Jak zbudować osobistą Posiłki

February 20   by Aldrich

Jak zbudować osobistą Posiłki


Indywidualne plany posiłek daje kontrolę nad swoim menu. Pozwalają one na usiąść i podejmowaniu świadomych, zdrowe decyzje o tym, co będziesz jeść, co pomaga uniknąć w ostatniej chwili biegnie szybko, żywności i innych pułapek żywieniowych. Dobrze zaprojektowany Plan osobista posiłek można także zaoszczędzić pieniądze, co daje dokładny obraz tego, co trzeba kupić, co eliminuje przypadkowy wydatków spożywczy. Zamieść swój plan posiłków do podjęcia zgadywanie, co jest na obiad.

Instrukcje

1 Zastanów się potrzeby żywieniowe. Uzyskać porady od lekarza lub skontaktować się plan diety. Wiedzieć, co żywności należy unikać, a co należy jeść.

2 Sprawdź, co masz pod ręką. Należy wziąć pod uwagę elementy, które muszą być stosowane się szybko i jakie przedmioty masz już w swojej spiżarni. Zacząć budować swój plan posiłków wokół elementów, które mają pod ręką.

3 Utwórz tabelę lub użyć gotowego schematu, jak to dostarczane przez Departament Zdrowia Vermont (patrz źródła). Lista każdy dzień tygodnia w dół po lewej stronie wykresu. Napisz następujące kategorie na górze: śniadanie, obiad, kolacja, przekąski. Dodaj więcej kategorii jeśli jeść kilka małych posiłków w ciągu jednego dnia, lub mniej jeśli uniknąć przekąski.

4 Dodaj kolumny do wykresu odpowiadające szczególnych potrzebach żywieniowych. Dodaj miejsce do zgadzają się wszystkich kalorii, sodu, tłuszczów nasyconych, węglowodanów i innych składników odżywczych jesteś zainteresowany liczenie.

5 Rozpocznij z obszaru na wykresie odpowiada poniedziałek śniadanie. Napisz, co chcesz zjeść na śniadanie. Przejść do sekcji obiad poniedziałek w tabeli i wypełnić to, co chcesz jeść. Kontynuuj, aż posiłek w każdej z kategorii na każdy dzień.

6 Zastanów się składników. Korzystać z wszystkich przedmiotów będzie można kupić. Na przykład, jeśli masz płatki na śniadanie, będziemy chcieli wykorzystać zbóż i mleka, zanim pójdą źle. Jeśli masz obiad, który obejmuje połowę cebuli, będziemy chcieli, aby zaplanować kolejny posiłek, który będzie korzystać z drugą połowę cebuli.

7 Zbadaj swoje wybory. Korzystania z zasobów, takich jak amerykański Departament Rolnictwa Meal Planning Assistant znaleźć informacji żywieniowych na swoich wyborów żywieniowych. Zgadzają się sumy dla każdego posiłku lub dzień dla wszelkich składników odżywczych śledzisz. Dokonanie zmian w razie potrzeby.

Wskazówki

  • Porównaj swój plan posiłków do ulotek sprzedaży i kuponów i zrobić małe zmiany, jak to konieczne, aby zaoszczędzić pieniądze na naszym rachunku spożywczym.

Related Articles