równoważenie chi, body następująco. Liczba chiń     More..

Jak korzystać z medycyny chińskiej na zgagę

November 2   by Aldrich
Jak korzystać z medycyny chińskiej na zgagę Jeśli cierpisz na zgagę, jesteś świadomy tego okropnego uczucia, że ​​może zatrzymać spalania Cię w przedbiegach. Zgaga jest warunkiem, który rozpoczyna się, gdy kwas żołądkowy przemieszcza w górę w kierunku serca, powodując reakcję dodatkowej substa     More..

Chiński Dna Remedy

November 28   by Aldrich
Chiński Dna Remedy Chińska medycyna ponad 23-wiecznej historii, stosując zasadę yin i yang. W swojej nagiej istocie, harmonii w organizmie sprzyja zdrowiu; Chińska medycyna przywraca tę harmonię, w tym łagodzenie i cofania postać zapalenia stawów zwanej dną moczanową.     More..