Jak leczyć ból rak na Maluch

November 17   by Aldrich

Jak leczyć ból rak na Maluch


Owrzodzenia są bolesne wrzody znaleziono wewnątrz jamy ustnej. Dokładna przyczyna nie jest znana, ale niektóre czynniki wydają się stawiać ludzi na niebezpieczeństwo. Są to niedobory witaminy B12, kwasu foliowego i żelaza, alergie pokarmowe i osłabioną odporność. Urazy jamy ustnej może również wywołać je. Można zrobić kilka rzeczy, aby traktować swoje childâ € ™ s Afta w domu i opieka medyczna jest zwykle konieczne. Jeśli nie jesteś pewien, żadnych zabiegów, sprawdź swoją childâ € ™ s lekarza.

Instrukcje

1 Sprawdzić over-the-counter Afta środków zawierających nadtlenek karbamidu benzokainę, mentol lub eukaliptol. Zabiegi te złagodzić ból i może zmniejszyć długość wybuchu. Używać zgodnie z zaleceniami.

2 Zrób domowe płukanki, która ułatwi ból i przyspieszyć gojenie. Spróbuj mieszania dwóch uncji nadtlenku wodoru i dwóch uncji wody. Inna kombinacja jest cztery uncje wody, jedna łyżeczka soli i jedna łyżeczka sody oczyszczonej. Twoje dziecko może korzystać płukania cztery razy dziennie przez minutę. Przypomnij mu, aby nie połykać.

3 Umieść mokry worek czarna herbata na ból rak. Zawiera garbniki, substancje, które mogą złagodzić ból.

4 Nie należy dać ostre dziecko lub kwaśnych pokarmów.

5 Umów się na spotkanie z lekarzem, jeśli ból trwa dłużej niż dwa tygodnie, lub jeśli jest to tak bolesne, dziecko nie może jeść ani pić prawidłowo. On może potrzebować silniejszych leków, że tylko lekarz może przepisać. Jeśli lekarz nie określają żadnych miejscowego leczenia, niektóre kroki są niezbędne, aby zapewnić maksymalny efekt. Osuszyć teren wokół ból chusteczką i zastosować leki z Q-tip. Nie pozwól dziecku jeść i nie pić przez co najmniej 30 minut.

Wskazówki:

  • Jeśli dziecko dostaje rany trzy lub więcej razy w roku, doprowadzić go do lekarza. Będzie chciał sprawdzić, czy dziecko jest ubogie w jakichkolwiek składników odżywczych, ma alergię pokarmową lub innych problemów, które mogą przyczynić się do nawracających owrzodzenia. Jeśli Twoje dziecko jest na tyle stary, aby umyć zęby, należy rozważyć użycie pasty bezpłatny laurylosiarczan sodu, ponieważ może to sprzyjać powstawaniu owrzodzenia.

Related Articles