Jak szybko, zanim Chirurgii

June 6   by Aldrich

Jak szybko, zanim Chirurgii


Jeśli potrzebujesz, aby zrobić to jakiś zabieg lekarz poprosił was do postu, przed pójściem pod nóż. To dobry pomysł, aby postępować zgodnie z programem na czczo, ponieważ znieczulenie może spowodować niektórzy ludzie chorują, i rzuca się w windykacji nie jest zabawa dla pracowników szpitala lub ciebie. Oto jak szybko przed zabiegiem, które pomogą Ci się sukcesem w sali pooperacyjnej.

Instrukcje

1 Zapytaj, jak długo trzeba pościć przed operacją. Niektóre operacje wymagają jedynie 8-godzinnego szybkiego, ale inne mogą wymagać 12-godzinny lub dłuższy szybki. Pamiętaj, aby uzyskać szczegółowe instrukcje na temat programu na czczo oraz przed planowanym terminem zabiegu.

2 Zjedz lekki posiłek tuż przed rozpoczęciem programu na czczo. Jak dziwne, jak może się wydawać, będzie łatwo na układ trawienny z lekkim posiłkiem jest najlepszym sposobem, aby go poprzez odzysk bez zachorowania.

3 Pij wodę i jeść kawałki lodu, jeśli masz do tego prawo. Przed niektórych gabinetach wolno Ci ssać kawałki lodu, aby utrzymać wilgotne usta.

4 Upewnij się, że lekarz wie, jakie leki bierzesz i kiedy je podjąć. Być może trzeba będzie tymczasowo zatrzymać swoje leki w czasie programu na czczo, ale potem znowu może być wymagane, aby zabrać swoje leki, nawet w czasie postu. Upewnij się, czy zwrócić się do lekarza, który leków należy podjąć, a które trzeba przerwać podczas szybkiego i poprzez odzysk.

5 Trzymaj światło menu po zabiegu, jak również. Większość lekarzy utrzymać się na płynnej diecie przynajmniej na pierwszy posiłek po operacji. To jest tak, ty i twój żołądek szansę odzyskania.

Related Articles