Korzyści z Medicare Pokrycie Naturopathic Medicine

May 23   by Aldrich

Korzyści z Medicare Pokrycie Naturopathic Medicine


Medicare jest finansowane przez rząd federalny program ubezpieczeń zdrowotnych, głównie dla osób powyżej 65. Medicare ma dwie części: ubezpieczenia szpitalne i ubezpieczeń medycznych. Jeśli kwalifikujesz się do ubezpieczenia szpitalnego jest wolny, jednak większość ludzi ma zapłacić za ubezpieczenie zdrowotne. Standardowa składka na ubezpieczenie zdrowotne Medicare wynosi 110,50 dolarów i obejmuje wizyt lekarskich i opieki ambulatoryjnej. Medycyna naturopatyczną są objęte Medicare i oferuje wiele korzyści dla rejestrujących.

Leczenie przewlekłe dolegliwości

Naturalnej następuje zasadę traktując całe osoby. Zatem Naturopath lekarz ocenia pacjenta styl życia, osobowość i więcej w postawieniu diagnozy i rekomendowanie leczenia. Z tego powodu poszukuje się ścieżka zdrowia leczyć przewlekłe zamiast ostrych objawów. Ponieważ ubezpieczenie medyczne Medicare obejmuje opiekę ambulatoryjną, ścieżka zdrowia są dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto z ubezpieczenia medycznego Medicare, który chce w leczeniu stanu dawna.

Redukcja kosztów poprzez zapobieganie

Leczenie chorób kosztuje Medicare dużo pieniędzy poprzez planów szpitalnych i ubezpieczeń medycznych. Według Lisa Potetz w swoim raporcie "Finansowanie Medicare: Brief Issue" opublikowany w styczniu 2008 roku, Medicare jest iść niewypłacalny w 2008 roku włączenie medycyny prewencyjnej jest zgodne z wysiłkiem, aby obniżyć koszty. Im mniej ludzi, którzy potrzebują drogich zabiegów, tym więcej oszczędności Medicare będą naliczane. Ponieważ ścieżka zdrowia skupić się na choroby i zapobiegania chorobom, zapewniając ubezpieczenie, które obejmuje wizyty w takich biurach można zmniejszyć nakłady Medicare.

Redukcja kosztów poprzez Natural Healing

Ścieżka zdrowia uwierzyć we wspieraniu ciała w jego naturalnej zdolności do leczenia się poprzez dostarczanie mu odpowiednich składników odżywczych i udogodnienia. Zamiast przepisywania reduktory objawów, takich jak ibuprofen, naturopatyczną lekarze sugerują, że wiele objawów stanowią jak organizm leczy się. Ponieważ przepisują mniej, koszty dla pacjenta i Medicare zejść.

Related Articles