Co powoduje Śmierdzący stóp?

December 2   by Aldrich

Śmierdzące stopy są żenujące stanem, który może wystąpić u dzieci w każdym wieku, kobiet i mężczyzn. Przyczyny śmierdzących stóp zawierać pewne nawyki higieny osobistej, zaburzenia skóry i warunków środowiskowych, które powodują nadmierne pocenie się.

Ciepła

Wysokich temperatur wewnątrz i na zewnątrz pogoda może spowodować twoje stopy się pocić i śmierdząca, zwłaszcza jeśli są ubrani w ciężkie i grube skarpety i buty.

Stres emocjonalny

Gdy jesteś zestresowany, gruczoły apokrynowych w skórze może zwolnić substancję tłuszczową do swojego potu, który jest trawiony przez bakterie na skórze i wyników w śmierdzącym zapachem.

Włókna syntetyczne

Na sobie skarpetki i buty wykonane z włókien syntetycznych, takich jak nylon czy Pleather wilgoci pułapki wokół nogi i promowania zapachów.

Buty

Stale sobie sama para butów może spowodować wilgoć i zapachy do odpoczynku, ponieważ buty nie mają wystarczająco dużo czasu do wyschnięcia między zastosowań.

Nogi zabezpieczone

Ma na sobie buty i skarpetki cały dzień długo może zatrzymywać wilgoć między palcami i pozwalają zbudować bakterie i powodują nieprzyjemne zapachy.

Rzadko Pływanie

Rzadko kąpieli lub pod prysznicem może pozwolić martwy naskórek, fuzz, i do gromadzenia się brudu na nogach, co pomaga karmić bakterie powodujące śmierdzące stopy.

Nadmierne pocenie się

Nadmierne pocenie się jest terminem medycznym na nadmierne pocenie się. To może mieć wpływ na stan skóry stóp i spowodować uporczywy śmierdzący zapach stóp.

Related Articles