Jak wybrać mieszkaniowe programy odchudzania

April 15   by Aldrich

Jak wybrać mieszkaniowe programy odchudzania


Mieszkaniowe programy odchudzające pozwalają skupić się na sobie i utraty wagi, wraz z nauka zdrowych nawyków, które pomogą Ci utrzymać wagę off. Jeśli kiedykolwiek chciał, że można uzyskać pomoc, że zawodnicy na "The Biggest Loser" otrzymałeś, to jest sposób to zrobić. Niestety, koszt mieszkaniowej programu odchudzania utrudnia wiele osób do udziału. Jednak, jeśli masz gotówkę, to może być świetnym sposobem, aby szybko uruchomić swoją dietę. Znaleźć "obozu tłuszczu", który jest właśnie dla Ciebie.

Instrukcje

1 Zapytaj o jedzeniu mowa. Różne programy odchudzające oferują różne rodzaje diet. Na przykład może się okazać, że jeden program będzie można po ścisłej diety wegańskiej i pozwala jeść tyle, ile chcesz, podczas gdy inny program oferuje szerszy zakres produktów spożywczych, ale ogranicza ile jesz. Niektóre krótkoterminowe mieszkalnych centra odchudzania oferują tylko diety płynnej. Upewnij się, że miejsce, które wybierzesz oferuje jedzenie, które można zobaczyć pod jedzenia długoterminowych.

2 Obejrzyj ofert działalności. Pierwsze ćwiczenie będzie kolejna duża część obozu odchudzania. Jeśli chcesz spędzić czas tam, trzeba znaleźć taki, który oferuje działania, które lubisz. Na przykład, jeśli miłość jest na zewnątrz, można zapisać się do programu, który ma codzienne wędrówki lub przejażdżki rowerowe. Będziesz w stanie uzyskać ćwiczenia podczas zabawy.

3 Znajdź program o takich jak ty. Niektóre mieszkalnych programy odchudzające oferują usługi tylko do niektórych typów osób - dzieci, młodzieży i kobiet, na przykład. Jeśli pasuje do ich docelowych klientów, może być lepszy czas.

4 Porównanie kosztu na dzień. Mieszkaniowe programy odchudzania może kosztować 5000 dolarów na tydzień lub więcej. Aby dokładnie porównać koszty, należy zrobić to w przeliczeniu na dzień, ponieważ długość programu zmienia. Podzielenie całkowitego kosztu przez liczbę dni. Dodaj w kosztach transportu, aby dostać się do centrum.

Wskazówki

  • Poproś znajomego, aby pójść z tobą do centrum odchudzania. Jeśli masz tam inną osobę, może czuć się szczęśliwsi i można się wzajemnie wspierać, po zakończeniu programu, jak również. Dodatkowo, niektóre programy wymagają dwóch osób w pokoju, a jeśli nie masz znajomego z tobą, być może trzeba będzie dzielić pokój z nieznajomym.

Related Articles