Jak usunąć nadmiar skóry

September 10   by Aldrich

Jak usunąć nadmiar skóry


Jeśli niedawno stracił sporo na wadze, można zauważyć, że masz przy sobie więcej luźnej skóry niż wcześniej. Inne powody, dla skóry mogą być luźne to ciąży i osób starszych. Jeśli masz luźnej skóry i chciałbym, aby to mocniej, istnieje kilka kroków, które można podjąć, zarówno z jak i bez pomocy lekarza.

Instrukcje

1 złuszczają skórę. Jeśli masz rozstępy i zwiotczenie skóry, złuszczają powierzchnię co drugi dzień z peeling złuszczający. Można kupić peelingi w lokalnej drogerii lub tworzyć własne przy użyciu jednej części grubej soli i koszerne jednej części oliwy z oliwek. Zarośla, aż granulki rozpuścić, a następnie spłukać wodą z mydłem.

2 Ćwiczenia. Jak ćwiczysz regularnie, najbardziej luźnej skóry w końcu dokręcić. Jest to szczególnie możliwe, jeśli jesteś w wieku 40 lat lub młodszych, jeśli jesteś w ciąży lub jeśli niedawno stracił niewielką ilość masy. W przypadku utraty dużej ilości masy, może nie być w stanie zacisnąć skórę ćwiczenia samodzielnie.

3 Pobierz Tummy Tuck. Plastyka brzucha jest chirurgia estetyczna zwykle oferowane przez chirurga plastycznego. Odsysanie tłuszczu może być kosztowne i pozostawić blizny po okolicy żołądka, chociaż niektórzy lekarze dokona nacięcie pępka zmniejszyć blizny. To zajmie kilka tygodni, aby odzyskać od zabiegu Plastyka brzucha.

4 Pobierz procedurę Mastopeksja. Operacja nosa, znany również jako wyciąg piersi, jest zabieg chirurgiczny zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, które obejmuje zniesienie tkanki piersi i usunięcie nadmiaru skóry wokół piersi. Procedura ta jest wykonywana przez kosmetycznej lub chirurgii plastycznej.

5 Pobierz brachioplasty. Brachioplasty, znany również jako wahacz jest proces cięcia wiszące nadmiar skóry z ramienia. Blizna zazwyczaj występuje pod ramiona pacjentów, którzy przeszli brachioplasty. Chirurg plastyczny lub chirurg kosmetyczny zadecyduje, czy brachioplasty jest właśnie dla Ciebie.

Wskazówki:

  • Spróbuj złuszczający i ćwiczenia przed konsultacji z lekarzem o operacji usuwania skóry.
  • Tylko ty i twój lekarz zdecyduje, czy operacja usunięcia nadmiaru skóry jest właśnie dla Ciebie.

Related Articles