Pomoc na temat Jak umieścić w Soczewki kontaktowe

March 2   by Aldrich

Pomoc na temat Jak umieścić w Soczewki kontaktowe


Wiele osób znaleźć okulary do być niewygodne. Zamiast tego wybierają soczewki kontaktowe. Zwykle włożyć soczewek kontaktowych każdego ranka i usunąć je każdej nocy do czyszczenia. Jeśli nigdy nie noszone kontakty wcześniej, trzeba będzie nauczyć się właściwego sposobu, aby umieścić soczewki. Jeśli nie, soczewki może pop z powrotem ponownie. Możesz także zakończyć się wprowadzeniem ich w tył, co spowoduje, że wizja być rozmyte.

Instrukcje

1 Umyj ręce przed kontaktem z kontaktów. Nie chcesz, aby skorzystać z możliwości uzyskania brud na kontaktach i zarazków w twoich oczach.

2 Wyciągnij prawą soczewkę pierwszy. Soczewki Obrig Kontakt zaleca zawsze zaczynają z tego samego oka, tak że nigdy nie masz kontakty mieszane.

3 Umieść obiektyw w dłoni, aby upewnić się, że nie jest na wylot. Patrz na krawędzi soczewki. Jeśli obiektyw jest okrągła obręcz i nie ostre spojrzenie, masz kontakty właściwą drogę. Jeśli obiektyw jest na lewą, obręczy pojawi ostre.

4 Kobiece wytryski trochę soli fizjologicznej na soczewce kontaktowej, aby spłukać. Następnie ustaw obiektyw na swoim palcem wskazującym.

5 Narysuj swoją dolną powiekę w dół środkowym palcem. Jeśli miga łatwo przytrzymaj górną powiekę otwartą wolną ręką.

6 Spójrz w górę i to kontakt bezpośrednio na oko. Po to jest w miejscu, puścić z powiek. Spójrz w stronę nosa. To wysłać kontakt bezpośrednio nad rogówki.

7 Umyj ręce i powtórz kroki, aby uzyskać kontakt dla lewego oka w.

Wskazówki

  • Jeśli patrząc na nos nie działa, należy ręcznie przenieść kontakt na miejsce ze swoim palcem wskazującym.
  • Nie stosować balsam na ręce po ich umyć. Poczekaj, aż skończysz wprowadzanie kontaktów w. Przeciwnym razie otrzymasz balsam na kontaktach i w oku, co boli.

Related Articles