Jak pozbyć się Hammertoes

June 5   by Aldrich

Hammertoes nazywane są takie, ponieważ są one skurcz palców, które czynią je przypominać pazur młotka. Nieprawidłowości te są zwykle spowodowane przez noszenie obuwia, które są zbyt szczelne i zmusza palce w nienaturalnych pozycjach. Hammertoes może być bardzo bolesne, jeśli pozostawione bez opieki. Jeśli było odwiedzić podiatrist, on / ona najprawdopodobniej sugerują operację korekty zmienioną strukturę hammertoe. Nie zawsze jest to konieczne. W większości przypadków, można pozbyć się hammertoes na własną rękę, bez konieczności uciekania się do zabiegów chirurgicznych.

Instrukcje

1 Sprzedam szynę hammertoe, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Istnieje szyny, które są zaprojektowane, aby skorygować zarówno pojedyncze hammertoes i wiele hammertoes. Można znaleźć niektóre Internecie, przechodząc do strony internetowej w ramach dodatkowych środków.

2 Przesuń stopę w hammertoe szyny, upewniając się, że palec jest dotknięte w odpowiedniej lokalizacji dla danego typu szyny, które kupiłeś. Ponadto, będzie kilka marek, które pozwalają nosić skarpetki nad nimi, podczas gdy inne nie.

3 Kiedy trzeba nosić buty, umieścić te płaskie na. Gdy szukasz prawo płaskiego buta, trzeba upewnić się, że nie jest odpowiednia ilość miejsca w okolicy palców, co pozwala swobodnie poruszać palcami.

4 Chodzić boso, tak często, jak to tylko możliwe. Bez granicach buty, palce mogą się zrelaksować i przenieść jak trzeba.

Wskazówki:

  • Przed przystąpieniem do leczenia czegokolwiek na własną rękę zawsze skonsultować się z lekarzem. Możesz mieć bardziej poważny przypadek hammertoe, które będą trwały tylko operacyjnie.

Related Articles