Najczęstszą przyczyną guzki piersi na 20 Lat

February 22   by Aldrich

Znalezienie guzek w piersi może być bardzo traumatyczne przeżycie dla kobiety w każdym wieku; może być szczególnie niepokojące dla młodej kobiety. Myśl o raka piersi od razu przychodzi do głowy, ale na szczęście najczęstszą przyczyną guzek piersi w młodym wieku jest spowodowana chorobą dysplazji sutka.

Definicja

Dysplazję chorób piersi jest tak powszechne, że uważany jest za odmianę normalne. Właściwie nie choroba, to jest bardziej objawem, przerost tkanki piersi. Wielu dostawców uważają, że "zmiana" w tkance piersi. Jest on powszechnie nazywany łagodnej choroby piersi lub dysplazję sutka.

Przyczyny

Fibrocystic dokładna przyczyna nie jest znana grudek piersi; podejrzewa się, że jest ona związana z produkcją estrogenów, jak większość dysplazję grudki znikają piersi po menopauzie, gdy estrogen przystanki produkcyjnych. Stwierdzono również zauważyć, że wydają się większe grudki i może stać się ból, szczególnie podczas kobiecego cyklu miesiączkowego, co wydaje się wspierać związek z produkcji estrogenów. Uważa się także, że wysokie spożycie kofeiny może przyczynić się do powstawania dysplazji ryczałtu piersi, zwłaszcza u kobiet w wieku około 18 do 25.

Objawy

Piersi z chorobą dysplazji sutka prezentuje z lumpy brukowanej czuć. Grudki są obecne przede wszystkim w zewnętrznej górnej części piersi. Grudki często powiększyć i czuję bolesne i składania ofert w okresie napięcia przedmiesiączkowego. Obie piersi są zazwyczaj zaangażowane i mogą się stan przychodzą i odchodzą.

Testy

To jest bardzo ważne dla kobiety z grudek piersi zrobić piersi self-miesięcznych badań. W ten sposób, będzie się przyzwyczaić do unikalnych cech geograficznych jej piersi i będzie bardziej prawdopodobne, aby zwrócić uwagę na wygląd nowej bryły. Kobiety z dysplazję guzki piersi często są zachęcani do mammografii w młodym wieku do mapy lokalizacji grudek tylko w przypadku, powinna pojawić się podejrzane guzek.

Leczenie

Zmniejszenie spożycia kofeiny i obniżenie tłuszczu w diecie może pomóc wyeliminować dysplazję guzki piersi. Niektórzy lekarze zalecają przyjmowanie 400 mg witaminy codziennej, która ma pomóc w grudki kurczyć. Pigułki antykoncepcyjne mogą być także stosowane do regulacji wytwarzanie estrogenów, aby utrzymać nawroty i bolesność z występujących zwłaszcza w fazie napięcia przedmiesiączkowego.

Related Articles