Jak wypłukać Uszy

August 21   by Aldrich

Istnieje wiele powodów, aby oczyścić swoje uszy - jeśli masz wosk zablokowania ucha, niewielką infekcję ucha lub nadmiar wody w uszach po kąpieli. Czyszczenie uszu z ciepłą wodą i zmiękczania wosku jest bezpieczny, ale ważne jest, aby nie umieścić coś wewnątrz kanału słuchowego jak myjki, wacikiem lub ucha kroplomierzem. Do ciężkich zakażeń lub jeśli nadal się pogarszać słuch po czyszczeniu, umówić się z profesjonalistą.

Instrukcje

1 Czyszczenie zewnętrzne i płatach uszu za pomocą wilgotnej myjki przed wypłukać wewnątrz kanału.

2 Napełnić zakraplacz z małą na zmiękczania over-the-counter wosku, takie jak olej mineralny, olej z dzieckiem lub bez recepty woskowiny zmywaczem, a następnie dodać co najmniej dwie krople do każdego z uszu. Niech substancja siedzieć w uszach przez 30 minut.

3 Umieść wacik w pobliżu krawędzi obu uszach i położyć. Leżą po każdej stronie co najmniej pięć minut do drenażu część cieczy.

4 Dodaj do ciepłej wody zakraplaczem i tryskać wodę do otworu każdego ucha. Nie pchać zakraplacz do ucha. Kontynuuj mycie ciepłą wodą aż nadmiar usuwa wosk z uszu.

5 Susz poza obszary uszach czystą myjki do usuwa wszelkie małe kawałki wosku, które nie zostały wypłukane z wodą. Powtórzyć cały proces za pomocą kropli do zmiękczania wosku ponownie, jeśli nadal masz gromadzeniu wosk w uszach.

Related Articles