Co to jest reumatoidalne fibromialgii?

January 25   by Aldrich

Reumatoidalne fibromialgii jest stanem, który powoduje silny ból, aby rozprzestrzeniać się za pośrednictwem ciała. Stan ten jest przewlekły i także powoduje zwiększenie wrażliwości na nacisk, która jest nakładana na dotkniętym obszarze.

Objawy

Oprócz przewlekłego bólu, reumatoidalne fibromialgii może również powodować problemy w jelit i pęcherza moczowego, trudności w połykaniu, drętwienie i mrowienie.

Klasyfikacja

Reumatoidalne fibromialgii nie jest oficjalnie klasyfikowany jako choroba jest uważany medycznie wyjaśnione w tym miejscu ze względu na brak wad stwierdzonych u pacjentów z rozpoznaniem niego.

Przyczyna

Teraz wpływających od 2 do 4 procent Amerykanów, reumatoidalnego fibromialgii jest przyczyna nie została jeszcze ustalona. Potencjalne przyczyny to długotrwały stres i różnice neurologiczne.

Leczy

Nie ma lekarstwa została odkryta na reumatoidalne fibromialgii, ale niektóre metody okażą się skuteczne w redukcji objawów podczas badań klinicznych. Wśród tych metod są leki, leczenie psychologiczne i behawioralne oraz ćwiczenia.

Diagnoza

Ze względu na brak reumatoidalnego fibromialgia tych oficjalnych klasyfikacji, jest trudne i kontrowersyjna jej zdiagnozowania. Warunkiem jest często mylone z innymi problemami, takimi jak reumatoidalne osteoporozy i zapalenia stawów.

Related Articles