O Thai Massage

November 26   by Aldrich

O Thai Massage


Masaż tajski nazywany jest "Nuad phaen Boran" w Tajlandii. Które tłumaczy się jako "starożytny masaż". Masaż tajski pochodzi 4500 roku temu w Indiach. Techniki te zostały przekazane do Tajlandii z wprowadzeniem buddyzmu. Techniki masażu zostały utracone w Indiach, ale zachowały się w Tajlandii.

Podstawa

Podstawą masażu tajskiego jest podobna do innych azjatyckich tradycji zdrowia. Działa manipulować linii energetycznych w ciele, zwane nadi w Tajlandii lub chi w języku chińskim.

Techniki

Masaż tajski jest czasem nazywany joga masaż, ponieważ koncentruje się na rozciąganiu ciała powyżej ciśnienia na organizm. Że masaż przeprowadza się na podłodze, lub w innym miejscu, w którym może się rozciągać masseuse ciała do jego najszerszym zakresie.

Zasady

Masaż tajski zasady są podobne do zachodniej przysięgi Hipokratesa. Praktykujący masaż tajski licencji wymagane jest useher umiejętności dla dobra i poprosić o poradę w razie potrzeby.

Bennefits

Masaż tajski ma na celu pomóc w przepływie energii w organizmie. Poprzez ułatwienie, że przepływ energii, zwiększa elastyczność i systemy krwi i limfy w organizmie są wzmocnione.

Szkoły

Rozważając szkołę masażu tajskiego, wygląda na taki, który jest akredytowany. Wiele osób polecam studia masażu tajskiego w szkole rządowej akredytowanych w Bangkoku w Tajlandii. Wiele z tych szkół oferuje programy 90-godzin, które mogą być zrealizowane w ciągu dwóch tygodni.

Related Articles