Jakie są zabiegi na zaparcia u dzieci?

June 10   by Aldrich

Jakie są zabiegi na zaparcia u dzieci?


Zaparcie nie jest niczym niezwykłym problemem dla dzieci, aby, jak ich ciała wciąż się rozwija, a ich żołądki czasami reagują niekorzystnie na żywności, zwłaszcza żywności, nie są one wykorzystywane do. Chociaż należy skonsultować się z lekarzem, jeśli problem jest cykliczne lub częste, sporadyczne zaparcia u dzieci mogą łatwo być traktowane w domu. Środki bez recepty są dostępne, a wielu jest delikatne i naturalne dla komfortu dziecka i spokoju rodziców umysłu.

Co powoduje zaparcia

Kiedy dzieci nie mają wystarczającej ilości błonnika w diecie, ale szybko się odwodnić. Inną przyczyną zaparć jest zbyt wiele produktów mlecznych lub mało wody, która powoduje także odwodnienie. Kiedy dzieci nie dostać wystarczająco jasne cieczy, nie ma wystarczającej ilości wody w organizmie, aby utrzymać swoje stołki miękkie, więc stają się zaparcia.

Pokarmy, które pomagają zmniejszyć Zaparcia

Dodawanie czystych płynów jest pierwszym krokiem do zmniejszenia zaparcia. Woda stanowi najlepszy wybór, ale Soki zawierające niewiele cukru, są również przydatne. Unikać wszystkiego, co z kofeiną, ponieważ pomaga to spowodować odwodnienie. Surowe owoce i warzywa są szczególnie dobre dla włóknistych i łagodzi zaparcia. Bogate w błonnik chleb, otręby i pełnoziarniste również pomóc złagodzić zaparcia.

Pokarmy, których należy unikać

Usuń wszystkie produkty mleczne z diety dziecka, dopóki on lub ona ma wypróżnienia. Mleczarski jest jednym z najgorszych żywności zaparcie dziecka. Wszystko z kofeiną, takie jak soda lub czekolady, powinno się unikać.

Over-the-counter środków zaradczych

Większość over-the-counter środki na zaparcia u dzieci są dodatki włókniste, takie jak Metamucil i Citrucel. Mogą być dodane do soku lub wibracji (1/2 łyżki. Powinna być wystarczająco skuteczna w przypadku większości dzieci). Mleko z Magnesia i Senokot są również bardzo skuteczne, ale są trochę mniej łagodny niż Metamucil i Citrucel. Użyj 1 łyżeczka. mleka Magnezji lub 1 łyżeczka. z Senokot.

Kiedy udać się do lekarza

Jeśli Twoje dziecko cierpi na zaparcia na dłużej niż tydzień lub więcej niż dwa razy w miesiącu, powinien on skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się nie ma bazowego, poważny problem. Jeśli Twoje dziecko nie zareagował na zmianę diety lub over-the-counter środków, lekarz może przepisać środki przeczyszczające, takie jak MiraLax® lub laktulozy. W skrajnych przypadkach, lekarz może zalecić lewatywę lub czopek do czyszczenia wszelkie blokady z jelit Twojego dziecka.

Related Articles