Jakie są oznaki i objawy ludzi Korzystanie Okrzemkowe?

March 2   by Aldrich

Ziemi okrzemkowej jest związkiem, który występuje w przyrodzie i składa się z szczątki roślin. Konkretnie diatomeceous ziemia jest zgnieciony i oczyszczone szczątki roślin okrzemek, stąd nazwa. Jest on używany do wielu zastosowań, w tym zdrowotnych naturalne usuwanie pasożytów jelitowych i toksyn z organizmu.

Lepsze Trawienie

Ludzie, którzy korzystają z ziemi okrzemkowej może stwierdzić, że ich trawienie jest łatwiejsze i wszelkie pasożyty, które żyją w przewodzie pokarmowym nie ma. Jest tak, ponieważ ziemia okrzemkowa wysycha żadnych pasożytów, ich skutecznego zabijania i pozwala im na przejście przez organizm. Bo to jest także dwukropek sprzątający, to pomaga w prawidłowej absorpcji witamin i minerałów w suplementach żywności i spożycia przez ludzi. To może prowadzić do lepszego ogólnego stanu zdrowia, a także lepsze zdrowie przewodu pokarmowego.

Skóra sucha

Picia napoju, który zawiera ziemię okrzemkową nie powoduje wysuszenia skóry. Dotknięcie ziemi okrzemkowej może wyschnąć części skóry, które bezpośrednio zetknął się z nierozcieńczonej DE. Z tego powodu zaleca się, aby nigdy nie dotykać DE bezpośrednio i używać rękawic podczas pracy, aby zapobiec suchość skóry. Jeśli nie mieć bezpośredniego kontaktu przemyć wodą z mydłem. Możesz także użyć krem ​​lub balsam, jeśli chcesz po umyciu i wysuszeniu ten obszar.

Kaszel

Ziemi okrzemkowej zazwyczaj miesza się z woda, mleko lub sok, a następnie przyjmowane doustnie przez pitnej. Czasami podczas mieszania DE z płynem, może przypadkowo wdychać niektóre z nich. Choć trochę nie spowodować wiele szkód, może to spowodować łaskotanie w gardle czy kaszel. Bądź ostrożny przy obchodzeniu się z suchej ziemi okrzemkowej wdychać pyłu. Jeśli nie wdychać niektóre i rozwijać kaszel w wyniku, zasięgnąć porady lekarza.

Czerwone lub ból oczu

Jak przypadkowo wdychania pyłu ziemi okrzemkowej, obsługi DE oznacza, że ​​niektóre z tych cząstek pyłu lub może rozliczyć się w oczy. Ponieważ oczy są niezwykle wrażliwe, będą się czerwony lub podrażnioną bardzo łatwo. Aby temu zapobiec, należy zachować ostrożność podczas mieszania DE i nosić okulary ochronne. Przemyć oczy wodą w sposób ciągły przez kilka minut, jeśli pojawi się podrażnienie. Jeśli jesteś noszenia soczewek kontaktowych, usuń je delikatnie. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli zaczerwienienie lub podrażnienie trwa.

Related Articles