Płynne witaminy Fakty

May 20   by Aldrich

Kushi Institute of Becket, Massachusetts poinformował, że po wykonaniu składniki odżywcze większości owoców i warzyw z 1975 i 1997 roku, poziom witamin w produkcji zmniejszyła się w ciągu roku o 12 do 30 procent. Suplementy witaminy są niezbędne, ale dyskusja trwa, czy tabletki pomagają ludziom jak twierdzą ich producenci. Wielu konsumentów spojrzeć na płynne witaminy uzupełnienie ich diety.

Historia

Odkrycie wielu witamin doszło w latach 1920 i 1930. Pablum się pierwszy płatki tout że zawiera dodatkowe witaminy. W 1940 roku, społeczność odżywcza zapłacił dużo uwagi do witamin, które pozostały w wodzie po owoce i warzywa były gotowane. Kampania używać witaminę ładunkiem wody stał ważne w całej Ameryce. Te lata to również nadejście push dla kobiet w ciąży do podjęcia suplementów witaminowych. Dr Stephen Cooter stwierdzili, że objawy polio były niemal identyczne do uszkodzenia niedoboru B1, prowadząc naukowców do przypuszczenia, że ​​witamina B może poprawić odporność niemowląt "na polio. Społeczność naukowa opowiadał dając do niemowląt witaminy. Dr WJ McCormick zauważył zwiększone polio flourmill i biały chleb zostały wprowadzone na obszar. Badanie to i inni cytowane przez Fred R. Klennera, MD, Reidsville w Północnej Karolinie Południowej i Medycyny Chirurgii (Tom 103, Numer 4, kwiecień 1951). Zaczął się przypływ witamin napojów takich jak Hadocol, ale były bardzo niekompletne.

Znaczenie

Przez wiele lat, w znacznej części w amerykańskiej diecie braki w substancje odżywcze. Metoda chłodzenia sprawiły, że wiele świeżej żywności nie były dostępne, a tylko lokalnie uprawiane owoce i warzywa były dostępne w sezonie. Suplementy witaminowe pod warunkiem ważnego odżywiania. Pediatric witaminy nie znaleziono we wszystkich wzorach lub mleka matki stał się pierwszym ważnym płynnych witamin. Stany Zjednoczone Pharmaceutical Corporation witaminy i kierowana przez H. Borysa Burns stworzył pierwsze witaminy pediatrycznych.

Rodzaje

Na początku 1950, liczne napoje witaminowe stały się dostępne. Wiele z tych zawartych olej z wątroby dorsza, aby zapewnić dodatkowe witaminy D i A. Hadocol zawiera witaminy B1 i B2. Producenci sprzedali go jako tonik. W 1960 roku, lekarze przepisane płynnych witamin dla niemowląt w ramach rutynowej opieki.

Efekty

Płyny wejść w systemie organizmu znacznie szybciej niż tabletki. Niezmieniony pozostaje wiele suchych tabletek często wydalane w kale. Płyn nie musi być podzielone, więc teoria jest, że witaminy są skuteczne, jak tylko je połknąć.

Nieporozumień

Chociaż płynne witaminy łatwiej przyswoić do organizmu, muszą nadal podróżować do jelita, gdzie wchłanianie strefy odbywa. Niektóre tanie rodzaje tabletek witamin może odpowiednio trawić, ale wiele kapsułek nie rozkładają się w żołądku dość szybko i dostarczają płyn do obszaru odżywiania jelitowego.

Cechy

Nowsze płynne witaminy są często bardzo aromatyczne i stanowić zachętę dla dzieci i dorosłych, aby pamiętać, aby wziąć suplementów. Zwiększona spójność jest ogromna zaletą płynnych witamin.

Related Articles